Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 13-06-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online

Cyfrowe kody podarunkowe – oto, dlaczego warto je mieć!

Bezpieczeństwo transakcji, ekspresowa realizacja zamówienia i doładowanie na różne kwoty. To wszystko cechuje cyfrowe karty podarunkowe, które po zakupie docierają na Twój adres e-mail w maksymalnie kilka minut po zakupie! Jeśli więc jesteś fanem serwisów streamingowych lub chcesz podarować komuś kod na ulubioną platformę, to koniecznie czytaj dalej.

Siechnice: Cyfrowe kody podarunkowe – oto, dlaczego warto je mieć!
fot. fot. pexels.com, Licencja: https://www.pexels.com/photo-license/

Czym są kody podarunkowe?

Cyfrowe kody podarunkowe to specjalne ciągi znaków składające się z cyfr lub liter, które można wykorzystać do wymiany na konkretną usługę. Przykładem mogą być karty doładowujące Twoje konto w Netflixie lub serwisie Spotify.

Karty pre-paid mogą przyjmować różne formy, np. mogą być wysyłane w formie e-maila, SMS-a lub znajdować się na fizycznych kartach podarunkowych – często spotkasz je w sklepach przy kasie.

Poznaj zalety doładowań

Sporo osób wybierając serwisy streamingowe lub z grami, korzystając z subskrypcji miesięcznej podaje dany swojej karty bankowej. Karty pre-paid eliminują tą konieczność. Oto zalety doładowań elektronicznych:

  • brak potrzeby posiadania karty kredytowej: kody są idealne dla osób, niemających karty bankowej lub niechcących podawać tych informacji.
  • Kontrola wydatków: karty podarunkowe pozwalają na kontrolowanie wydatków. Kupujesz je na określone kwoty i wiesz, ile realnie wydajesz.
  • Łatwość korzystania: kod wystarczy wprowadzić do portalu wybranej przez Ciebie usługi i gotowe. Jeśli skopiujesz go z wiadomości e-mail, potrwa to nie więcej niż minutę.
  • Idealne w podróży: wyjeżdżasz na urlop i na miejscu będzie dostępny telewizor, ale nie chcesz logować się tam na swoje konto? Możesz stworzyć dodatkowe z użyciem karty pre-paid, które automatycznie wygaśnie po określonym czasie.
  • Idealne na prezent: solenizant to prawdziwy kinomaniak z krwi i kości lub zapalony audiofil? Świetnie! Podaruj mu kartę zapewniającą dostęp do jego ulubionej aplikacji.
  • Ekologia: choć kody możesz kupić w formie fizycznej, to ich zakup elektroniczny wiąże się z oszczędzeniem papieru i plastiku.

Czy takie karty są bezpieczne?

Karty pre-paid do portali i usług są bezpieczne. Przeważnie są sprzedawane przez autoryzowanych sprzedawców i mają unikalne kody. W ten sposób, osoby trzecie nie mają dostępu do Twojego konta bankowego ani danych karty kredytowej.

Polecane karty pre-paid

Google Play

Google Play to sklep internetowy dedykowany dla urządzeń z systemem Android, oferujący szeroki wybór aplikacji, gier, muzyki, filmów, książek, magazynów i innych treści multimedialnych. W Google Play oprócz gier możesz również kupić lub wypożyczyć filmy, seriale telewizyjne i programy, a także nabyć muzykę i książki elektroniczne. Doładowania Google Play są dostępne w wielu sklepach stacjonarnych i internetowych.

Spotify

Spotify to platforma przeznaczona do strumieniowania muzyki i podcastów, oferująca dostęp do milionów utworów i odcinków podcastów na komputerach, smartfonach, tabletach oraz innych urządzeniach z dostępem do Internetu. Spotify został założony w 2006 roku w Szwecji i od tamtej pory zyskał popularność na całym świecie.

Konto Spotify Premium pozwala na słuchanie muzyki bez reklam, korzystanie z funkcji offline, co pozwala na pobieranie ulubionej muzyki i słuchanie jej bez dostępu do Internetu, a także na korzystanie z wysokiej jakości dźwięku.

Warto jednak pamiętać, że karta pre-paid na Spotify ma określony okres ważności, który zazwyczaj wynosi 12 miesięcy od daty zakupu. Po tym okresie kod przestaje być ważny, a niewykorzystane środki wygasają.

Netflix

Netflix to platforma streamingowa oferująca dostęp do tysięcy filmów, seriali, dokumentów i programów telewizyjnych. Użytkownicy mogą wybierać spośród szerokiej gamy treści w zależności od swoich zainteresowań i preferencji, a także korzystać z funkcji personalizacji, proponujących im kolejne pozycje na podstawie historii ich oglądania.

Netflix wprowadza również wiele oryginalnych produkcji, jak Bojack Horseman czy Wednesday, będące dostępne tylko na tej platformie. Posiadając tam konto, pobierzesz treści na swój smartfon lub komputer, by móc obejrzeć je później nawet bez dostępu do Internetu. Doładowania Netflix będą świetnym prezentem dla osób uwielbiających oglądać seriale.

CDA

CDA to polski portal internetowy, na którym znajdziesz filmy, seriale, animacje i programy telewizyjne online. Na stronie znajduje się wiele treści w wysokiej jakości, zarówno polskich, jak i zagranicznych produkcji.

Na CDA przejrzysz różne kategorie, takie jak filmy akcji, komedie, dramaty, horrory, seriale, bajki czy dokumenty. Treści są aktualizowane regularnie, dzięki czemu użytkownicy mają dostęp do najnowszych produkcji, dlatego doładowanie CDA Premium to dobry zakup.

Wybierz swoją kartę podarunkową już dziś!

Karty podarunkowe pre-paid to wygodny sposób na podarowanie komuś prezentu, dając odbiorcy swobodę wyboru produktów lub usług. Kody są łatwe w użyciu i pozwalają na kontrolowanie wydatków. Mogą być wykorzystane do takich portali jak Netflix, Spotify czy CDA Premium. W dodatku po zakupie ich poprzez stronę internetową znajdą się na Twoim koncie w mgnieniu oka!