Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 09-04-2020
Termy Jakuba w Oławie
4.02.2019

Ćwiczenia z Magnetyczną Obręczą Zdrowia

W najbliższy czwartek będziemy mieć okazję do poznania i ćwiczeń na Magnetycznej Obręczy Zdrowia. Zachęcamy do udziału w zajęciach.

Siechnice: Ćwiczenia z Magnetyczną Obręczą Zdrowia
fot. grazynaochenkowska.pl

Wszyscy pragniemy cieszyć się dobrym zdrowiem, świetnym samopoczuciem i chyba nie ma takiej osoby, która marzyłaby o chorobie. Chcemy schudnąć, poprawić sylwetkę, sprawność fizyczną, czy to przy pomocy diety czy też aktywności fizycznej. Wiemy, że brak ruchu prowadzi do różnych chorób.

Zatem co zrobić? Nie zmuszać się!

Najpierw trzeba znaleźć aktywność, która Ci się spodoba a skończą się wymówki.

Podczas spotkania z Grażyną Ochenkowską, instruktorką fitness i autorką książki "Zapach czerwonych róż", będzie okazja do poznania wyjątkowego przyrządu do ćwiczeń: Magnetycznej Obręczy Zdrowia z anionami oraz jej skuteczność w usprawnianiu narządu ruchu.

Ćwicząc z obręczą, zyskasz piękną sylwetkę, pozbędziesz się "oponek", usprawnisz narząd ruchu, wzmocnisz mięśnie, kondycję fizyczną i psychiczną, poprawisz relacje rodzinne. Piękne ciało, to zdrowe i zadbane ciało.

Zajęcia odbędą się w Sali Sesyjnej Urzędu Miejskiego (III piętro) w czwartek, 7 lutego w godz. 17:00 – 19:00. Ilość miejsc jest ograniczona. Obowiązuje symboliczna opłata za wstęp - 20 zł (nr konta: 44102016640000390200742825 z dopiskiem SIECHNICE).

  • Więcej
  • w kategorii sport
Wczytuję komentarze...