Wygenerowano: 28-04-2024
Termy Jakuba w Oławie
15.11.2012

Sukcesy Klubu Karate

W dniu 10 listopada 2012 roku w Koszalinie odbył się XXIX Puchar Polski Karate Kyokushin Seniorów, w którym wzięło udział 64 (wybrana elita z całej Polski) zawodników z 25 ośrodków z całej Polski. Naszą gminę reprezentowało trzech zawodników: Marcin Kułakowski, Janusz Łagodziński i Michał Nikiel. Sportowcy z siechnickiego klubu zdobyli czołowe miejsca w turnieju.

Siechnice: Sukcesy Klubu Karate

Marcin Kułakowski w pięknym stylu wygrywając cztery walki (trzy nokauty) zdobył złoty medal w kategorii - 80 kg, Michał Nikiel przegrywając w ostatnich sekundach ostatnią walkę zajął drugie miejsce w kategorii - 75 kg. Janusz Łagodziński po dogrywce w pierwszej walce nieznacznie uległ swojemu przeciwnikowi i nie zakwalifikował się do dalszej części turnieju. Siechnicki Klub Karate Kyokushin uplasował się na 4 miejscu w punktacji drużynowej.

Sędzią Głównym zawodów był shihan Andrzej Drewniak, Sędzią technicznym shihan Eugeniusz Dadzibug, natomiast organizatorem Koszaliński Klub Karate Kyokushin. Zapraszamy do oglądania filmików z walk na facebooku oraz stronie klubowej.