2.10.2016

Oferta pracy w Siechnicach

Właściciel sieci salonów optycznych Twoje Soczewki, firma Avenir Medical z siedzibą w Siechnicach poszukuje od zaraz Pracowników na stanowiska: pracownik działu optyki okularowej, magazynier – kurier (teren Wrocławia), sprzątaczka.

Siechnice: Oferta pracy w Siechnicach

Firma Avenir Medical Sp.zo.o.S.K.A. jest właścicielem ogólnopolskiej sieci salonów optycznych Twoje Soczewki, Gafas oraz sklepu internetowego www.twojesoczewki.com. Istnieje na rynku od 2004 roku i zatrudnia ponad 200 osób. Obecnie przeniosła centralę wraz ze sklepem internetowym z Wrocławia do Siechnic. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje na miejscu w Siechnicach osób do pracy w centrali firmy, przede wszystkim na stanowiska:

  • Pracownik Działu optyki okularowej,
  • Magazynier – kurier (teren Wrocławia),
  • Sprzątaczka.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku,
  • nieodpłatną prywatną opiekę medyczną.

Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie CV na adres mailowy: praca@twojesoczewki.com

Avenir  Medical/Twoje Soczewki to sieć salonów optycznych o ogólnopolskim zasięgu oraz sklep internetowy. Historia firmy rozpoczęła się 2004 roku z chwilą otwarcia pierwszego w Polsce stacjonarnego salonu oferującego wyłącznie produkty kontaktologiczne. Była to odpowiedź na rosnące zainteresowanie Polaków produktami kontaktologicznymi, które nie były powszechnie dostępne. Od tego czasu nieprzerwanie dba o wzrok Polaków przyczyniając się do popularyzacji i zwiększania dostępności soczewek kontaktowych w naszym kraju. W 2009 roku wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom Klientów poszerzono ofertę o okulary korekcyjne i słoneczne. W portfolio sieci znajdują się soczewki kontaktowe i preparaty do ich pielęgnacji najbardziej znanych producentów na świecie: Monovision, Johnson&Johnson, Bausch&Lomb, Alcon, Cooper Vision oraz okulary korekcyjne i słoneczne największych światowych marek: Ray-Ban, Vogue, DKNY, ICON, Turro, Oakley, Guess, Dolce&Gabbana, Arnette, Carrera, Prada, Chanel, Jil Sandler i wielu innych. W asortymencie Twoje Soczewki znajdują się także okulary do czytania, kosmetyki i krople do oczu oraz akcesoria soczewkowe i okularowe. Obecnie na terenie Polski działają 54 stacjonarne salony, w 14 z nich znajdują się nowoczesne gabinety okulistyczne, w których najlepsi specjaliści wykonają niezbędne badania wzroku celem doboru soczewek kontaktowych oraz korekcji okularowej. Sklep internetowy www.twojesoczewki.com oferuje klientom bogaty asortyment ponad 2 tysięcy produktów dostępnych na preferencyjnych warunkach, częste promocje, wyprzedaże oraz zapewnia kilka możliwości dostarczenia zamówionych produktów: kurier, Poczta Polska, RUCH, ORLEN, a przede wszystkim bezpłatne odbiory osobiste w 54 salonach na terenie Polski. 

  • Więcej
  • w kategorii praca
Wczytuję komentarze...