Moda retro

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
karlik
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 19 marca 2015, 12:21

Moda retro

Post autor: karlik »

Jestem mężczyzną, który uwielbia ubierać się w stylu retro. Kiedyś moim zdaniem moda była dużo ciekawsza i wygodniejsza, poza tym bardziej estetyczna. Szukam aktualnie zegarki i pomyślałem sobie, że w ramach uzupełnienia stylu można by się zaopatrzyć w zegarek - cebulkę, taki na łańcuszku [] Czy lubicie tego typu dodatki, albo całe stylizacje? Czy raczej wytykacie palcami?
Ostatnio zmieniony niedziela, 18 grudnia 2016, 21:45 przez admin, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: nar. reg.

Waleria
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek, 21 września 2015, 11:00

Re: Moda retro

Post autor: Waleria »

Wydaje mi się, że jeśli jest to świadomie dobrany element garderoby - to wygląda wspaniale. Ostatnio panowie powracają do starego, dobrego stylu. moim zdaniem wyglądają bardzo dobrze.

kokos
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 15:14

Re: Moda retro

Post autor: kokos »

Moda to coś, co wraca co jakiś czas, a porządny męski zegarek jak dla mnie jest poza kwestiami modowymi.

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: Moda retro

Post autor: Sumire »

Ja uwielbiam wszystko co jest w dawnym stylu.

kokos
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 15:14

Re: Moda retro

Post autor: kokos »

Bo retro to styl, który lubi wracać i często się do niego nawiązuje zarówno w męskiej jak i damskiej odsłonie i często opiera się to na modzie promowanej przez dawne gwiazdy, jak na przykład ta o Brigitte Bardot[], która była jedną z największych gwiazd kina swojego czasu, a i dziś jest często przywoływana jako przykład pięknej i stylowej kobiety.
Ostatnio zmieniony niedziela, 18 grudnia 2016, 21:46 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nar. reg.

tamtam
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 4 listopada 2014, 11:15

Re: Moda retro

Post autor: tamtam »

Teraz moda boho wraca do łask i w sumie się nie dziwię. Co do retro dawno o tym stylu nie słyszałam. Jednak uważam, ze warto sobie czytać takie http://emodini.pl/blog/styl-boho-i-inne ... dy-modowe/ artykuły by być na bieżąco.

malina78
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 18 grudnia 2016, 12:07

Re: Moda retro

Post autor: malina78 »

ja lubię niektóre dodatki retro, lubię to połączyć, ale niekoniecznie chodzić "w całości" tak ubrana

swiety123
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 19 grudnia 2016, 17:17

Re: Moda retro

Post autor: swiety123 »

Mnie się za to podoba, mega to wygląda :)

kokos
Posty: 100
Rejestracja: poniedziałek, 15 sierpnia 2016, 15:14

Re: Moda retro

Post autor: kokos »

Moda retro jest całkiem ciekawa, a przynajmniej niektóre jej aspekty, najbardziej właśnie odpowiada mi w formie dodatków, a te widziałam między innymi na Domodi, choćby w postaci takich okularów:

Obrazek

izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: Moda retro

Post autor: izu »

Coś innego...

Michaił15
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 5 września 2017, 10:00

Re: Moda retro

Post autor: Michaił15 »

Też uważam że niektóre retro rzeczy wyglądają dużo lepiej niż najnowsze krzyki mody. To co retro zawsze będzie modne :)

Frodo1988
Posty: 14
Rejestracja: czwartek, 27 października 2016, 14:33

Re: Moda retro

Post autor: Frodo1988 »

Trzeba jednak lubić ten styl a nie każdy go lubi i nie do każdego pasuje.

dareksan66
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 12 października 2017, 08:55
Kontakt:

Re: Moda retro

Post autor: dareksan66 »

Teraz cały czas ta moda wraca i wraca.

kasia8603
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 10 listopada 2016, 20:52

Re: Moda retro

Post autor: kasia8603 »

Okulary mega :) tez planuje sobie kupić w tym roku i znalazłam już nawet podobne http://americanway.pl/okulary-do-czytania/ a wiadomo teraz zimową porą powinny być tańsze a przynajmniej mam taką nadzieję :) Ale styl ogólnie mega mi się podoba.

ODPOWIEDZ