Fajne mebelki pomyśl też o aneksie kuchennym, a nawet o takich detalach jak wycieraczki systemowe na wymiar z http://krakmat.pl/ , niech wszystko będzie dopięte na ostatni guzik
a ogarnia ktoś może tutaj temat biznesu w sieci? ja wlasnie planuje otworzyc swoj maly sklep z meblami tylko nie mam gdzie skladowac towaru, czy znacie moze jakies profesjonalne magazyny? Znalazlem dzisiaj cos takiego http://www.kangu24.com/magazyn-self-storage-warszawa/ ale jeszcze nie jestem pewny, moze macie jakies opinie?
Biuro trzeba urządzić wygodnie i funkcjonalnie. W końcu będziemy tam spędzać większą cześć dnia. Ja jak kupowałam krzesła do biura to wybrałam takie lepsze, aby od długiego siedzenia nie bolał mnie kręgosłup. Moim zdaniem warto czasem zainwestować więcej w meble czy inne wyposażenie i mieć dzięki temu lepszy komfort pracy. Poza tym biuro to wizytówka firmy wiec nie powinno byc urządzone byle jak.
Myślę, że fototapety znacznie odmienią i wzbogacą Twoje miejsce pracy. Mogą też stać się inspiracją do nowych pomysłów w Twojej branży. Dlatego poszłabym tą drogą.
Również czeka mnie urządzanie nowego biura w najbliższym czasie. Szukam jakiegoś dobrego salonu meblowego w okolicach Katowic. Chodzi mi designerskie i funkcjonalne meble biurowe. W Katowicach już w mam objeżdżone salony meblowe, ale słyszałem, że warto się także wybrać do Tychów, gdzie salon ma firma Vimex Design (http://www.vimexmeble.pl/). Może znacie jeszcze jakieś dobre salony z meblami biurowymi na Śląsku?
"Ale robicie takie remonty całego biura, wszystko zmieniacie? Mnie mój szef wykończy, nie wiem co ten typ ma w głowie, ale ciągle chce coś innego i nasze biuro to istny misz-masz... Teraz wymyslił stoliki pod telewizor http://www.ceneo.pl/oferty/stoliki-pod-telewizor - nie wiem jak mam wybrać coś, żeby choć trochę pasowało do wystroju.
"
jak chodzi o sprzęt typu drukarki czy urządzenia wielofunkcyjne to ja bym proponowała zajrzeć na bardzo fajną stronkę avans.pl . Osobiście w swoim domu posiadam sprzęt z tego sklepu i nie ma z nim żadnych problemów.