Nowa inwestycja budowlana

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
ekon

Nowa inwestycja budowlana

Post autor: ekon »

Osoby zainteresowane kupnem mieszkania w nowej inwestycji przy ul.Staszica -> bloki w kształcie litery C - prosze o kontakt w celu wymiany informacji.

Będę mieszkancem w bloku 2.

gg. 1338346
email: [email protected]

Pozdrawiam
ekon

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: ITI »

Ja już was nie lubie. Bo od 7.00 rano chałasy na budowie to jest paskudne!

Awatar użytkownika
dariak
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 10 lipca 2006, 11:49

Post autor: dariak »

Cześć Ekon
Mam zamiar kupic mieszkanko na ul . Staszica
mój numer gadu 8236090
Przyszłych nowych , mieszkańców zapraszam do wymiany informacj!!!!
Pozdrawiam :D

Awatar użytkownika
Przemek(EVO)
Posty: 246
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2005, 22:04
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Przemek(EVO) »

ITI pisze:Ja już was nie lubie. Bo od 7.00 rano chałasy na budowie to jest paskudne!
No ja wam współczuje, dzisiaj jak mnie to zbudziło po imprezie u kumpla to myslalem ze mi łeb rozsadzi, on sie juz przyzwyczaił. Nie no faktycznie od 7 rano macie pobudke jeszcze teraz gdzie wszyscy macie otwarte okna bo jest cieplo :x

...:::Ania:::...
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 25 sierpnia 2006, 21:03

Post autor: ...:::Ania:::... »

mnie osobiście BARDZO nie podoba się to,że coś tam budują! takie miałam fajne "łono natury" za blokiem!!!! a teraz mi coś tam będzie stało i zasłaniało! nooo chyba, że wprowadziłoby się tam troszkę młodzieży ale pewne będą tam mieszkać same młode małżeństwa z małymi dziećmi albo w ogóle bez dzieci......

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: ITI »

Ja mieszkam na parterze i jest chyba najgorzej. Już nic innego nie widzę poza ścianą. A jak to całe się zbuduje to nawet słońca nie zobaczę :evil: . Po drugie najgorsza jest koparka i dźwig bo przy zamkniętym oknie to nawet słychać i tak od poniedziałku do soboty, prawie jak na autostradzie :evil: .

...:::Ania:::...
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 25 sierpnia 2006, 21:03

Post autor: ...:::Ania:::... »

za moim blokiem narazie kopią dół, ale też się nieźle przy tym drą :/ a jak zaczną budować to będzie masakra! chociaż tyle dobrego, że mam pokój z drugiej strony...przynajmniej się wyśpię w sobotę....

tak jakoś mi się przypomniało jak robili coś na dachu....wściec się można było! 7 rano w sobotę, a ci faceci się drą w niebogłosy! jeszcze jak ładnie przeklinali! nic tylko słuchać!

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: ITI »

Polska natura, niestety.

Pawlik
Posty: 24
Rejestracja: wtorek, 19 września 2006, 14:24
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: Pawlik »

fajna jest odległosć miedzy nowo budowanym blokiem a tym na Ciepłowniczej :D szkoda,ze ich nie połączyli :P mało brakuje. Tam jest ulica Staszica?? no no nie wiedziałem,ze mamy taką ulice

Orion
Posty: 268
Rejestracja: czwartek, 24 listopada 2005, 19:57
Lokalizacja: Święta Katarzyna
Kontakt:

Post autor: Orion »

Pawlik pisze:Tam jest ulica Staszica?? no no nie wiedziałem,ze mamy taką ulice
Polecam plan miasta: http://siechnice.com.pl/mapy/plan.html
Trochę już nieaktualny, np. cżęść ulicy nazwanej imieniem bolszewickiego zbrodniarza Świercz... Rada Gminy przemianowała na ul. Gimnazjalną. Szkoda, że nie zmieniła nazwy pozostałej części ulicy...

Pawlik
Posty: 24
Rejestracja: wtorek, 19 września 2006, 14:24
Lokalizacja: Siechnice

Post autor: Pawlik »

no nie gadaj,ze przeforsowali zmiane nazwy ulicy Świerczewskiego?? jaka szkoda, a słyneliśmy z tego:( Ja byłem przeciw zmianie

...:::Ania:::...
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 25 sierpnia 2006, 21:03

Post autor: ...:::Ania:::... »

jakis czas temu nam sie duzo fajnych ulic zrobilo :D np. Letnia, Sportowa, Kwiatkowskiego... ja np. nie wiedzialam,ze przejazd kolejowy kolo huty jest na Stawowej :D

Renata
Posty: 18
Rejestracja: środa, 20 września 2006, 18:33
Kontakt:

Post autor: Renata »

Witam wszytkich, tych niezadowolonych z tego ze wkrótce sie pojawimy i będziemy hałasować również :)
Będę mieszkanką 2 bloku i jestem jak najbardziej za wymianą obserwacji, poglądów i jakichkolwiek informacji.
Pozdrawiam :)

niznik

Post autor: niznik »

...od 7 rano to wymiata na koparce Jojo :D

ODPOWIEDZ