Miasto i Gmina Siechnice - Portal Mieszkańców. Aktualności, forum, komunikacja.

Portal Mieszkańców Siechnic

Wygenerowano: 30-04-2024
Termy Jakuba w Oławie
Reklama w serwisie · Kup banner online
24.02.2023

Oferta pracy w Centrum Kultury w Siechnicach

Centrum Kultury w Siechnicach prowadzi rekrutację na stanowisko bibliotekarka / bibliotekarz. Oferty należy składać do poniedziałku, 27 lutego 2023 roku do godz. 16:00. Umowa na zastępstwo ma obowiązywać na cały etat, od 1 marca br. Miejscem pracy kandydata będzie dział dla dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siechnicach.

Siechnice: Oferta pracy w Centrum Kultury w Siechnicach

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa czytelników (zapisywanie nowych czytelników, obsługa wypożyczeń i zwrotów, realizacja i monitoring zamówień elektronicznych, realizacja kwerend bibliograficznych itp.),
  • udostępnianie i opracowywanie zbiorów bibliotecznych w systemie MAK,
  • pomoc w wyszukiwaniu i wyborze literatury czytelnikom, obsługa użytkowników komputerów i sprzętu biurowego,
  • współtworzenie (w tym również pisanie) projektów oraz realizowanie programów edukacyjnych, warsztatów, rozwijających czytelnictwo wśród wszystkich wiekowo mieszkańców,
  • budowanie wizerunku otwartego miejsca aktywności dla mieszkańców.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, oczekiwane kierunkowe (bibliotekoznawstwo) lub pokrewne (w tym: humanistyczne, informacja naukowa, filologia polska, pedagogika, pozostali pracownicy bibliotek, galerii, muzeów, informacji naukowej i pokrewni),
  • ogólna wiedza z zakresu literatury oraz rynku nowości wydawniczych,
  • biegła obsługa komputera w zakresie pakietu Office, atutem będzie umiejętność obsługi programu bibliotecznego MAK lub innych programów biblioteczny oraz programów graficznych,
  • umiejętność kreatywnego myślenia oraz dobre umiejętności komunikacyjne,
  • wysoka kultura osobista,
  • dodatkowo: predyspozycje do organizowania i prowadzenia działalności kulturalno-oświatowej (mile widziane doświadczenie w tym zakresie); prawo jazdy kat B, znajomość obsługi portali społecznościowych.

Oferta:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo,
  • wynagrodzenie adekwatne do wykształcenia, posiadanego doświadczenia zawodowego oraz zaangażowania,
  • możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • świadczenia socjalne, możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie.
  • Więcej
  • w kategorii praca