System CRM

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.

System CRM

Postautor: vagiz » wtorek, 18 października 2016, 12:47

System CRM odpowiada za utrzymywanie odpowiednich relacji z klientami, dzięki czemu dla każdego z nich można dobrać indywidualną ofertę. Na stronie http://www.connecto.pl/system-crm-popra ... z-klientem opisano dokładnie oprogramowanie i jego działanie. Dobrze wiedzieć jak działa taki syste przed jego zakupem.
vagiz

Re: System CRM

Postautor: kalinka » poniedziałek, 14 listopada 2016, 21:54

Podobne przeznaczenie tylko typowo w przychodniach ma oprogramowanie medyczne ze strony http://www.mediporta.pl coraz więcej placówek w to inwestuje, bo masz zarządzanie pacjentem i obieg dokumentów w jednym.
kalinka

Postautor: cut » środa, 9 maja 2018, 06:30

Na tyle długo pracujemy na systemie Berberis, że dobrze wiemy, jak duże znaczenie ma działanie na odpowiednich rozwiązaniach. W przypadku Berberis macie zarówno gotowe funkcje, jak i opcję dopasowania kolejnych rozwiązań, tak więc wszystko można jakoś z głową do siebie dobrać.
Zresztą - tam co trochę wysyłane jest info o aktualizacjach, czy przeróżnych zmianach.
Po prostu całość jest aktualizowana.
cut

Postautor: dragon » niedziela, 20 maja 2018, 18:09

A ciekawy jestem jak wygląda taki system dla instytucji finansowej.
dragon

Postautor: cut » czwartek, 5 lipca 2018, 06:29

W przypadku Berberis nie masz podziału na systemy dla instytucji i inne.
Masz po prostu wymienione różne wersje tych systemów i musisz je dopasować pod swoją działalność.
Lista funkcji jest znana. Sami musicie już dalej ocenić, czy to wam aby na pewno wystarczy.
cut

Postautor: cut » środa, 13 lutego 2019, 07:31

Berberis - działam z tym tematem od dosyć dawna i funkcjonuje to naprawdę solidnie.
Kwestia taka, na jakie rozwiązania dokładnie postawicie, ale dobre dopasowanie funkcji daje realne dopasowanie biznes. Biorąc pod uwagę fakt, że system ten jest stale rozwijany, mamy już idealny obraz tego, co można osiągnąć.
cut

Postautor: kasialis » sobota, 16 marca 2019, 14:26

A co myślicie o tym oprogramowaniu https://egabinet.pl/blog/ ? na forach zbiera same dobre opinie dlatego ciekawi mnie czy ktoś tutaj miał z nim styczność 8) :D
kasialis

Postautor: cut » czwartek, 25 kwietnia 2019, 06:23

Nic nie myślimy. Radzę po prostu zainstalować Berberis, podziałać z nimi i spróbować, jak to wygląda. Tak naprawdę prostymi, podstawowymi krokami można zdziałać naprawdę sporo. O ile tylko podejdziecie do tego we właściwy sposób, to cele na bank zrealizujecie. Cudów od razu nie będzie, ale z czasem na pewno wszystko powinno wyglądać jak należy.
cut

Postautor: aga_a » środa, 26 czerwca 2019, 12:59

Ja do tej pory miałam do czynienia z dwoma systemami: pipedrive (po polsku, ale płatny) i z darmowego hubspot'a (mnóstwo funkcjonalności, ale dość intuicyjny w obsłudze - interfejs po angielsku). Korzystam z nich na co dzień, oba mają aplikacje na telefon (co jest dla mnie ważne). Na razie mi to wystarcza i nie potrzebuję nic więcej.
aga_a

Postautor: cut » środa, 17 lipca 2019, 06:19

Coś takiego może działać, ale przy bardzo małej skali działalności. Jeśli ta skala jest większa, to też potrzebujesz bez porównania mocniejszych rozwiązań. Co do tego mogę cię zapewnić, a sam temat przerabialiśmy wielokrotnie. System musi wspierać działalność i mieć szerokie zastosowanie. Jakoś nie widzę tego w przypadku prostego CRM na smartfona.
cut

Wróć do Inne