Prawnik (Wrocław, okolice)

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.

Prawnik (Wrocław, okolice)

Postautor: Jessie » czwartek, 30 czerwca 2016, 00:55

Nie wiem, gdzie założyć wątek i czy przypadkiem już nie istnieje taki - jeśli tak, proszę o przeklejenie. Chodzi mi o listę dobrych, sprawdzonych, polecanych prawników zajmujących się prawem karnym – konkretnie we Wrocławiu.

Kiedyś, nie pamiętam gdzie, polecono mi Pana Jakuba Orłowskiego (z tej kancelarii http://adwokatorlowski.pl/). Mieliście może styczność z tym prawnikiem, możecie coś powiedzieć na jego temat? Bo widzę też sporo pochlebnych komentarzy na forach... Będę wdzięczna za jakiekolwiek wskazówki. Pozdrawiam.
Jessie

Re: Prawnik (Wrocław, okolice)

Postautor: izu » wtorek, 3 lipca 2018, 15:22

Warto wiedzieć, że w cuk do każdej rocznej plisy otrzymuje się pakiet bezpłatnych porad prawnych.
izu

Re: Prawnik (Wrocław, okolice)

Postautor: Anetta32 » poniedziałek, 9 lipca 2018, 15:01

Cóż, obawiam się jednak, że w niektórych przypadkach i tak skorzystanie z pomocy prywatnej prawnika jest niezbędne. Jeżeli o Wrocław chodzi, osobiście postawiłabym tutaj chętnie na usługi Pani Mecenas Anny Babiak, przyjmującej przy Stacha Świstackiego . Możemy u niej uzyskać rzeczową pomoc w zakresie prawa rodzinnego, jak i spadkowego, a co więcej doskonale podchodzi ona do każdego klienta, z odpowiednią powagą i szacunkiem.
Anetta32

Wróć do Inne