Prezent od klasy dla wychowawcy

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Nestor
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 16 czerwca 2016, 19:53

Re: Prezent od klasy dla wychowawcy

Post autor: Nestor »

Może taką dużą świecę ozdobną https://korleone.pl/ taka ozdobna świeczka może być fają alternatywą zamiast kwiatków. Kupiłem mamie na dzień matki, bardzo się podobała.

Marius
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek, 20 czerwca 2016, 14:04

Re: Prezent od klasy dla wychowawcy

Post autor: Marius »

Świeczka? Głupi pomysł, to już zdecydowanie lepszy ten album

Awatar użytkownika
marleyka
Posty: 17
Rejestracja: niedziela, 19 października 2008, 22:49
Kontakt:

Re: Prezent od klasy dla wychowawcy

Post autor: marleyka »

Świeczki piękne! I to wcale nie jest głupi pomysł, każdy ma inny gust. My naszej wychowawczyni (koniec pierwszej klasy) kupiliśmy bilety do Capitolu i kolczyki-książki http://papirell.pl/ksiazeczki-cappuccino-prod214734.htm (Nasza Pani lubi tego typu biżuterię). Na koniec trzeciej klasy planujemy zrobić album pamiątkowy z trzech lat, ale ręcznie, w formie kroniki (wklejamy zdjęcia, rysujemy coś sami, dzieci też, opisy). Kwiaty - za klasowe pieniądze zamówiliśmy 25 róż. Każde dziecko da po jednej, a Pani będzie miała jeden, konkretny bukiet :)

kermmitt
Posty: 43
Rejestracja: czwartek, 10 grudnia 2015, 19:21

Re: Prezent od klasy dla wychowawcy

Post autor: kermmitt »

A może właśnie jakaś fajna książka z dedykacją od wszystkich uczniów? To na pewno będzie wspaniała pamiątka dla obdarowanego. Polecam jednak jakieś książki z dusza np. http://tylkorelaks.pl/535-pani-nela-z-s ... 05826.html , jest to historia młodej dziewczyny, która przeprowadza się do stolicy w pogoni za lepszym życiem, w tle dawna Warszawa, ciekawe postacie, historia oparta na prawdziwym życiorysie, zostaje w pamięci na długo :)

kathrinaaa89
Posty: 17
Rejestracja: środa, 6 kwietnia 2016, 14:07

Re: Prezent od klasy dla wychowawcy

Post autor: kathrinaaa89 »

Szczerze? jest ciężko kupić prezent, który nie będzie odebrany jako zbyt osobisty przez daną klasę. My wiedzieliśmy np. że nasza pani ma remont, bo mówiła na lekcjach, że zajmuje jej wiele czasu szukanie osoby, która zajmie się taką kwestią jak projektowanie kuchni Poznań, dlatego kupiliśmy jej urocze kwiatki na parapet w niebieskim kolorze, bo wiedzieliśmy, że taki kolor lubi :D Myślę, że był to miły gest.

cut
Posty: 128
Rejestracja: czwartek, 23 marca 2017, 12:43

Re: Prezent od klasy dla wychowawcy

Post autor: cut »

Empik Foto ma takie albumy, jak niżej. Uważam, że akurat pod takie okazje trudno o znalezienie czegoś ciekawszego. Tzn. zakładając, że prezent ma mieć po prostu pamiątkowy charakter.

Obrazek

izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: Prezent od klasy dla wychowawcy

Post autor: izu »

Możesz jej podarować kartę upominkową, wtedy będzie mogła wybrać coś sobie, co jej się najbardziej podoba https://www.apart.pl/bizuteria/karta-upominkowa/34194

ODPOWIEDZ