naprawa i serwis AGD Wrocław

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
loriena
Posty: 24
Rejestracja: wtorek, 28 lipca 2015, 15:26

naprawa i serwis AGD Wrocław

Post autor: loriena »

Popsuta pralka lub inny sprzęt AGD niekiedy można jeszcze naprawić. Jeżeli będzie to możliwe i koszt nie będzie za wysoki, to panowie z http://serwisagd.wroclaw.pl/ na pewno o tym poinformują. W przypadku za wysokich kosztów naprawy, to jeszcze doradza, jakie urządzenia kupić, aby nie ryzykować szybkiej awarii.

Manieczka
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 13 czerwca 2016, 11:21

Re: naprawa i serwis AGD Wrocław

Post autor: Manieczka »

Będę z góry wdzięczna za odpowiedź korzystał ktoś z tych usług: http://www.technikan.pl/naprawa-agd-wroclaw.html, cenie sobie komfort dlatego zastanawiam się nad tym serwisem, zepsuła mi się pralka, małe dziecko w domu, a oni przyjeżdżają. Liczę, że ktoś mi jeszcze odpowie. :)

bikzenon
Posty: 61
Rejestracja: czwartek, 15 października 2015, 16:01

Re: naprawa i serwis AGD Wrocław

Post autor: bikzenon »

Dla majsterkowiczów i facetów ze zmysłem technicznym, taka naprawa nie musi być trudna. Części zamawiasz w necie, na przykład częściami do pralki amica sklep NORTH handluje, czyli są pod ręką. A oszczędności w porównaniu z zapłatą panu z serwisu są znaczne :)

piotrus82812
Posty: 2
Rejestracja: piątek, 27 marca 2020, 08:56

Re: naprawa i serwis AGD Wrocław

Post autor: piotrus82812 »

hejka mi kiedyś znajoma z siechnic poleciła firmę http://domex-serwis.pl z Wrocławia która zajmuje się naprawą sprzętów AGD i już kilkukrotnie korzystałam i zawsze byłam zadowolona ogólnie polecam

ODPOWIEDZ