Rozwód - jak wygląda w praktyce?

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.

Rozwód - jak wygląda w praktyce?

Postautor: janeks » środa, 9 grudnia 2015, 11:03

Jak wygląda w praktyce rozwód? Ile trwa, jeżeli obie strony tak samo do niego dążą? Interesują mnie też koszta z nim związane
janeks

Re: Rozwód - jak wygląda w praktyce?

Postautor: triss » środa, 9 grudnia 2015, 14:45

Powiem tak, jeżeli oboje macie wolę do rozwiązania małżeństwa, to nie widzę żadnego problemu. Składacie wniosek który znajdziecie chociażby na tym blogu http://pozeworozwodblog.pl/
Tam też znajdziesz artykuły w temacie rozwodów, kosztów i tego jak wygląda to w praktyce.
Takie sprawy bez orzekania o winie załatwia się łatwo, szybko - no może z tą przyjemnością to nie do końca :)
triss

Postautor: elam » środa, 22 listopada 2017, 19:10

Wydaje mi się, że każdy rozwód inaczej wygląda, ponieważ są różne emocje, różne przyczyny. Jeżeli więc jesteś przed sprawą rozwodową to nie ma co sugerować się innymi bo u Ciebie może to wyglądać nieco inaczej. Dobrze jest mieć na rozprawie swojego adwokata. Ja polecałabym Ci Iwonę Sztubecką z kancelarii JST.
elam

Postautor: dragon » niedziela, 3 grudnia 2017, 23:30

W praktyce to wygląda gorzej niż w rzeczywistości, dużo formalności i długa procedura.
dragon

Wróć do Inne