Biznes forum

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
bukowski276
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 28 marca 2016, 20:44

Re: Biznes forum

Post autor: bukowski276 »

Jeśli chodzi o własny biznes to ja się zabieram za swojego food trucka z pizzą :) Poczytałam tutaj http://crazypepe.pl/ i sie skusiłam, zawsze chciałam mieć coś swojego a tutaj proponują bardzo dobre warunki to czemu nie sprobować :)

emak
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 24 maja 2016, 12:32

Re: Biznes forum

Post autor: emak »

Myśląc o biznesie warto pomyśleć o nim długoterminowo. Inwestycja w sprzęt na którym będziemy pracować to podstawa. Szczególnie fajną ofertę ma firma http://teccon.pl/, gdzie znajdziemy maszyny automatyzujące proces produkcji i pakowania- świetna sprawa jeśli stawiamy na rozwój.

dynamical
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 31 maja 2016, 12:19

Re: Biznes forum

Post autor: dynamical »

Żeby biznes się rozwijał, trzeba zadbać o pozytywny customer experience. można o tym przeczytać m.in. tu: http://focustelecom.pl/blog/customer-experience-challenge-pracownik-contact-center-przyszlosci. Najwazniejszy jest dobry kontakt z klientem, ktory musi być dobrze obsłuzony, bo to zwiększa lojalność do firmy, z którą współpracuje.

joanna_kuzniewska
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 16 września 2016, 07:43

Re: Biznes forum

Post autor: joanna_kuzniewska »

dynamical pisze:Żeby biznes się rozwijał, trzeba zadbać o pozytywny customer experience. można o tym przeczytać m.in. tu: http://focustelecom.pl/blog/customer-experience-challenge-pracownik-contact-center-przyszlosci. Najwazniejszy jest dobry kontakt z klientem, ktory musi być dobrze obsłuzony, bo to zwiększa lojalność do firmy, z którą współpracuje.
Hej, podoba mi się Twoja odpowiedź. Na pewno przeczytam ten wpis. Ostatnio zastanawiam się nad wyborem agencji, która pomoże mi z moim sklepem. Tutaj przeczytałam: http://webmetro.pl/adwords/skuteczna-re ... ych-porad/, że żeby to miało sens, agencja musi mieć status partnerów google. Czy to prawda? jak zweryfikować taką firmę?
Pozdrawiam

izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: Biznes forum

Post autor: izu »

Franczyza to jest ciekawa forma biznesu, można zacząć od zera lub rozszerzyć działalność, nie inwestując zbyt wiele gotówki cuk.pl/wspolpraca/wspolpracuj-z-cuk-ubezpieczenia/otworz-placowke

ODPOWIEDZ