Puste butelki po oleju silnikowym

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Sabazios
Posty: 12
Rejestracja: wtorek, 22 maja 2007, 09:05
Lokalizacja: Siechnice

Puste butelki po oleju silnikowym

Post autor: Sabazios »

Witam,

Szukam na stronie naszej gminy (już SIECHNICE :D ) i szukam i jak do tej pory znalazłem same ogólniki. A chodzi mi konkretnie o to gdzie można zanieść pustą butelkę po oleju silnikowym, zużyte baterie, starą ładowarkę itp i itd... :?:
Pomijając fakt, że ja nie potrafię tej informacji znaleźć w necie to powinna ona być umieszczona na drzwiach od każdego śmietnika. Nie każdemu przecież chce się zadać trud i tracić czas na szukanie podstawowych (moim zdaniem) informacji.
Jeszcze raz więc: gdzie znajdę "punkty dobrowolnej zbiórki odpadów (PDGO)" dla odpadów niebezpiecznych w naszej gminie?

Orion
Posty: 268
Rejestracja: czwartek, 24 listopada 2005, 19:57
Lokalizacja: Święta Katarzyna
Kontakt:

Re: Puste butelki po oleju silnikowym

Post autor: Orion »

Sabazios pisze:gdzie znajdę "punkty dobrowolnej zbiórki odpadów (PDGO)" dla odpadów niebezpiecznych w naszej gminie?
Przykro mi to stwierdzić, ale nasza gmina, mimo ustawowego obowiązku (ustawa z dnia z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, art. 3 ust. 2 pkt 6a) nie udostępnia mieszkańcom na stronie internetowej takich informacji.

kursman12
Posty: 18
Rejestracja: środa, 30 grudnia 2009, 21:27

Re: Puste butelki po oleju silnikowym

Post autor: kursman12 »

Sabazios pisze:Witam,

Szukam na stronie naszej gminy (już SIECHNICE :D ) i szukam i jak do tej pory znalazłem same ogólniki. A chodzi mi konkretnie o to gdzie można zanieść pustą butelkę po oleju silnikowym, zużyte baterie, starą ładowarkę itp i itd... :?:
Pomijając fakt, że ja nie potrafię tej informacji znaleźć w necie to powinna ona być umieszczona na drzwiach od każdego śmietnika. Nie każdemu przecież chce się zadać trud i tracić czas na szukanie podstawowych (moim zdaniem) informacji.
Jeszcze raz więc: gdzie znajdę "punkty dobrowolnej zbiórki odpadów (PDGO)" dla odpadów niebezpiecznych w naszej gminie?

na stacji CPN Orlen przyjmują baterie zużyte

ODPOWIEDZ