Kto jest z osiedla blekitnego?

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
luks

Kto jest z osiedla blekitnego?

Post autor: luks »

Hej,

Mieszkancy żółtych bloków z czerwonymi dachami, czyli z osiedla blekitnego: dajcie znac ze istniejecie.
Wlasnie sie tutaj z żona wprowadzilismy i na razie jeszcze nikogo nie znamy.

Pozdrowienia z Chabrowej,
Lukasz i Marta

soul power

Post autor: soul power »

Witamy!
Ja osobiscie nie mieszkam na osiedlu blekitnym lecz na cieplowniczej i ze swojej strony chcialbym was serdecznie powitac w Siechnicach i zyczyc milego i spokojnego zycia w tej przemilej miejscowosci pozdrowienia hej

MChr

Post autor: MChr »

Ja też wprawdzie nie jestem z tego osiedla ale mieszkam przy tej samej ulicy :) i również witam serdecznie i pozdrawiam.

Gosia&Paweł

Post autor: Gosia&Paweł »

My też pozdrawiamy mieszkańców "Błękitnego" i wszystkich przyszłych sąsiadów z Siechnic. Już za 3 miesiące zamieszkamy na Jarzębinowej. Do zobaczenia w styczniu:)

sprosse
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 16 października 2005, 20:50
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: sprosse »

Łukaszu i Marto, a w którym budynku mieszkacie? My w "3":) sumie to może się już znamy, ale mam tragiczną pamięc do imion :)

Awatar użytkownika
wocash
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek, 17 października 2005, 14:47
Kontakt:

Post autor: wocash »

Witajcie!!

Właśnie wygooglowałem to forum i chciałem się w imieniu swoim i żony przywitać ze wszystkimi mieszkańcami Siechnic, w szczególności z Osiedla Błękitnego :-)

Jesteśmy z bloku nr 1 i tak się składa, że nasze imiona to także Marta i Łukasz.

Pozdrawiamy.

luks
Posty: 10
Rejestracja: środa, 12 października 2005, 19:18
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

To juz sie prawie znamy :)

Post autor: luks »

sprosse pisze:Łukaszu i Marto, a w którym budynku mieszkacie? My w "3":) sumie to może się już znamy, ale mam tragiczną pamięc do imion :)
Hej,
Mieszkamy w budynku 2a i mamy ogrodek, na ktorym niewiele oprocz trawy nie rosnie :) Pewnie sie nie znamy, bo mieszkamy tu od niedawna, ale nic nie stoi na przeszkodzie by to zmienic :)

Pozdrawiamy Was serdecznie,
ML i ...

sprosse
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 16 października 2005, 20:50
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: sprosse »

O, to na pewno sie nie znamy :) (Nasza "trójka" to po prostu Chabrowa 2.) Cóż, wypadałoby sie zintegrować :) A macie GG? Moje 2412798, to może zagadajcie :)

Algirdas

Post autor: Algirdas »

Zobaczcie też na forum http://www.forum.siechnice.pl

Maciek
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 24 października 2005, 00:05
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Maciek »

Witam,
Pozdrawiam serdecznie Wszystkich Siechniczan, a w szczególności sąsiadów z Chabrowej. My mieszkamy już od czerwca, ale dopiero dzisiaj znalazłem to forum. Szkoda tylko, że takie opustoszałe :(

Gość

Post autor: Gość »

witam, jestem, a raczej będę z "6" :)

niznik

Post autor: niznik »

Serdecznie witamy mieszkańców nowego osiedla. Im wiecej policji w naszym miasteczku tym bezpieczniej...hehehe

Kasia i Radek

przywitanie

Post autor: Kasia i Radek »

My rowniez spod 2A z Blekitnego. Pragniemy przywitac sie z Siechnicami i z sasiadami z blokow i okolic. Uwazamy, ze lepiej osiadlic sie nie moglismy i jest fantastycznie! Zobaczyska!

luks
Posty: 10
Rejestracja: środa, 12 października 2005, 19:18
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Poznajmy sie :)

Post autor: luks »

Kasiu i Radku,

Mieszkacie w 2A ? No to nie dzieli nas wiecej niz kilka metrów w pionie :)
Moze sie jakos skontaktujemy? [email protected] lub gg 3006745.

Pozdrawiamy,
Marta i Lukasz

PS : Sasiedzi spod innych adresow: podajcie swoje maile lub numery gg, tlena, to sie poznamy.

ODPOWIEDZ