Budynki nr 1 i 2

Dyskusje mieszkańców osiedla
Pawel_paula
Posty: 139
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 18:45
Kontakt:

usterki

Post autor: Pawel_paula »

No ja dowiedzialem sie z ochrony budowy ze podobno cos sie lalo w budynku 1 i dlatego pytam,,ale skoro mowicie ze nic takiego nie mialo miejsce to bedziemy spac spokojnie:D....pozdrawiamy sasiadow ktorzy sie juz wprowadzili do 1 budynku i naszych z 2 :D.....

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

Witamy,
informujemy, że u Nas remont trwa w pełni jak pewnie u 90% mieszkańców ale wiemy też, że są już stali lokatorzy :D . Pozdrawiamy serdecznie naszych sąsiadów, z którymi gawędziliśmy na balkonie o jakości ścian i innych mankamentach, Wojtka i Kasię :D.

Pawel_paula
Posty: 139
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 18:45
Kontakt:

czy ktos cos wie?

Post autor: Pawel_paula »

Witamy ponownie!Mam pytanie czy ktos juz mniej wiecej jakie koszta trzeba zaplacic za wpis do hipoteki , notariusza ,itp.? Przy dobiorze mieszkanka?.jesli tak to prosze sie rozpisac . :))))) pozdrawiamy Pawel i Paula.

Awatar użytkownika
adalbertt
Posty: 43
Rejestracja: niedziela, 1 października 2006, 20:49
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: adalbertt »

Witajcie!
No my również od czwartku ruszyliśmy z robotą ale z tego co widzę większośc zaczyna dopiero w przyszłym tygodniu, więc dopiero teraz będzie można poznawac przyszłych sąsiadów :)
Pozdrawiamy już spotkanych sąsiadów z przeciwka i Tomka z żoną.
Do zobaczenia znów jutro.
K&W

Awatar użytkownika
ryniu5
Posty: 60
Rejestracja: czwartek, 10 sierpnia 2006, 08:39
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Post autor: ryniu5 »

Witajcie
w sobotę 14.04.07 odebraliśmy klucze do mieszkania pod adresem Staszica 2A/8 hahaha i widzielismy, że już niektórzy sąsiedzi mieszkaja sobie a reszta ostro rusza z wykończeniem. My zaczynamy już dzisiaj i będziemy popołudniami bywać w mieszkanku.... :wink: :wink: :wink: Nasi bezpośredni sąsiedzi( tzn. z 2 pietra też już prawie są ku końcowi). Fajnie sie mają....
Pozdrawiamy
Aga & Rav

Awatar użytkownika
ryniu5
Posty: 60
Rejestracja: czwartek, 10 sierpnia 2006, 08:39
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Post autor: ryniu5 »

Hej
mam pytanie odnośnie czynszu i opłat: czy płacimy wszystkie opłaty za miesiąc z dołu czy z góry... ktoś może to ustalał z develorerem bo w protokole nie jest to jednoznacznie okreslone i jak zadałam Pani takie pytanie to była lekko zdziwiona ...Odpiszcie prosze...
Aga

kudeł
Posty: 79
Rejestracja: piątek, 29 września 2006, 09:40

Post autor: kudeł »

witam, czy ktos z Was otrzymal juz zwrot za elementy wykonczeniowe (drzwi, wanna etc.) z ktorych zrezygnowano? ja odbieralem mieszkanie ponad 10 dni temu a zwrotu jak nie bylo tak nie ma (stosowne "podanie" z numerem konta i prosba o przelew w alfaakcie zostawilem).

pzdr,
kuba

OLA&TOMEK
Posty: 86
Rejestracja: czwartek, 28 września 2006, 07:20

Post autor: OLA&TOMEK »

Witamy
Odpowiadając na nurtujące Was sąsiedzi pytania informujemy:
co do czynszu - płacimy go z góry po stawce 4 zł za metr mieszkania
(za maj do 10-go maja itd)
Wyjątek stanowi opłata za kwiecień`07 - należy ją uiścić ....już :) (i tak też uczyniliśmy wg stawki 2zł za metr mieszkania)

Co do zwrotu za wyposażenie to my otrzymaliśmy pieniążki na konto dzisiaj - równo 2 tyg. od momentu odbioru mieszkania.
To tyle wyjaśnień.

Pozdrawiamy.

Orion
Posty: 268
Rejestracja: czwartek, 24 listopada 2005, 19:57
Lokalizacja: Święta Katarzyna
Kontakt:

Post autor: Orion »

OLA&TOMEK pisze:co do czynszu - płacimy go z góry po stawce 4 zł za metr mieszkania (za maj do 10-go maja itd)
Jeśli można - co wchodzi w te 4 zł/m2? Ile kosztuje zarządca?

OLA&TOMEK
Posty: 86
Rejestracja: czwartek, 28 września 2006, 07:20

Post autor: OLA&TOMEK »

Orion
w tych 4 złociszach jest opłata za: tzw. energię wspólną (piwnice, klatki schodowe), wywóz śmieci, sprzątanie klatek, zarządzanie oraz zaliczka na ogrzewanie.
Pozdrawiamy

Awatar użytkownika
ryniu5
Posty: 60
Rejestracja: czwartek, 10 sierpnia 2006, 08:39
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Post autor: ryniu5 »

Hej 8)
mam pytanie odnośnie likwidacji jakichkolwiek usterek. Jeśli ktoś miał w protokole odbioru zapisane usterki to czy oni już te usterki usówaja (to pytanie jest raczej do tych wspaniałych sąsiadów, którzy odebrali mieszkania najwcześniej). Zmieniliście już moi drodzy zamki w drzwiach( my chyba dziś to zrobimy bo pod naszą nieobecność wczoraj ktoś wszedł i zamontował nam regulatory na kaloryfery, co mi sie nie spodobało zwłaszcza ze mamy już tam prawie wszystko do wykonczenia naszykowane). Tak poza tym to dziś ruszamy 3...2...1...0 START
Pozdrawiam
Aga

Pawel_paula
Posty: 139
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 18:45
Kontakt:

remontujcie

Post autor: Pawel_paula »

Sasiedzi remontujcie remontujcie bo pozneij bede liczyl na wasze wnioski,skargi i zale zebym wiedzial na co zwrocic uwage przy naszym remonciku :) ..pozdrawiam

Awatar użytkownika
grzes_ania
Posty: 18
Rejestracja: czwartek, 4 stycznia 2007, 22:32
Kontakt:

Post autor: grzes_ania »

witamy sąsiadów(nas poinformowano że za miesiąc kwiecień płacimy 1 zł * ilość metrów a od maja 4 zł nie duża różnica ale jest więc znowu jakieś rozbieżności-warto upomnieć się o to w alfaakcie)pozdrawiamy
ps.informacja dla mieszkańców pytałem się o malowanie balkonów tzn. wykończenie ich bo jak kładziono kafle to trochę je poprudzili-przynajmniej u nas-więc cały blok wraz z balkonami za ok miesiąc będzie jeszcze raz malowany bo są zacieki i plamy:-)

Awatar użytkownika
ryniu5
Posty: 60
Rejestracja: czwartek, 10 sierpnia 2006, 08:39
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Post autor: ryniu5 »

Witajcie
odnośnie opłaty nam też tak powiedziano, że mamy płacic 1 zł. za kwiecień. Odnośnie balkonów - nam powiedział Pan Prezes, że będzie jeszcze raz odnawiana elewacja ale balkony w środku mamy sobie sami pomalowac a oni dają nam farbę do tego. Wczoraj po tym deszczyku przedwczorajszym stała nam woda na balkonie - okazało się to co przewidywałam, zły spadek balkonów.
Pozdrawiam
Aga

ODPOWIEDZ