Budynki nr 1 i 2

Dyskusje mieszkańców osiedla
OLA&TOMEK
Posty: 86
Rejestracja: czwartek, 28 września 2006, 07:20

Post autor: OLA&TOMEK »

Co do opłaty za kwiecień - to nam nic nie mówiono tylko napisano!!
Stawkę 2zł/m2 mamy na piśmie - w załączniku (oświadczeniu) do protokołu odbioru. Wniosek z tego taki że... kto pierwszy(odbiera) ten więcej płaci :)
Poczytajcie w swoich załącznikach

Pozdrawiamy

kudeł
Posty: 79
Rejestracja: piątek, 29 września 2006, 09:40

Post autor: kudeł »

witam, u nas ten sam problem z woda na balkonach :(
pzdr,
kuba

ps. odbieralismy mieszkanie 5.04 i w jakims zalaczniku do naszego protokolu widnieje stawka 2pln/m2 za okres 15.04-30.04 i 4pln/m2 od 1.05

Pawel_paula
Posty: 139
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 18:45
Kontakt:

no jak tak beda budowac

Post autor: Pawel_paula »

jak tak beda budowac to w mojim budynku nr 2 przy odbiorze to chyba bede musial sam wszystko poprawiac :D....pozdr

kudeł
Posty: 79
Rejestracja: piątek, 29 września 2006, 09:40

Post autor: kudeł »

hej, czy ktos moze wie czy mozna juz podpisywac umowy z energetyka na dostawy pradu? wiem ze alfaakt mial dopelnic jeszcze jakis formalnosci zanim bedziemy podpisywac ww. umowy.
pzdr,
kuba

OLA&TOMEK
Posty: 86
Rejestracja: czwartek, 28 września 2006, 07:20

Post autor: OLA&TOMEK »

Witamy
A nam wczoraj ponownie pomalowano balkon :) I to nawet w środku (ktoś pisał że sami będziemy to robić) Poza tym załatwiliśmy już energetykę (kudeł: termin był do 19-go kwietnia więc spiesz się, spiesz :) )
i czekamy na wymianę drzwi balkonowych - na ich szybie są brzydkie zacieki, których mimo usilnych starań nie można się pozbyć.



Do Pawła i Pauli: nie panikujcie! Mieszkania są oddawane w naprawdę dobrym standardzie ale jak to w życiu bywa zdarzają się jakieś niedociągnięcia.

Pozdrawiamy

kudeł
Posty: 79
Rejestracja: piątek, 29 września 2006, 09:40

Post autor: kudeł »

termin faktycznie był do 19. ale zostal przedłuzony o tydzien (a dokladnie to chyba do konca przyszlego tygodnia) wiec poki co nie dostane po uszach :)
pzdr,
kuba
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 23 kwietnia 2007, 07:10 przez kudeł, łącznie zmieniany 1 raz.

Agnieszka&Krzysiu
Posty: 42
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 12:20
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Agnieszka&Krzysiu »

Witam
Mam pytanie do sąsiadow z budynku I. Jak wyglądają drzwi wejściowe. O ile dobrze kojarzę, ktoś na forum poruszał kiedyś ten temat. I może zagląda tutaj ktoś, kto ma mieszkanie w klatce C 47,3 (małe okno w kuchni i w łazience)?? Jestem taka ciekawa, jak wygląda to nasze M!!
Pozdrawiam wszystkich

Adriano71
Posty: 46
Rejestracja: wtorek, 5 grudnia 2006, 17:22
Lokalizacja: tu i tam

Post autor: Adriano71 »

Witam
Widze ze przygotowania remonty i przeprowadzki ida pelna para...
tego lata beda "Sloneczne Siechnice"
Pozdrawiam wszystkich sasiadow i do zobaczenia...

:lol: :lol: :lol:

Pawel_paula
Posty: 139
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 18:45
Kontakt:

zaopatrzenie

Post autor: Pawel_paula »

Z tego co sie ostatnio dowiedialem na biskupienie miedzy akademikami jest sklep budowalny w ktorym wszystko jest a ceny nie sa tak wysokie jak w pozostalej czesci miasta....informacja od mojego klienta :)..pozdrawiam :)

kudeł
Posty: 79
Rejestracja: piątek, 29 września 2006, 09:40

Post autor: kudeł »

Witam,
umowa z prądownią podpisana. dla tych ktorzy jeszcze tego nie zrobili: trzeba sie udac na Polną 12 (w Siechnicach oczywiscie) majac ze soba:
- dowod osobisty
- protokol odbioru
- NIP
to wszystko:)
pzdr,
kuba

Gosia
Posty: 15
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 16:30
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Gosia »

Witam Wszystkich

My tez mamy już umowe z elektrownia podpisana i dokładnie jak napisał Kudeł trzeba się tam udac a pózniej montuja liczniki. Nam będą zakładac w dniu dzisiejszym.
Droga Agnieszko i Krzysiu ja jestem z klatki C i mam takie mieszkanie. Co prawda wasze układy mieszkań sa troche inne niz nasze ale jak macie ocjote to możemy sie umówic i sobie zobaczycie nasze mieszkanie bo doskonale wiem co oznacza czekać i wyobrażać sobie jakie ono bedzie. My nie mamy ściany między kuchnią a pokojem duzym no ale metraż i małe okienka się zgadzaja. Tak więc nie ma problemu.
Tak więc moi Drodzy zapraszam w nasze progi.
Pozdrawiam wszystkich sąsiadów.
Ja niestety jeszcze nie zaczełam remontu ale mam nadizjee, że już nie długo.

Agnieszka&Krzysiu
Posty: 42
Rejestracja: poniedziałek, 19 lutego 2007, 12:20
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Agnieszka&Krzysiu »

Witam
Dziękuję serdecznie Gosiu za zaproszenie, korci mnie niezmiernie aby się udać do Siechnic i podpatrzeć co i jak, no ale niestety, chyba będe musiała sobie jeszcze trochę poczekać. Jeżeli chodzi o układ, to wydaje mi sie, e mamy dokładnie to samo mieszkanie, my też (na własne życzenie) nie mamy ścianki pomiędzy kochnią a dużym pokojem, bo zawsze mi się marzyła otwarta kuchnia. Ja po prostu się nie mogę doczekać odbioru, remontu no i przede wszystkim wyprowadzki z wynajmowanego mieszkania.
Ja mam Gosiu jeszcze jedno pytanie, jak te okienka (szczególnie w kuchni) wyglądają od środka, bo z zewnatrz nie wygląda to za ciekawie, przy otwartej kuchni nie razi to za bardzo :roll: ??
Pozdrawiam
Mam jeszcze jedno pytanie, jakie powstawiali drzwi wejściowe, pamietam kiedyś ktoś zadał już to pytanie na forum, ale nikt jeszcze nie umieścił odpowiedzi...

Gosia
Posty: 15
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 16:30
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Gosia »

Droga Agnieszko okno w kuchni napewno nie razi i jest umieszczone troche wyżej niż to balkonowe ale nie robi to negatywnego wrażenia. Powiem szczerze, że nawet te okna fajnie wyglądają takie mniejsze i nadają taki fajny klimat.
Już obmyslam jakie wazoniki tam poustawiać:)

Co do drzwi to są chyba Gerdy dość solidne w kolorze jasny brąz. Szczerze to nie są za ładne ale ogólnie mogą być. Zamki są dwa a klamki srebrne. Drzwi jak drzwi.

Jak byś się jednak się zastanowiła to daj znać to sobie możecie obejrzeć.
Pozdrawiam wszystkich.
Zwlaszcza lokatorów budynku pierwszego.

Madzia i Piotr
Posty: 70
Rejestracja: niedziela, 10 grudnia 2006, 20:13

Post autor: Madzia i Piotr »

witam drodzy sąsiedzi,
czy może słyszał , czy w Siechnicach można kupić lub wynająć garaż...?

ODPOWIEDZ