Budynki nr 1 i 2

Dyskusje mieszkańców osiedla
Awatar użytkownika
ryniu5
Posty: 60
Rejestracja: czwartek, 10 sierpnia 2006, 08:39
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Post autor: ryniu5 »

Witajcie!!!
Od niedawna biorę czynny udział w Naszym Forum ale chyba zaraz zakończę tą beznadziejną walkę na słowa. Ja nie chcę nikomu zarzucać czy zna się czy nie, czy posiada wiedzę techniczno - budowlaną czy nie ( ja posiadam i mam to udokumentowane droga Olu a nie wiem jak ty i sie tego nie wstydzę powiedzieć otwarcie, nie kryję przed nikim i nie mówię, że ktoś coś....). Fajnie, że tak nas chcesz ustrzec przed wszystkimi pułapkami jakie mogą nas spotkać, ja przynajmniej o takich sprawach z deweloperami wiedziałam już od dawna i mnie nie dziwią takie sytuacje jak na Jarzębinowej. Zastanawia mnie fakt, że nikt z mieszkańców osiedla na Jarzębinowej nie zabiera na naszym forum głosu w takich jak mówisz dla nich trudnych sprawach by nas ustrzec tylko Ty. Ja ze swej strony mogę Ci podziękować, że dzielisz się z tymi wadami z Nami ale w momencie gdy staje się to nie do strawienia, nie chce się już człowiekowi tego czytać. Prawie każdy Twój post Olu dotyczy tego samego I ZASTANAWIAM SIĘ KIEDY TO SKOŃCZYSZ. Nie wiem jak inni mieszkańcy ale my dowiedzieliśmy się dlaczego na Jarzębinowej dzieje się tak a nie inaczej. Jeśli ktoś jest chłonny tych informacji bardzo proszę kierować się w tej sprawie do Dewelopera a on na pewno wszystko wyjaśni.
P.S. Mam ogromną prośbę aby nie wyrywać kontekstu zdania poprzez niepełne cytowanie, jak wiadomo słowa mogą mieć różne znaczenie w naszym języku a to zmienia dość dużo.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam Aga

"Jakość Naszego życia podnosi się, kiedy podejmujemy ryzyko, a pierwszym i najtrudniejszym ryzykiem jest być uczciwym w stosunku do siebie..."
Mark Twain

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

Witam,
Ryniu już poprawiłem i skasowałem :-),
co do Oli to pierwszy i mam nadzieję, że ostatni raz piszę w tej sprawie. Droga Olu wbrew temu co Ci się wydaje i analizując wszystkie Twoje posty zarówno te na Naszym Forum jak i te na Forum Gminnym dochodzę do wniosku i nie tylko ja, że nie jesteś osobą za którą się podajesz. Skąd takie spostrzeżenie hmmm sprawdziłem adresy IP (to takie proste) i wiem skąd piszesz większość postów i bardzo ale to bardzo Cię proszę przestań już Nas wszystkich tutaj ostrzegać przed wszystkimi przykrościami na jakie możemy natrafić już po zakupie mieszkania. To, że Ty miałaś pecha nie znaczy, że my też go będziemy mieć, a nawet jeżeli będziemy to nie Twoja sprawa. Ile czasu można czytać Twoje kąśliwe i nieprzyjemne zarówno dla ucha jak i dla oka :-) posty.
Mam nadzieję, że weźmiesz to do siebie i zakończysz pisać na forum czegokolwiek (najlepiej w ogóle). No i zmiana nic-u też Ci nie pomoże gdyż następne posty (dotyczące Alfaaktu) niestety ale będą kasowane ponieważ nie tylko ja ale zdecydowana większość nie ma zamiaru już tego czytać.
Serdeczne pozdrowienia.
Ps. Jeżeli ktoś uważa, że nie powinien ich kasować proszę pisać na priv w celu uniknięcia chaosu.

Awatar użytkownika
ryniu5
Posty: 60
Rejestracja: czwartek, 10 sierpnia 2006, 08:39
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Post autor: ryniu5 »

Dzięki Tomku !!!

OLA&TOMEK
Posty: 86
Rejestracja: czwartek, 28 września 2006, 07:20

Post autor: OLA&TOMEK »

Witamy :)
Chciałam napisać coś na temat mieszkania, jego odbioru itp. ale nie wiem czy powinnam bo chyba forum zmieniło tematykę na "ROZMOWY Z PANNĄ OLĄ" i boję się że napisze coś nie na temat :)

Tomku79, DELETE IT ALL i będzie święty spokój!!

A wogóle to jutro drugi raz przystępujemy do odbioru mieszkanka i zapowiada się że ostatni :) <jupi>

Pozdrawiamy wszystkich.

OLA
Posty: 28
Rejestracja: czwartek, 1 lutego 2007, 14:02

Post autor: OLA »

Jestescie okropni.
Nikomu nie ublizam, nikogo nie obrazam. To ze mam inne zdanie od was nie znaczy ze nie wolno mi sie wypowiadac. Po to jest FORUM aby kazdy mógł pisac co ma na mysli.

DYSKRYMINACJA !!!

Gosia
Posty: 15
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 16:30
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Gosia »

Witam
Ja jestem jak najbardziej za kasowaniem wypowiedzi Oli(lub nie OLi?!).

My odbieramy mieszkanko 5 kwietnia i tez mam nadzieje, że ostatni. Kafle trzeba zacząć kłaść:):)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

babakazoo
Posty: 20
Rejestracja: wtorek, 13 lutego 2007, 23:47

Post autor: babakazoo »

Oleńko kochana !
Przejdż zatem na forum swoich sąsiadów i dziel się z nimi uwagami do woli. A może Ciebie już pogonili - przy takim komentowaniu jest to możliwe. Jeśli Ci to nie pomoże to zmień dietę i przestań objadać się "kaczym mięsem" bo to powoduje sensacje i niestrawności - czasami miesza w głowie. To jest ewidentnie twój przypadek.
Buziaczki ślę Ci na dowidzenia !

Madzia i Piotr
Posty: 70
Rejestracja: niedziela, 10 grudnia 2006, 20:13

Post autor: Madzia i Piotr »

Witam,
niedawno wróciliśmy z budowy, na budynku nr 2 pojawiła się wiecha, i malują już kominy.
POzdrawiamy :)

Renia i Krzysiek
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2007, 21:05
Kontakt:

Post autor: Renia i Krzysiek »

Cześć! Jesteśmy przyszłymi lokatorami budynku 2 w Siechnicach. Witamy przyszłych sąsiadów, często zaglądamy na wasze rozmówki, i podobnie jak wszyscy nie możemy się doczekać swojego m:-) Póki co podajemy gg do siebie 3364815.
Ps. Nasze mieszkanie to lokal nr 112 na parterze.Może jakiś bliski sąsiad się do nas odezwie?:-)



Pozdrawiamy :)

Renia i Krzysiek

OLA&TOMEK
Posty: 86
Rejestracja: czwartek, 28 września 2006, 07:20

Post autor: OLA&TOMEK »

Cześć wszystkim
No i juz po...
Właśnie staliśmy się szczęśliwymi posiadaczami kluczyków do lokalu mieszkalnego przy ulicy Staszica 2E/6 <jupi>
Odbiorowi stało się zadość!!!!
Wszystko przebiegło szybko, sprawnie i przyjemnie :) :) :)

Pozdrawiamy wszystkich gorąco.

P.S. W bud.nr 2 jadą z balkonami :)

Awatar użytkownika
ITI
Posty: 192
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 21:10
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: ITI »

A macie już akty notarialne? :]

Tomek79
Posty: 142
Rejestracja: środa, 7 grudnia 2005, 11:31
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Post autor: Tomek79 »

Witam,
ITI do tego jeszcze daleka droga może w okolicach czerwca lub lipca będzie, w każdym razie już nie możemy się tego doczekać :-).

Albert
Posty: 1
Rejestracja: środa, 4 kwietnia 2007, 19:30

Post autor: Albert »

Witam!
Czy macie informacje jaka bedzie wysokosc czynszu i oplat w mieszkaniach Alfaakt'u. Z gory dzieki za odpowiedz.
Pozdrawiam.
A.

Awatar użytkownika
ryniu5
Posty: 60
Rejestracja: czwartek, 10 sierpnia 2006, 08:39
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Wesołych Świąt

Post autor: ryniu5 »

Witajcie
Co by było bardziej miło chcemy złożyć wielkanocne życzenia drodzy sąsiedzi:

"
Wesołego zająca,
co śmieje się bez końca,
szczerbatego barana,
co beczy od rana,
pisanek w koszyku
oraz mokrego ubrania w dzień polewania
"
życzą
Aga & Rav

ODPOWIEDZ