Meble do kuchni

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
reton
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 1 grudnia 2015, 10:09

Meble do kuchni

Post autor: reton »

Czy jak remontowaliście kuchnię to kupowaliście gotowe meble czy na wymiar? Ja znalazłam ostatnio bardzo fajną firmę, która robi całe projekty i wykonuje też pod te projekty meble także wygodna sprawa i chyba właśnie na nich się skuszę. Podrzucam zainteresowanym meble kuchenne katowice

Iavekrtiys
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 21 grudnia 2015, 11:41

Re: Meble do kuchni

Post autor: Iavekrtiys »

Ja sobie zamówiłem cały aneks kuchenny bardzo fajna sprawa meble bodzio to dobra firma mozesz sobie stamtąd zobaczyć moze jakiś komplet ci sie spodoba

Eliss
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 21 grudnia 2015, 22:56

Re: Meble do kuchni

Post autor: Eliss »

ja robiłam kuchnie na wymiar w kuchnie Molto - firma z Wro. Fajnie zrobili, były wizualizacje co jest pomocne i w ogóle porządna robota!

oktus12
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 22 grudnia 2015, 08:41

Re: Meble do kuchni

Post autor: oktus12 »

Wizualizacje bardzo pomagają w wyposażeniu kuchni, mi pomogły :)

__________________
piascledine.eu

Twój stary
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 5 marca 2015, 13:47

Re: Meble do kuchni

Post autor: Twój stary »

Jak dla mnie kuchnią idealną jest kuchnia z tzw. wyspą :) cudo! marzy mi się coś takiego od zawsze! Obczajcie tutaj jak fajnie coś takiego wygląda ! http://www.klikmapa.pl/aranzacja-kuchni.html

zu_za
Posty: 10
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2016, 08:45

Re: Meble do kuchni

Post autor: zu_za »

Meble do kuchni to spory wydatek, powinny te meble być dobrze dopasowane ale gotowanie szło sprawnie i nie sprawiało problemów technicznych( chodzi mi o odpowiednie rozmieszczenie sprzętów a także odpowiednią ilość blatów roboczych).
Nowoczesne, jasne rozwiązania też są fajne- dużo takich aranżacji można znaleźć na stronie http://www.forte.com.pl/meble/pokoje/kuchnie.html

AntekBolo
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 15 stycznia 2016, 09:44

Re: Meble do kuchni

Post autor: AntekBolo »

Nie ma to jak w kuchni są dobrze dobrane i spasowane meble. Meble na wymiar może nie są tanie, ale za to urządzasz kuchnię jak chcesz, pod siebie.

ODPOWIEDZ