WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ

Usunięte / nieaktualne posty.
sztabwosp
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 2 stycznia 2011, 23:03

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY - POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ

Post autor: sztabwosp »

Dzień Dobry.
9 stycznia 2011 gramy dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Organizujemy bieg uliczny po Siechnicach. Trasa: Gimnazjalna-Zacisze-Kościelna-Szkolna-Fabryczna-Świerczewskiego. Dla 100 uczestników dzięki naszym sponsorom [EVS, Gmina Siechnice i PPO Siechnice] mamy przewidziane specjalnie przygotowane koszulki i numery startowe. Po zakończonym biegu, dla wszystkich uczestnikow przygotowaliśmy ciepłe posiłki i napoje, inni zainteresowani skorzystają z cateringu za naprawdę symboliczną opłatą. Spośród spośród wszystkich, którzy ukończą taki bieg chcemy rozlosować drobne nagrody niespodzianki. Cały czas nasi wolontariusze z identyfikatorami i puszkami będą zbierać pieniążki.

Ponadto chcemy zorganizować licytację gadżetów przekazanych przez darczyńców, głównie sportowców. MAMY RĘKAWICE [z autografem] I SPECJALNY ALBUM PRZEDSTAWIAJĄCY KARIERĘ [wersja limitowana] DARIUSZA MICHALCZEWSKIEGO, RĘKAWICE WOJCIECHA BARTNIKA [z autografem], MAMY KOSZULKĘ z autografem przekazaną przez MARIUSZA WLAZŁEGO, koszulkę LEGII WARSZAWA [z autografem] i dwie KOSZULKI GWIAZD REPREZENTACJI ARTYSTÓW POLSKICH [z ich autografami].

Co do biegu - chcielibyśmy, aby miał charakter rodzinny, aby pobiegli i starzy i młodzi, gdyż w takim biegu liczy się udział. JESTEŚMY JEDNYM Z NIELICZNYCH MIAST, KTÓRE ORGANIZUJE TAKI BIEG!!!!
Im więcej osób pobiegnie z nami - tym więcej pomp insulinowych WOŚP zakupi dla chorych na cukrzycę.

P.S. Poszukujemy sponsorów na drobne nagrody niespodzianki.
Tomasz Krakowiak, Szef Sztabu WOŚP 512-318-318

ODPOWIEDZ