Znaleziono 1 wynik
- wtorek, 14 kwietnia 2015, 23:36
- Forum: Ogólne
- Temat: 12 mln zł więcej w budżecie gminy. Na co pójdzie?
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 12400
Re: 12 mln zł więcej w budżecie gminy. Na co pójdzie?
Ja uważam, że część kwoty należy przeznaczyć na uzbrojenie terenu pod budownictwo mieszkaniowe, zachęcać deweloperów do budowania w Siechnicy. Tansze dzialki pod budowy, ale pod warunkiem budowy drog dojazdowych przez deweleperow