Znaleziono 1 wynik

autor: kaziu16
wtorek, 14 kwietnia 2015, 23:36
Forum: Ogólne
Temat: 12 mln zł więcej w budżecie gminy. Na co pójdzie?
Odpowiedzi: 13
Odsłony: 12399

Re: 12 mln zł więcej w budżecie gminy. Na co pójdzie?

Ja uważam, że część kwoty należy przeznaczyć na uzbrojenie terenu pod budownictwo mieszkaniowe, zachęcać deweloperów do budowania w Siechnicy. Tansze dzialki pod budowy, ale pod warunkiem budowy drog dojazdowych przez deweleperow