A może jakaś inwestycja?

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
sarka144
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 3 października 2016, 16:30

A może jakaś inwestycja?

Post autor: sarka144 »

Jeśli chcielibyście w coś zainwestować, to polecam Wam stronę, na której można znaleźć najważniejsze informacje dotyczące inwestowania: https://mennicawroclawska.pl/ . Na tej stronie można sprawdzić aktualne notowania złota i srebra. A Wy , w co inwestujecie?

dorka
Posty: 17
Rejestracja: sobota, 6 września 2014, 21:14

Re: A może jakaś inwestycja?

Post autor: dorka »

Inwestowanie w złoto to bardzo dobry pomysł.
Złoto to jedna z najbezpieczniejszych inwestycji. Jeśli już zdecydujemy się na inwestowanie w złoto to najlepiej zdecydować się na zakup złota w formie fizycznej np. monety lub sztabki złota. Kiedy cena złota osiągnie zadowalający dla nas poziom wystarczy je sprzedać.
Obecnie realne stopy procentowe są niskie, więc inwestując w obligacje czy lokaty bankowe nie możemy spodziewać się dużych zysków w perspektywie wysokich zysków. Jest to dobry okres, żeby szukać jakiś innych form inwestowania. Dla mnie taką dobrą alternatywą jest inwestycja w złoto lub srebro.

Misieq911
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 21 listopada 2016, 17:06

Re: A może jakaś inwestycja?

Post autor: Misieq911 »

A co sądzicie o inwestowaniu w nieruchomości ? Jak uważacie co trzeba wiedzieć, by w ogóle zacząć obracać się na rynku nieruchomości i na co zwracać szczególną uwagę. Ciągle czytam i przeglądam oferty na http://inwestycje-deweloperow.pl/ i widzę że ten rynek stale się rozwija. Sam planuję w niedalekiej przyszłości zainwestować w nieruchomość która mieścić się będzie, przede wszystkim w dobrej lokalizacji, oraz większym mieście.

Jasia
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 29 stycznia 2017, 19:25

Re: A może jakaś inwestycja?

Post autor: Jasia »

Przy inwestowaniu serdecznie polecam usługi tej firmy http://blueoak.pl/uslugi/wyceny_przedsiebiorstw Pomogą wejść na giełdę i wskażą najlepsze formy inwestycji.

pmolaka
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 14 lutego 2017, 14:39

Re: A może jakaś inwestycja?

Post autor: pmolaka »

jedną z lepszych inwestycji dla człowieka jest jakiś wypad gdzieś, żeby się odprężyć, przykładowo http://www.alpy-narty.pl/ wiem,że dla kogoś Alpy mogą nie być przekonywujące, ale ja lubię w szczególności w zimie :)

ODPOWIEDZ