prezent

Dział poświęcony forum oraz wszelkim innym tematom.
animal123
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 5 stycznia 2016, 15:49

prezent

Post autor: animal123 »

Hej.
Chciałabym kupić coś swojemu facetowi na urodziny (23), lecz nie mam pojęcia co.Nigdy nie miałam d otego głowy.Kosmetyki odpadają :d,zbyt tradycyjne.

Jorck
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 29 stycznia 2016, 16:03

Re: prezent

Post autor: Jorck »

zabierz go na weekend w miejsce waszej pierwszej randki. albo wyjedzcie gdzieś na weekend

Waleria
Posty: 48
Rejestracja: poniedziałek, 21 września 2015, 11:00

Re: prezent

Post autor: Waleria »

A ja bym powiedziała: jedźcie razem na romantyczny wypad gdzieś, gdzie jeszcze nie byliście. Nic tak nie podsyca uczuć, jak weekend w fajnym hotelu ze Spa. Teraz, na walentynki, jest dużo promocji i można liczyć na bonusy - np. relaksacyjny masaż dla dwojga, karafkę wina, a kolacja przy świecach to juz standard.
Moim zdaniem to najlepszy prezent.
Obrazek

jurmartaw
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 4 lutego 2016, 15:27

Re: prezent

Post autor: jurmartaw »

fajne dodatki do domu można zamówić, wiele osób lubi takie designerskie rzeczy także zachęcam do kupowania, bo i taniej skoro to sklep online

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: prezent

Post autor: nigdziebadz »

A może bilet do teatru lub na koncert? Albo voucher na masaż?

izu
Posty: 121
Rejestracja: piątek, 16 października 2015, 14:41
Kontakt:

Re: prezent

Post autor: izu »

Jak mężczyzna ubiera się elegancko, to można mu podarować np.spinki do koszuli.Te są bardzo ładne
http://www.apart.pl/pl/bizuteriameska,c,1,,21573

Awatar użytkownika
bańka
Posty: 15
Rejestracja: poniedziałek, 1 lutego 2016, 22:31

Re: prezent

Post autor: bańka »

nionek pisze:Tak jak piszecie to faktycznie wydaje mi się, że komputer do dobry prezent. Najlepiej laptop acer
Chciałabym zobaczyć dziewczynę, która swojemu chłopakowi kupuje kompa w prezencie... Proponuję się obudzić i zejść na ziemię :lol: Gdyby to miała być jakaś fajniejsza torba na laptopa, to takiemu pomysłowi bym przyklasnęła, ale sam laptop? No chyba niekoniecznie :)

namdu
Posty: 17
Rejestracja: czwartek, 31 marca 2016, 08:44

Re: prezent

Post autor: namdu »

Ja z tego wątku mam kilka fajnych pomysłów na prezent i dodatkowo parę fajnych adresów stron ;) -> http://www.dziejesie.pl/forum/thread/777/3

torba
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 1 kwietnia 2016, 13:22
Kontakt:

Re: prezent

Post autor: torba »

Ja polecam http://bureniusz.pl/fotografia-noworodkowa-i-niemowleca szczególnie zdjęcia na których młodzi rodzice mogą ze swoim dzieckiem czy to noworodkiem czy niemowlęciem zrobić sobie sesję zdjęciową. Pamiętajcie że te najmniejsze dzieci najszybciej rosną więc warto sobie pstryknąć kilka fotek i mieć miłą pamiątkę na resztę życia ::)

lupilu
Posty: 40
Rejestracja: piątek, 6 maja 2016, 08:33

Re: prezent

Post autor: lupilu »

moja ciotka miała taką sesje są słodkie. Ja kupiłam im ramkę na avans.pl taką elektroniczną, świetnie pasowała do zdjęć, teraz mają ją w salonie, wspomnienia są ogromne jak się patrzy.

bajaola
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 22 marca 2016, 08:47

Re: prezent

Post autor: bajaola »

Jak prezenty to tylko galerialimonka.pl mają tak szeroki i fantastyczny asortyment, że zawsze znajdę coś odpowiedniego i to w przyzwoitej cenie. Na walentynki mężowi kupiłam eleganckie etui na telefon z notatnikiem z eko skóry, właściwie to nawet prezenty ślubne u nich kupuję.

bistrong
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 27 czerwca 2016, 07:59

Re: prezent

Post autor: bistrong »

wiesz co? ja uważam że najlepsze to wizyta w takim miejscu jak komora hiperbaryczna odpręży się, zniknie całe zmęczenie ;) i będzie bardzo zadowolony

Kostek32
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 13:31
Kontakt:

Re: prezent

Post autor: Kostek32 »

Kup cos tematycznego, związanego z jego zainteresowaniami. Np, przynęty wędkarskie dla wędkarza itp ;)

Awatar użytkownika
Ombre_Clothing
Posty: 2
Rejestracja: środa, 24 sierpnia 2016, 10:43

Re: prezent

Post autor: Ombre_Clothing »

Bardzo dobry prezent dla mężczyzny to prezent praktyczny. I tak tutaj od razu możemy się polecić bez zbędnej bawełny jeżeli postanowicie podarować swoim facetom coś fajnego do ubrania. Czy to sportowy dres dla wieczornych biegaczy czy casualowa marynarka do pracy - znajdziecie u nas naprawdę fajne ubrania w rozsądnych (!) cenach. 
Warto do nas zajrzeć na rozeznanie, a w internecie jesteśmy tutaj --> http://j.mp/Ombre__PL
W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą :) 

ODPOWIEDZ