Impreza na poziomie

ogłoszenia pozostałe
kraskom
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 22 października 2015, 22:12

Impreza na poziomie

Post autor: kraskom »

Potrzebujesz profesjonalnego cateringu? Chcesz przygotować wyjątkową imprezę? W naszej ofercie znajdziecie zakąski, kanapeczki jak również wykwintne, bogate dania pasujące na różnego rodzaju spotkania rodzinne, firmowe oraz wszelkiego rodzaju okazje. Sprawdź Sam! Catering czestochowa Więcej informacji na stronie.

kermmitt
Posty: 43
Rejestracja: czwartek, 10 grudnia 2015, 19:21

Re: Impreza na poziomie

Post autor: kermmitt »

Ciekawa propozycja, natomiast imprezy na poziomie mogą być dosyć sztywne. Jeśli ekipa jest młoda to warto dodać jakiegoś luźnego akcentu np. akcesoria imprezowe z http://www.superparty4you.pl/ , będzie fajna zabawa, pamiątkowe selfie etc. :)

Laran228
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 8 listopada 2016, 18:39

Re: Impreza na poziomie

Post autor: Laran228 »

O taka fontanna to super pomysł. Pamiętam jak robiła furorę na weselu mojego znajomego :). Do tego można zastosować różne dodatki np. owoce

Evubo
Posty: 4
Rejestracja: środa, 29 marca 2017, 22:33

Re: Impreza na poziomie

Post autor: Evubo »

Jeśli ktoś szuka z kolei organizatora fajnych bankietów integracyjnych to polecam ze swojej strony: http://www.whatevent.pl/ - moim zdaniem warto skorzystać, bo oferta jest naprawdę atrakcyjna.

baletniczka
Posty: 42
Rejestracja: środa, 16 marca 2016, 19:18

Re: Impreza na poziomie

Post autor: baletniczka »

Za to w Warszawie nikt nie przebije Gastro-Team https://www.gastroteam.pl Imprezy organizowane przez nich są nie do pobicia.

ODPOWIEDZ