Gotowe projekty domów jednorodzinnych

oferty sklepów, promocje, reklamy firm i instytucji z terenu gminy i okolic
Regulamin forum
Sklepy, Firmy - oferty sklepów, promocje, reklamy firm i instytucji z terenu gminy i okolic
sosna
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2014, 13:45

Gotowe projekty domów jednorodzinnych

Post autor: sosna »

Pracownia projektowa "Dominanta" oferuje szeroki wybór gotowych projektów domów jednorodzinnych oraz letniskowych. Grupę projektową Dominanta tworzą ludzie z wieloletnim stażem w branży, dlatego wszystkie projekty łączą w sobie funkcjonalność oraz estetykę.

Ponadto projektowane domy są w pełni energooszczędne, dzięki czemu są one tańsze w eksploatacji i służą naszemu środowisku. Na stronie http://www.dominanta.pl/ znajdą coś dla siebie osoby, które szukają projekty w programie Mieszkanie dla Młodych.

marcin1
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 4 sierpnia 2014, 07:57

Re: Gotowe projekty domów jednorodzinnych

Post autor: marcin1 »

Gotowe projekty domów są prostym rozwiązaniem, które kosztuje niewiele czasu oraz pieniędzy. Decydując się na zakup gotowego projektu warto zwracać uwagę na koszt ewentualnej budowy oraz energooszczędność, która jest szczególnie istotna w większych domach. Bardzo dużo projektów domów można znaleźć na portalu Planz, który posiada parotysięczny katalog. Katalog projektów umożliwia łatwe przeglądanie i zakup wybranych domów. Szczegółowe dane techniczne oraz profesjonalne wizualizację domów ułatwiają wybór.

daniel36Wilk12
Posty: 6
Rejestracja: czwartek, 25 czerwca 2020, 11:20
Kontakt:

Re: Gotowe projekty domów jednorodzinnych

Post autor: daniel36Wilk12 »

Witam polecam <a href="https://ramza.com.pl/projekty-domow">https://ramza.com.pl/projekty-domow</a> bardzo fajne projekty i rozwiązania.

ODPOWIEDZ