Księgowość, ubepieczenia PZU

oferty sklepów, promocje, reklamy firm i instytucji z terenu gminy i okolic
Regulamin forum
Sklepy, Firmy - oferty sklepów, promocje, reklamy firm i instytucji z terenu gminy i okolic
AnnaK
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 22 listopada 2018, 14:51

Księgowość, ubepieczenia PZU

Post autor: AnnaK »

Witam,
chciałabym Państwu zaoferować swoje usługi rachunkowo-księgowe oraz ubezpieczeniowe.
Prowadzę w ramach swojej działalności:

1. UBEZPIECZENIA PZU - OC, AC, NNW, Ubezpieczenie zdrowotne, OC Zawodowe i inne.
Jeżeli zbliża się Państwu koniec ważności polis OC/AC pojazdu, zachęcam do sporządzenia niezobowiązującej kalkulacji składki, która pozwoli Państwu porównać swoje obecne ubezpieczenie z
moim PZU.

Posiadam najlepsze na rynku stawki, gdyż moje ubezpieczenia są BEZPOŚREDNIO od PZU, największego ubezpieczyciela w Polsce. Posiadam dodatkowo możliwość ich indywidualnej negocjacji.

Nasze ubezpieczenia jako jedne z nielicznych są respektowane przez firmy leasingowe.

Jeśli mają Państwo leasing i bezpośrednio od leasingodawcy ubezpieczenie, koniecznie zapraszam do kontaktu! Możecie Państwo ze mną ZAOSZCZĘDZIĆ DO 30-40% opłacanej dotychczas składki!

Od lipca 2018 roku jako jedyni na rynku w PZU posiadamy specjalną ofertę medyczną dla osób prywatnych, tzw. PZU Plan na Zdrowie (do tej pory korzystała z teho głownie u nas służba mundurowa). Dzięki temu programowi możliwe stało się korzystanie z prywatnej opieki medycznej bez skierowań i kolejek! Już za niecałe 100zł miesięcznie szeroka gama specjalistów, może być dla Państwa od ręki dostępna, bez dodatkowych ukrytych kosztów. W pakietach, w cenie są również speacjalistyczne badania, takie jak RTG, USG,rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa.

Nie wymagamy wypełniania ankiet medycznych, co oznacza, że nawet w trakcie choroby można przystapić do naszego programu.

Posiadamy aplikację na telefon, z której bezproblemowo można umówić się do wybranego specjalisty, bez kolejek czy czekania na zgłoszenie konsultanta na infolinii!

2. KSIĘGOWOŚĆ
Oferuję zarówno prowadzenie pełnej księgowości, jak i KPiR.
Posiadam Księgowy Certyfikat Ministra Finansów, doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm transportowych i agentów ubezpieczeniowych oraz księgową z ponad 20-letnim doświadczeniem w pracy w biurze księgowo-rachunkowym we Wrocławiu.

Moje biuro mieści się w Czernicy, możliwe jest dostarczanie dokumentów księgowych bezpośrednio do biura bądź też ich odbiór od Państwa.

Zapraszam do kontaktu, to nic nie kosztuje! :wink:
Tel. 692 961 989
e-mail: [email protected]

ruso123
Posty: 20
Rejestracja: sobota, 8 grudnia 2018, 17:57

Re: Księgowość, ubepieczenia PZU

Post autor: ruso123 »

Witam, odświeżam temat, poszukuję dobrej księgowej, możecie kogoś polecić? Przyznaję że zależy mi na niedużej cenie bo dopiero startuje z biznesem i szukam oszczędności

AnnaK
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 22 listopada 2018, 14:51

Re: Księgowość, ubepieczenia PZU

Post autor: AnnaK »

Witam,
proszę śmiało do mnie zadzwonić lub podać jakiś kontakt, powiem jak wygląda ze mną współpraca, ustalimy indywidualnie stawkę.

Za doradztwo związane z zakładaniem firmy nie pobieram opłat, dopiero prowadzenie ksiąg jest odpłatne.

Od 4 lat jestem współwłaścicielem Spółki z o.o. o profilu transportowym i właścicielem Biura Rachunkowo-Ubezpieczeniowego. Znam bardzo dobrze prawo podatkowe i problemy przedsiębiorców. Posiadam doświadczenie w księgowości i pracownika z ponad 20-letnim stażem w biurze rachunkowym.

Doradzam nie tylko w zakresie księgowości, lecz również, w razie potrzeby wspomagam Klienta biznesowo (analizy opłacalności inwestycji, analizy rentowności, schematy obliczeniowe w Excel, ubezpieczenia majątkowe i zawodowe i inne).

Zapraszam!
Tel. 692 961 989
[email protected]

ruso123
Posty: 20
Rejestracja: sobota, 8 grudnia 2018, 17:57

Re: Księgowość, ubepieczenia PZU

Post autor: ruso123 »

Na razie zainteresowała mnie oferta https://taxcare.pl/ ktoś z Was korzystał? Mają całkiem fajną cenę a chcę możliwie zaoszczędzić jeśli się da

ODPOWIEDZ