Gdzie założyć konto w banku osobiste?

Sami o sobie, czyli kim są i czym się interesują mieszkańcy Siechnic
janeks
Posty: 58
Rejestracja: wtorek, 8 grudnia 2015, 09:42

Gdzie założyć konto w banku osobiste?

Post autor: janeks »

Jak w temacie, potrzebuje konta osobistego do realizacji przelewów internetowych. Rachunki i te sprawy. Gdzie założyć takowe po taniości?

amma
Posty: 82
Rejestracja: środa, 3 czerwca 2015, 08:38

Re: Gdzie założyć konto w banku osobiste?

Post autor: amma »

Nie polecam banków spółdzielczych bo maja bardzo drogie oferty prowadzenia kont tak więc zupełnie się nie opłaca. Bardzo dobrą za to ofertę ma obecnie ING Bank śląski:
http://www.tanie-konto.pl/ing-bank/konto-z-lwem-direct-konto-osobiste/

Wszystko jest tam darmowe, mają bardzo wygodną obsługę bankowości interentowej. Poza tym obecnie jest tam promocja na założenie konta. Możesz dostać przy zakładaniu 100 zł bonusu.

Deverlin
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 11 grudnia 2015, 13:39

Re: Gdzie założyć konto w banku osobiste?

Post autor: Deverlin »

Ja bym Ci proponował WBK , sam posiadma takie konto i jestem zadowolony :) Zadnych oplat wszystko zawsze na czas, czego chcieć więcej:)

ala90
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 18 stycznia 2016, 20:12

Re: Gdzie założyć konto w banku osobiste?

Post autor: ala90 »

Jakiś czas temu musiałam założyć konto w banku i też zależało mi żeby było po ''taniości''. Po poszukiwaniach w końcu znalazłam ;) Tak więc Konto osobiste założyłam Smart Banku . Ale na początek proponuje poczytać, porównać i wtedy zdecydować .

Drabinka
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 12 lutego 2016, 13:33

Re: Gdzie założyć konto w banku osobiste?

Post autor: Drabinka »

ja kiedyś założyłem konto w Banku Śląskim. Teraz to nazywa się ING :) Nie mogę narzekać. Bank nie nalicza mi opłat za użytkowanie karty czy wypłaty z bankomatów. Gotówki na co dzień nie używam. Gdzie się da to płacę kartą. Każdą kwotę. Przelewy robię przez internet.

davidov
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 14 lutego 2016, 11:55

Re: Gdzie założyć konto w banku osobiste?

Post autor: davidov »

fajne są konta typu "direct" i wychodzą bardzo tanio

alaa
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 4 marca 2016, 20:59

Re: Gdzie założyć konto w banku osobiste?

Post autor: alaa »

Myślę, że warto jest przejrzeć oferty Raiffeisen Polbank albo Alior banku. Ogólnie jest fajna jest strona porównywania banków i cenne informacje na temat nich można znaleźć tutaj. Ale z własnego doświadczenia polecam najpierw dowiedzieć się coś o bankach, niekoniecznie biegając po oddziałach, wystarczy poczytać w necie.

Sumire
Posty: 86
Rejestracja: środa, 28 maja 2014, 12:46

Re: Gdzie założyć konto w banku osobiste?

Post autor: Sumire »

Polecam ING bank. Mają wiele opcji jeśli chodzi o zakładanie lokat, jest możliwość założenia konta oszczędnościowego.

zosias
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 19:15

Re: Gdzie założyć konto w banku osobiste?

Post autor: zosias »

Z mojej strony mogę polecić konto w mBanku Od kilku lat mam konto w tym banku i nie narzekam, choć zgadzam się z innymi, faktycznie warto zapoznać się z ofertami samemu. Ranking i opinię innych klientów są pomocne przy wyborze.

malutka
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 25 lutego 2016, 13:19

Re: Gdzie założyć konto w banku osobiste?

Post autor: malutka »

jak ktoś się jeszcze waha nad mbankiem to niech koniecznie przeczyta te opinie o mbanku mnie one przekonują i jutro idę założyć tam konto!

sMaja
Posty: 3
Rejestracja: wtorek, 26 kwietnia 2016, 19:17

Re: Gdzie założyć konto w banku osobiste?

Post autor: sMaja »

Wszystkie aktualności, ciekawostki itp na temat kont bankowych można zobaczyć na przykład w serwisie www.banki.a-m.pl Najlepiej jest poczytać w necie o kontach, zamiast tracić czas na bieganiu po oddziałach. A w tym serwisie masz wszystko w jednej pigułce, zamieszczone są oferty, porady, opinie klientów i sesje bankowe.

ODPOWIEDZ