Morsy są?

Sami o sobie, czyli kim są i czym się interesują mieszkańcy Siechnic
Awatar użytkownika
ryhuPatelnia
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 22 października 2015, 19:15

Morsy są?

Post autor: ryhuPatelnia »

Hej,
czy są tu jakieś Morsy? Chodzi o takie stworzenia, które lubią wchodzić do zimnej wody O_o. Jeśli są tacy desperaci w Siechnicach, to gdzie się kąpiecie? Kiedy?

Na tą chwilę mieszkam jeszcze we Wro, ale Morskie Oko nie jest zbyt przyjazne ze względu na silny wiatr. Szukam więc jakiejś cichej przystani 8).

Jeśli morsów jeszcze nie ma, to może ktoś zechce się przyłączyć? Nie chcemy przecież, żebym sam lód skuwał...:D

Awatar użytkownika
ryhuPatelnia
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 22 października 2015, 19:15

Re: Morsy są?

Post autor: ryhuPatelnia »

jak to, nikt się nie kąpie jesienią/zimą? Wiedziałem, że w Siechnicach twarda woda, ale myślałem, że tylko w kranach!

Nie ma co płakać - zimna woda zdrowia doda jak mawiają bułgarscy pomywacze koryt. Dawajcie ludzie! Jeśli nigdy tego jeszcze nie robiliście to czas najwyższy - teraz sezon się zaczyna i można lajtowo zacząć od średnio chłodnej wody.
Dziś woda miała temperaturę mnie więcej podobną do Bałtyku latem (jakieś 10-12 stopni), więc powtarzam- jest lajtowo.

Chłopaki, nie martwcie się - odrośnie;P
Dziewczyny - hmmm, nie wiem jak was zachęcić, ale powiem, że jak przyjdziecie na kąpiel, to i chłopów będzie zaraz więcej;)

Dawać pisać tutaj, to na przyszły tydzień lub jeszcze kolejny już się można ustawić... kto chętny?

ps. we Wro regularnie po 50 typa się kąpie, a Ściech-nic-e chyba nie są gorsze;> :?:

ODPOWIEDZ