Sklep rowerowy

Sami o sobie, czyli kim są i czym się interesują mieszkańcy Siechnic
Olele
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 6 marca 2015, 08:15
Kontakt:

Sklep rowerowy

Post autor: Olele »

Każdy z nas ma inne pasje, moją są rowery. Uwielbiam jeździć, zwiedzać okolice swojego miejsca zamieszkania i podziwiać krajobrazy. Czasem wyjeżdżam gdzieś na kilka dni, pakuję rower i jeżdżę po nowych terenach. Co prawda dzień kobiet już za dwa dni, ale nie miałem wcześniej czasu by się tym zająć. Jeszcze mam dwa dni, więc mam nadzieję, że zdążę :) Chciałbym kupić swojej dziewczynie rower, żeby zachęcić ją do wspólnych wypraw. Cały czas powtarza, że jeździłaby ze mną, gdyby miała porządny rower. Gdzie najlepiej zrobić taki zakup? Swój kupowałem kilka lat temu za granicą i nie bardzo orientuję się, gdzie w Polsce warto się rozejrzeć za takim sprzętem. Mam nadzieję, że szybko otrzymam tutaj jakieś odpowiedzi, bo czas mnie nagli! Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
PanTalon69
Posty: 26
Rejestracja: piątek, 17 października 2014, 13:06

Re: Sklep rowerowy

Post autor: PanTalon69 »

Zdecydowanie mogę ci polecić sklep mieszczący się na przeciw DH Arkady... również na początku ul Powstańców Śląskich ale po drugiej stronie ulicy mieści się na parterze tego biurowca z czasów PRL. Szeroki wybór firm i rodzajów rowerów, do tego sprzedawcy posiadający wiedzę dzięki czemu dobrze doradzą. Sam orientuję się w temacie lecz rozmawiając z nimi przy zakupie udawałem niezbyt ogarniętego by sprawdzić czy będzie mi doradzał czy wciskał i zdecydowanie dobrano mi rower pod moje potrzeby. Do tego jest tam dobry serwis w którym ci przygotują rower tak że sam nic nie bedziesz musiał przy nim kręcic. Tańszym sklepem i równiez dobrym serwisem jest Rovelove który jest w naszej okolicy na ul Buforowej od strony Jagodna i Iwin.

sebix
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 24 lutego 2015, 14:32

Re: Sklep rowerowy

Post autor: sebix »

Mógłbym polecić sklep Flower Bike -flowerbike.pl. Już parę razy od nich zamawiałem – rower, części, licznik, oświetlenie też mają dobre i zawsze dostawa była robiona sprawnie i szybko. Dobry też kontakt pod mailem czy telefonem.

Awatar użytkownika
PanTalon69
Posty: 26
Rejestracja: piątek, 17 października 2014, 13:06

Re: Sklep rowerowy

Post autor: PanTalon69 »

Nie można się na wszystkim znać więc chcąc coś kupić zawsze ryzykujesz że ktoś chce ci ciemnotę wcisnąc. W takim przypadku piszesz np na forum by sie poradzić lub poczytać opinie innych na interesujący temat. Ja poleciłem sklepy w których jest obsługa raczej nie próbuje naciągać, do tego sa to sklepy stacjonarne nie internetowe. Więc można tam dokładnie oglądnąć rower, usiąść na nim i "przymierzyć".

markson33
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 13 marca 2015, 09:46

Re: Sklep rowerowy

Post autor: markson33 »

Fajny blog o sprzęcie rowerowym oraz zasadach jego wyboru czytałem na virtualbike.pl. Mają też sklep, więc wiedza specjalistyczna odbija się podczas zakupu. Na życzenie znajdą ci każdą część, dopasują odzież, buty, . Sami jeżdżą. Widziałem ich ekipę na kilku trudnych maratonach. .

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Sklep rowerowy

Post autor: nigdziebadz »

krzew pisze:Ja nie lubię iść do sklepu jak się na czymś nie znam, bo nie wiem czy mnie nie oszukuje gość.
Wychodząc z takiego założenia nie powinieneś kupować niczego na czym się nie znasz. Zresztą czasami można wyczuć kiedy ktoś chce Cię naciągnąć.

lucas33
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 17 marca 2015, 11:36

Re: Sklep rowerowy

Post autor: lucas33 »

Dobre zaopatrzenie jeśli idzie o rowery typowo miejskie jest w sklepie na stronce nowakolekcjarowerow.pl. Kupowałem tutaj Kross-a i jeździ się bardzo dobrze. Nie trzeba było długo czekać na wysyłkę, sklep profesjonalnie prowadzony.

Goofy
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 16 kwietnia 2015, 08:34

Re: Sklep rowerowy

Post autor: Goofy »

Ostatnio z moją dziewczyną byliśmy w Lesznie i odwiedziliśmy sklep Stylowy Rower. Trochę się spieszyliśmy, więc nie bardzo chciałem tam wchodzić, ale ona mówiła, że widziała ten sklep w internecie, a poza tym "mają tam takie ładne rowery!". :roll: No ale nic, odpuściłem i wstąpiliśmy. Faktycznie, wybór rowerów maja całkiem spory. Wiele modeli jest przeznaczonych specjalnie dla kobiet, zwłaszcza te miejskie, ale przede wszystkim wyglądają na dość solidne. Pogadaliśmy trochę z panem z obsługi i oboje zaopatrzyliśmy się w nowy sprzęt. Ona nie miała roweru, a mój był w tragicznym stanie. Muszę przyznać, że obsługa dość fachowa - widać, że znają się na rzeczy. Morał z tego taki Panowie, że czasem warto posłuchać tych kobiet, bo może trochę racji mają. :D

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Sklep rowerowy

Post autor: nigdziebadz »

Moim zdaniem warto też czasami zerknąć na portale ogłoszeniowe, ponieważ z doświadczenia wiem, że można tam znaleźć niezłe oferty na rowery. Dwa lata temu zamówiłam prawie nieużywany rower górki, który służy mi do dziś. A jako, że szukałam w ogłoszeniach lokalnych to najpierw osobiście go sprawdziłam, a dopiero potem doszło do sfinalizowania zakupu.

lukaszow
Posty: 52
Rejestracja: wtorek, 4 października 2011, 19:46

Re: Sklep rowerowy

Post autor: lukaszow »

Hej,

Czy mozecie polecic jakis serwis rowerowy w Siechnicach lub okolicy?
Z grubsza chodzi o wymiane manetek (SRAM 4.0 pro) i ogolny serwis roweru.

Awatar użytkownika
katarzynah1987
Posty: 124
Rejestracja: wtorek, 20 sierpnia 2013, 09:05
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Sklep rowerowy

Post autor: katarzynah1987 »

Wprawdzie chłopak nie jest z Siechnic, ale dojeżdża tutaj. Wojtek z Przyjaznego serwisu rowerowego https://www.facebook.com/przyjaznyserwis?fref=ts, bo o Nim mowa, ostatnio naprawiał nam rowery. Polecam. :)

lucas33zz
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 29 sierpnia 2015, 07:24

Re: Sklep rowerowy

Post autor: lucas33zz »

Długo szukałem takiego sklepu z częściami rowerowymi jak rowertour.com. Doskonałą jakość towaru i miła obsługa.

nigdziebadz
Posty: 187
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2014, 09:28

Re: Sklep rowerowy

Post autor: nigdziebadz »

Ja zawsze zamawiam takie rzeczy w internecie. Jest mimo wszystko o wiele większy wybór.

Jessie
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek, 15 grudnia 2014, 20:16

Re: Sklep rowerowy

Post autor: Jessie »

Ja kupowałam rower marki Romet, bardzo fajny sprzęt. Jestem przekonana do tego producenta. A kupowałam go w sklepie internetowym http://www.dobrerowery.pl/, możecie sobie sprawdzić ofertę. Mają szeroki asortyment, zarówno jeśli chodzi o same rowery, jak i akcesoria, no i obsługa też naprawdę profesjonalna i na poziomie. Z czystym sumieniem mogę polecić. Warto kupować w sieci, bo często można trafić na dużo bardziej atrakcyjne okazje.

ODPOWIEDZ