Nowe osiedle Campanila w Siechnicach

Strony firm, organizacji i instytucji działających na terenie Siechnic.
gocha26
Posty: 11
Rejestracja: piątek, 23 września 2011, 20:11

Re: Nowe osiedle Campanila w Siechnicach

Post autor: gocha26 »

Mam wrażenie, że budowa stanęła w miejscu...A czy ktoś się może dowiadywał, kiedy będziemy mieli możliwość otrzymania aktu notarialnego?Jestem właścicielką mieszkania w budynku D.Witam sąsiadów:)

Jaco
Posty: 42
Rejestracja: środa, 20 lipca 2011, 16:08

Re: Nowe osiedle Campanila w Siechnicach

Post autor: Jaco »

Gocha możesz napisać coś więcej w tym temacie. Ostatnio nie miałem okazji być na budowie.
Staneło w miejscu, w sensie ile budynku B i C jest zrobione. Może masz możliwość zrobienia zdjęć?

Dike
Posty: 23
Rejestracja: wtorek, 2 sierpnia 2011, 06:34

Re: Nowe osiedle Campanila w Siechnicach

Post autor: Dike »

Budynek C widzę codziennie przez okno i od 2 tyg nic nie drgnęło, jest postawione 1 piętro i częściowo strop , budynek B zapewne podobnie, jeżeli są potrzebne to mogę przesłać fotki
Ogólnie prace stoją wszędzie....

KasiaW1
Posty: 20
Rejestracja: wtorek, 24 stycznia 2012, 08:43

Re: Nowe osiedle Campanila w Siechnicach

Post autor: KasiaW1 »

Dike- kurcze nic nie robią?
Byłam na budowie w niedziele 22.04.12 w B podkładu pod strop troszke wiecej niz w C - było zrobione.
i ten caly tydzien nic nie zrobili?
sa pracownicy na budowie?
a i jeszcze mam pytanie - Pan Prezes kiedyś pisał, że bedziemy mieli jakieś karty na upusty w sklepach na materiały wykończeniowe, czy ktoś ma cos takiego już? jak to sie dostaje - odbiera?

gocha26
Posty: 11
Rejestracja: piątek, 23 września 2011, 20:11

Re: Nowe osiedle Campanila w Siechnicach

Post autor: gocha26 »

Deweloper do dzisiaj obiecał wysłać drogą mailową, pismo dotyczące aktów notarialnych i innych kwestii, więc czekamy:)

wkII
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 4 maja 2012, 14:59

Re: Nowe osiedle Campanila w Siechnicach

Post autor: wkII »

i jak obiecana informacja ?

G&D
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 26 stycznia 2012, 21:14

Re: Nowe osiedle Campanila w Siechnicach

Post autor: G&D »

informacje dostali chyba wszyscy na maila, najbardziej "podobala" mi sie wiadomosc ze prace dekarskie zaczynaja sie 10 lipca...... ale utrzymuja ze mieszkancy parteru pod koniec lipca dostana klucze, OBY !!

Dike
Posty: 23
Rejestracja: wtorek, 2 sierpnia 2011, 06:34

Re: Nowe osiedle Campanila w Siechnicach

Post autor: Dike »

Hmmmm.... pismo po raz kolejny wpisało się w retorykę dewelopera, coś już mocno mnie wkurza, dużo obietnic dużo gadania a mało konkretów i szczegółów i przede wszystkim działania, pismo też nie zawiera żadnych konkretnych informacji. Jest pogoda i zamiast zasuwać do godziny 20 to o 15 na budowie jest już pusto, chciałbym też zobaczyć tych 50 ludzi na budowie, może jakby każdy się sklonował to by było 50, a w dodatku nagminnie zdarza się że są pod wpływem.... postęp prac wyrażony w procentach, czemu nie ma 100%?, które powinno być już ostatniego dnia marca w budynku D, dużo drobnych prac w których są braki można zrobić od zaraz - na już a nic się nie dzieje - wystarczy zatrudnić 5 osób więcej, na głupią rynnę czekam miesiąc na zrobienie tarasu miesiąc.Gdzie są odbiory instalacji elektrycznej, o których mowa w piśmie? zgodnie z pismem w 3 dekadzie maja ma być prąd docelowy, zobczymy czy będzie!? Niby nowy deweloper i powinien się starać o to żeby wszystko było dograne i robić sobie pozytywny PR to on na samym początku sobie strzela w kolano robiąc tak jak każdy widzi...

kaszpirowski
Posty: 1
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2012, 13:04

Re: Nowe osiedle Campanila w Siechnicach

Post autor: kaszpirowski »

Witam przyszle sasiedztwo :D
zakupilismy mieszkanie w bud. B pietro 1
Pozdrawiamy wszystkich mieszkancow:] :D

skylined
Posty: 10
Rejestracja: niedziela, 29 stycznia 2012, 14:38

Re: Nowe osiedle Campanila w Siechnicach

Post autor: skylined »

Witam jako najbliższy sąsiad - z budynku B piętro 1 :)
ktoś ma aktualne wieści co się dzieje na budowie, zwłaszcza dot. budowy budynku B?
oraz pytanie do mieszkańców budynku D - jak się mieszka, jakie wrażenia (plusy i minusy) :)

Format
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek, 27 grudnia 2010, 12:37

Re: Nowe osiedle Campanila w Siechnicach

Post autor: Format »

Witamy,
aktualne wieści z budowy w skrócie :
1. I etap - budynek D :
- zmieniliśmy balustrady schodowe na znacznie droższe - szklane - montaż w dniu jutrzejszym.
- konczymy uzupełnienia na elewacji,
- przystępujemy do zagospodarowania terenu , okładzin na murkach, ogrodzeń, lamp itp.
2. II etap :
- Mury zewnętrzne i konstrukcyjne - 90 % ,
- ścianki działowe - 70% ,
- stropy - 85% ,
- żelbety w tym balkony - 90% ,
- aktualnie trwają roboty w zakresie instalacji elektrycznych i sanitarnych do wysokości I -go piętra .
- ok. 2 lipca rozpoczynamy montaż okien ,
- ok 5 lipca rozpoczynamy roboty tynkarskie,
- na wyższych kondygnacjachh będą kończone ściany szczytowe, a ok. 10 lipca roboty dekarskie na budynku B.
Oczywiście prowadzonych jest znacznie więcej prac których nie piszemy. Mieszkania w II etapie możliwe do adaptacji , będą przekazywane w sierpniu. W tym czasie będziemy jeszcze prowadzić prace na klatkach i do okoła obiektu .
Informujemy, iż powstała tymczasowa wspólnota mieszkaniowa z którą rozmawiamy o wszystkich kwestiach dotyczących budowy i zamieszkania. Adres mail i telefony zostaną niebawem udostępnione.
W przypadku pytań prosimy o kontakt na mail : [email protected]

Pozdrawiamy
dział prowadzenia inwestycji

G&D
Posty: 9
Rejestracja: czwartek, 26 stycznia 2012, 21:14

Re: Nowe osiedle Campanila w Siechnicach

Post autor: G&D »

i jak tam na budowie, okna są już montowane?? mam jeszcze pytanie odnośnie grzejników, gdzie są? pod oknami? a jeżeli w pomieszczeniu jest tylko okno balkonowe to są zaraz obok??

mmma
Posty: 4
Rejestracja: piątek, 6 lipca 2012, 13:23

Re: Nowe osiedle Campanila w Siechnicach

Post autor: mmma »

Witamy wszystkich,
mieszkanie w Campanila kupione już w październiku, ale trafiłam na forum dopiero teraz. Na początek, witam wszystkich:) a na dokładkę- kilka pytań,może ktoś zna odpowiedzi:)
Po pierwsze, jak to jest z tą wspólnotą mieszkaniową? nie dotarła do nas żadna oficjlna informacja, a naturalnie chcielibyśmy uczestniczyć w ewentualnych postanowieniach dotyczących osiedla.
Drugie, czy ktoś wie, jak to ma być z tym odbiorem mieszkań do wykończenia (my jesteśmy z poziomu 0 budynek C)- na budowie byliśmy w poniedziałek i trochę sie podłamałam, bo deweloper mówił, o jakimś wstawianiu okien i tynkowaniu do końca tygodnia, a tam cisza- w całym budynku dwoch bardzo miłych robotników i koniec:/
Szczerze mówiąc i tak nie zakładaliśmy, że klucze odbierzemy wcześniej niż pod koniec sierpnia, ale teraz ten termin też wydaje się mało realny (niestety nam zalezy na czasie bardzo).
Pytanie do już mieszkających- jak się sprawdza mieszkanie w te upały?

Jaco
Posty: 42
Rejestracja: środa, 20 lipca 2011, 16:08

Re: Nowe osiedle Campanila w Siechnicach

Post autor: Jaco »

Witam

Na budowie byłem wczoraj, na poziomie 0 w budynkach B i C są już zamontowane okna.
W mieszkaniach jest już poprowadzona instalacja elektryczna.

Pracy jest jednak sporo i ciężko widzę oddanie kluczy na koniec sierpnia.

ODPOWIEDZ