prowadzenie ksiąg przychodówi rozchodów

oferty sklepów, promocje, reklamy firm i instytucji z terenu gminy i okolic
Regulamin forum
Sklepy, Firmy - oferty sklepów, promocje, reklamy firm i instytucji z terenu gminy i okolic
Marcinnm
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 17 marca 2016, 11:51

prowadzenie ksiąg przychodówi rozchodów

Post autor: Marcinnm »

Jeżeli ktoś nie ma czasu albo nie radzi sobie z wypełnieniem pitów to zapraszam do skorzystania z usług biura rachunkowego. Sam korzystam z usług biura i nie muszę się martwic o swoje rozliczenia, ponieważ wszystkim zajmuje się księgowy. Prowadzi wszystkie moje rozliczenia w sposób profesjonalny i terminowy oraz co najważniejsze w niskich cenach. Tutaj możecie sprawdzić ofertę i cenę: http://www.podatki-krakow.com.pl/prowadzenie-ksiegi-przychodow-i-rozchodow/

Olele
Posty: 10
Rejestracja: piątek, 6 marca 2015, 08:15
Kontakt:

Re: prowadzenie ksiąg przychodówi rozchodów

Post autor: Olele »

Dla mnie księgowość prowadzi Biuro Rachunkowe Support z Poznania. Sprawdzają się naprawdę dobrze.

simon_says
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 7 kwietnia 2016, 14:09
Kontakt:

Re: prowadzenie ksiąg przychodówi rozchodów

Post autor: simon_says »

Jeżeli ktoś ma chęć i czas i nie ma dużo faktur do obsłużenia miesięcznie, można się tym także zająć samemu, w sieci jest kilka stron które bardzo fajnie ułatwiają zarządzanie księgowością np. wfirma itp. serwisy. Płaci się tam abonament owszem, ale są to znacznie niższe koszta niż obsługa naszej firmy przez normalne biuro rachunkowe.

dariuszdomanski
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 18 kwietnia 2016, 07:50

Re: prowadzenie ksiąg przychodówi rozchodów

Post autor: dariuszdomanski »

Dobry księgowy to podstawa :) Sam nie byłem orłem z matmy, dlatego jak założyłem firmę, od razu zacząłem szukać dobrego księgowego i trafiłem na biuro rachunkowe Kraków.
Teraz sprawy rachunkowe w ogóle mnie nie zajmują. Też na początku próbowałem samodzielnie ogarnąć temat, ale nie bardzo miałem na to czas. Wygodniej zlecić to ludziom, którzy się na tym znają.

ODPOWIEDZ