Pomoc drogowa 24h Siechnice

oferty sklepów, promocje, reklamy firm i instytucji z terenu gminy i okolic
Regulamin forum
Sklepy, Firmy - oferty sklepów, promocje, reklamy firm i instytucji z terenu gminy i okolic
wojt_
Posty: 3
Rejestracja: środa, 15 stycznia 2014, 08:20

Pomoc drogowa 24h Siechnice

Post autor: wojt_ »

Posiadasz własną firmę zajmującą się transportem? Chciałbyś, by w przypadku jakiejkolwiek awarii na trasie pomoc docierała błyskawicznie, a koszt naprawy był jak najmniejszy? Jeśli tak, to zapraszamy na Portal Pomocy Drogowej eTransPomoc.pl, pierwszą platformę internetową opartą na systemie automatycznego wyszukiwania pomocy. Po zarejestrowaniu w niej swojej firmy, każdy przewoźnik otrzymuje natychmiastowy całodobowy dostęp do bazy przedsiębiorstw zajmujących się pomocą drogową i assistance na terenie Polski i Europy. Każdy poszukujący pomocy drogowej ma zagwarantowane:

- błyskawiczne otrzymanie pomocy po wypadku, stłuczce lub kolizji
- zlokalizowanie najbliższego serwisu pomocy drogowej w obrębie całej Polski
- wyszukanie najbliższych przedsiębiorstw zajmujących się holowaniem/wyciąganiem pojazdów
- całodobową powypadkową obsługę poszkodowanego w wypadku

Jeżeli posiadasz własną firmę zajmującą się pomocą drogową, zachęcamy do zarejestrowania się w naszym portalu - dzięki temu będziesz mógł na bieżąco otrzymywać zlecenia od klientów. Unikalny system rekomendacji zapewnia gwarancję wypłacalności i wykonania usługi. Zapraszamy na www.etranspomoc.pl

Obrazek

Riva
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 27 stycznia 2015, 19:00

Re: Pomoc drogowa 24h Siechnice

Post autor: Riva »

Nie tak dawno byłam zmuszona skorzystać z pomocy drogowej była to dość przykra sytuacja, lekka kolizja, a przód auta niefortunnie uszkodzony na szczęście pomoc drogowa wrocław pojawiła się szybko i fachowcy sprawnie odholowali mój samochód.

loriena
Posty: 24
Rejestracja: wtorek, 28 lipca 2015, 15:26

Re: Pomoc drogowa 24h Siechnice

Post autor: loriena »

Ja prawie rok temu korzystałam z usług http://pomocdrogowawroc.pl/ - działają na terenie całego Dolnego Śląska i nie trzeba długo czekać na lawetę.

ODPOWIEDZ