Dzień Kobiet w "Świat Kobiety" zaprasza...

oferty sklepów, promocje, reklamy firm i instytucji z terenu gminy i okolic
Regulamin forum
Sklepy, Firmy - oferty sklepów, promocje, reklamy firm i instytucji z terenu gminy i okolic
dbk.sklep.pl
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek, 11 stycznia 2010, 23:35
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Dzień Kobiet w "Świat Kobiety" zaprasza...

Post autor: dbk.sklep.pl »

Jak co roku to wyjątkowe święto nadchodzi 8 marca i trwa tylko jeden dzień.
Dla jednych to zwykły dzień, dla niektórych zaś może być dniem i okazją aby pogodzić się ze swoją żoną, dziewczyną, chłopakiem itp. Może to po prostu dzień refleksji nad własnym ja i swoją drugą połową.
Panie i Panowie to po prostu "Dzień Kobiet"

Nie dopuście do sytuacji w tym dniu ( i nie tylko ) gdzie wasza kobieta, dziewczyna będzie musiała siedzieć w domu przed komputerem, albo czuła się samotna jak palec. Dajcie z siebie wszystko i nie zachowujcie się jak cyborgi.
Obrazek

ZAPRASZAM WSZYSTKICH PO SKROMNY UPOMINEK W DNIU KOBIET DO SKLEPU,
ŚWIAT KOBIETY
ul. Osiedlowa 25 / 16
55-011 Siechnice
tel. 71 723-0-724
e-mail: [email protected]
http://www.e-fiore.pl ( już niedługo )

DLA PAŃ SKROMNY UPOMINEK A DLA PANÓW FACHOWA PORADA I POMOC W WYBORZE :D


Rajstopy, skarpety, pończochy, biustonosze, figi, stringi i wiele innych w naprawdę dobrych cenach.
To nie ściema, to butik z Wrocławia przeniesiony do Siechnic ( ceny na każdą kieszeń )
Proszę sprawdź...
Pn-Pt 10-18:00
Sb - 9-15:00

Gwarantuję najlepsze ceny i wysokiej jakości produkty.
Od niedawna do oferty dołączyły biustonosze firmy GAIA i GORSENIA ( Polskie produkty ) obecnie ponad 30 modeli w różnych rozmiarach i kolorach.

Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 7 marca 2011, 22:33 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: tytuł duże litery na małe

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Dzień Kobiet w "Świat Kobiety" zaprasza...

Post autor: maciek.wroclaw »

Boshheee ilez można reklamowac ten sam sklep z gaciami ?

co otworze strone siechnice.com.pl to non stop wyskakuja mi cyckonosze, gacie i inne pierdoły ... od jutra spodziewam sie megafonów o 2 w nocy. Akwizycja też bedzie po domach chodziła jak cyganie ?

Tosia35
Posty: 115
Rejestracja: środa, 2 grudnia 2009, 08:38

Re: Dzień Kobiet w "Świat Kobiety" zaprasza...

Post autor: Tosia35 »

Wrocławiak widzę że Tobie to wszystko przeszkadza ,maruda z Ciebie straszna :)

dbk.sklep.pl
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek, 11 stycznia 2010, 23:35
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Dzień Kobiet w "Świat Kobiety" zaprasza...

Post autor: dbk.sklep.pl »

maciek.wroclaw pisze:Boshheee ilez można reklamowac ten sam sklep z gaciami ?

co otworze strone siechnice.com.pl to non stop wyskakuja mi cyckonosze, gacie i inne pierdoły ... od jutra spodziewam sie megafonów o 2 w nocy. Akwizycja też bedzie po domach chodziła jak cyganie ?

W sumie to jakiś pomysł na reklamę, serdecznie zapraszam aby omówić rejon w którym mógłby Pan chodzić z tym megafonem :lol:
*** umowa o dzieło powinna wystarczyć.

Do Media Markt i innych marketów już Pan pisał że co tydzień reklama w skrzynce i prawie na każdym portalu społecznościowym ?

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Dzień Kobiet w "Świat Kobiety" zaprasza...

Post autor: maciek.wroclaw »

porownywanie media markt'u do tego shopu z majtkami to przesada ...
ja rozumiem ze sklep jest, ze sa majtkii gacie ale na boga za kazdym razem kiedy pojawia sie nowe gacie w nowym kolorze bedzie dodawany kolejny post ?

fakt faktem zona była i kupiła pare rzeczy i jest ok, ale drazni mnie ta ciagla reklama ! ja od dzisiaj bede dzien w dzien reklamował produkty z biedronki !

dbk.sklep.pl
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek, 11 stycznia 2010, 23:35
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Dzień Kobiet w "Świat Kobiety" zaprasza...

Post autor: dbk.sklep.pl »

Post powstał z okazji Dnia Kobiet a nie kolejnych produktów z oferty. Proszę założyć swój własny z tą Biedronką to z pewnością będzie można podyskutować o produktach.
Przykład Media miał posłużyć do porównania ilości reklam i spamu jaki generują a nie wielkości sklepu.

Najważniejsze że żona zadowolona, proszę pozdrowić w moim imieniu i złożyć życzenia z okazji Dnia Kobiet.
*** myślę że już nie trzeba się denerwować bo wszystko zostało wyjaśnione.

Post ma tytuł Dzień kobiet a nie np: skuteczność reklamy w handlu, więc trzymajmy się tematu, dziękuję.

Zapraszam po odbiór tulipanka wszystkie Kobiety, oraz Panów robiących swoim ukochanym prezenty.

Obrazek

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Dzień Kobiet w "Świat Kobiety" zaprasza...

Post autor: maciek.wroclaw »

Jedna para gaci juz wystarczy na dzien kobie, ja sie denerwuje , raczej pan z racji małej ilosci kupujacych stad te reklamy na kazdym kroku

Awatar użytkownika
mariow777
Posty: 45
Rejestracja: wtorek, 10 sierpnia 2010, 16:00
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Dzień Kobiet w "Świat Kobiety" zaprasza...

Post autor: mariow777 »

Skąd tyle jadu u Maćka Wrocław. Przecież kto nie ma ochoty niech nie czyta.
Poza tym jak ktoś zakłada biznes to normalne że się reklamuje tym bardziej na tak trudnej platformie jaką jest "sypialnia wrocławska". Wiele osób wstaje rano, jedzie do pracy, wraca do domu i raz na jakiś czas przypomni sobie że jest taki czy siaki sklep pod nosem i kupi jedną rzecz na rok. Potem się dziwi że biznes się zawija jak "Poprzedni Sklep z karmami dla zwierząt". Do dziś wchodzą pojedynczy ludzie i pytają ze zdziwieniem co się stało z tym sklepem. A to świadczy o tym jak rzadko go odwiedzali.
Nie dziwię się Autorowi Tematu że próbuje dotrzeć do jak największej liczby odbiorców.
A Panu Maćkowi proponuję na tak trudnej płaszczyźnie otworzyć biznes , który się utrzyma i dopiero doceni wysiłki innych. Nikt tu nie przyjechał z biznesem jak do Eldorado.
Pozdrawiam Wszystkich.

www.mroli.pl

dbk.sklep.pl
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek, 11 stycznia 2010, 23:35
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Dzień Kobiet w "Świat Kobiety" zaprasza...

Post autor: dbk.sklep.pl »

Dzięki Mario, myślę że to jakiś nieudacznik z konkurencji bez pomysłu na własną reklamę. Nie mówiąc już jakie ma pojęcie o rynku i prowadzeniu własnej działalności......

Szkoda klawiatury na gościa niech otwiera sklep ( jeżeli jeszcze nie ma ) to się pośmiejemy :D
Ciekawe dlaczego nie przeszkadzają mu np: kilku fryzjerów w okolicy, albo kilka kosmetyczek, każdy jakoś żyje co świadczy o tym że zapotrzebowanie na tego typu usługi jest duże. Kobiety zawsze będą chciały ładnie wyglądać i tego nikt nie zmieni a skoro Pan Maciek w tym wszystkim widzi tylko "gacie" to ja gratuluję wyobraźni i wizerunku kobiety w ówczesnym świecie.

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Dzień Kobiet w "Świat Kobiety" zaprasza...

Post autor: maciek.wroclaw »

pracuje w jednej w wiekszych tutejszych firm w Siechnicach, żona też i szczerze wole pojechac na swiebodzki bo tam maja lepsze gacie, takie tez jest zdanie zony , 2 biznesmeny sie znalazły, ja bym wolał te 3500 pln za czynsz nieco inaczej wydac

a i jak po tych wysokich stopniach ma wjechac matka z dzieckiem ? jak ma wejsc babcia po tych schodach ? , 21 wiek a windy nie ma !

dbk.sklep.pl
Posty: 40
Rejestracja: poniedziałek, 11 stycznia 2010, 23:35
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Dzień Kobiet w "Świat Kobiety" zaprasza...

Post autor: dbk.sklep.pl »

uderz w stół, a nożyce się odezwą
Obrazek

Ja nie zaczynałem tej głupiej potyczki na słowa......

Awatar użytkownika
mariow777
Posty: 45
Rejestracja: wtorek, 10 sierpnia 2010, 16:00
Lokalizacja: Siechnice
Kontakt:

Re: Dzień Kobiet w "Świat Kobiety" zaprasza...

Post autor: mariow777 »

Winda na cztery schodki ???
W planach jest podjazd ale dopiero na wiosnę/lato
A co do windy to czasem montuję zamki w domach gdzie na czwarte piętro się wspinam z dwoma walizkami z narzędziami i nie narzekam. Cztery stopnie to bym mógł codziennie pokonywać.

Lokal nie jest Nasz i na wszystkie sprawy musimy mieć zgodę.

Koniec tej przepychanki bo temat jest poświęcony Naszym Kochanym Kobietom.

Poza tym nałożyły się dwa święta: Walentynki i Dzień Kobiet więc nie ma co się denerwować nadwyżką reklam na forum.

Jeśli coś Pana boli to proszę zgłosić wiadomość prywatną poza forum lub osobiście.
Wyjaśnimy nieporozumienia.

maciek.wroclaw
Posty: 279
Rejestracja: środa, 20 stycznia 2010, 16:51

Re: Dzień Kobiet w "Świat Kobiety" zaprasza...

Post autor: maciek.wroclaw »

czy na 1 dzien wiosny przewidziana jest jakas dodatkowa promocja gaci ?

Tosia35
Posty: 115
Rejestracja: środa, 2 grudnia 2009, 08:38

Re: Dzień Kobiet w "Świat Kobiety" zaprasza...

Post autor: Tosia35 »

A może żona Pana M nosi pantalonki ,a nie piękną damską bieliznę , nic mu nie pasuje :cry: nie wiem dlaczego jest taki dziwny ,upierdliwy i szczyci się tum iż pracuje w firmie która się znajduje w Siechnicach.Po co Pan M czyta te reklamy o gaciach tego nie rozumiem właśnie, przecież trzeba wejść otworzyć stronę i przeczytać a czyta od A do Z, a dajcie Panu M gatki w prezencie za czytanie reklam i dyplom :) he,he,he...

pozdrawiam,

T.

ODPOWIEDZ