Szkoła Podstawowa - opinie

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
snajper
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 04:29
Lokalizacja: Siechnice

Szkoła Podstawowa - opinie

Post autor: snajper »

Myślę o zapisaniu swojego dziecka do podstawówki w Siechnicach (teraz uczy sie we Wrocławiu). Jakie macie opinie o tej szkole, poziom nauczania ogólnego i języka.

Awatar użytkownika
Malazuzia
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek, 23 października 2006, 16:07

Post autor: Malazuzia »

Podtrzymuję temat. Też jestem ciekawa opinii.

Pawel_paula
Posty: 139
Rejestracja: wtorek, 10 kwietnia 2007, 18:45
Kontakt:

hmmm

Post autor: Pawel_paula »

podobno w rankingach szkol dolnoslaskich klasuje sie na dobrych pozycjach-i poziom jest wysoki.......


pozdr.
http://bankpolski.systempartnerski.pl
http://www.polakczyta.nexto.pl

Awatar użytkownika
Malazuzia
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek, 23 października 2006, 16:07

Re: Szkoła Podstawowa - opinie

Post autor: Malazuzia »

Ponawiam prosbę i apel.
Może któryś z uczniów podzieliłby się uwagami na temat szkoły?

Ewa
Posty: 32
Rejestracja: czwartek, 22 lutego 2007, 22:19

Re: Szkoła Podstawowa - opinie

Post autor: Ewa »

Szkoła jest dobra .Dzieci /młodzież/ po jej ukończeniu bez problemów dostają się do dobrych szkół średnich.Pozdrawiam,Ewa

Awatar użytkownika
ŁoBuziak
Posty: 76
Rejestracja: niedziela, 8 października 2006, 13:57
Lokalizacja: Siechnice

Re: Szkoła Podstawowa - opinie

Post autor: ŁoBuziak »

Na innym forum ktoś też istnieje taki temat. Pozwolę sobie zacytować swoją wypowiedź :)
źródło
ŁoBuziak pisze:Ja chodzilam do Szkoly Podstawowej w Siechnicach przez 9 lat (w sensie 6lat szkoly podstawowej i 3 lata gimnazjum). Byc moze kadra nauczycielska zmienila sie od czasu kiedy zostalam absolwentem tej szkoly.
Kifer napisał/a:
stołówka też jest ok, obiady 3,5 za dzień ( chyba ) z dwóch dań

Kiedys byla taka mozliwosc, ze mozna bylo wykupic i zupy i cale obiady. Jedzenie bardzo pyszne. Panie nawet czasami dawaly dokladki, jak im zostawalo :)

Kiedys w swietlicy zostawaly tylko dzieci, ktore dojezdzaly z innych miejscowosci tj. Groblice, Zebice i Sulecin, a dzieci z Siechnic same wracaly do domow. Jezeli ktos chce zapisac swoje dziecko do swietlicy to nie ma z tym problemow :) Dla kazdego dziecka znajdzie sie jakies zajecie, to ogladanie bajek, czytanie ksiazek, rysowanie, gry planszowe itp.

Co najwazniejsze w szkole podstawowej jest gabinet dentystyczny i pielegniarski (tylko nie jestem pewna, czy ten gabinet pielegniarski nie zostal przeniesiony do gimnazjum), ale zawsze mozna sie dowiedziec w sekretariacie szkoly :)

Nie wiem jak teraz, ale kiedys byly zajecia pozalekcyjne: byly SKSy - koszykowka, siatkowka, pilka reczna, byly tance - zespol ZODIAK. (Bylo to za darmo! Jezeli sa tego typu zajecia to i pewnie SĄ za darmo do tej pory, bo z tego co slyszalam we Wroclawiu trzeba placic za zajecia pozalekcyjne).

Warto sie przejsc albo zadzwonic do sekretariatu szkoly i wypytac sie o zajecia pozalekcyjne dla dzieciaczkow. :)

Awatar użytkownika
Malazuzia
Posty: 38
Rejestracja: poniedziałek, 23 października 2006, 16:07

Re: Szkoła Podstawowa - opinie

Post autor: Malazuzia »

Pragnę powrócić do tego tematu,
Uprzejmie proszę o pomoc dzieci oraz rodziców, aby podpowiedzieli nazwiska Pań, które uczą w podstawówce w klasach I-III. Jakie macie zdania o tych nauczycielkach? A może na jakąś trzeba uważać :?

dydek
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 9 maja 2008, 22:55

Re: Szkoła Podstawowa - opinie

Post autor: dydek »

Bardzo dobrą nauczycielką od I-III jest pani Monika Haśkiewicz , moja córka właśnie kończy III klasę pod okiem pani Moniki i jestem bardzo zadowolona z wyników nauczania :D

ODPOWIEDZ