"Podwórko NIVEA" - prośba o pomoc

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
czessman
Posty: 37
Rejestracja: środa, 22 czerwca 2011, 07:11

"Podwórko NIVEA" - prośba o pomoc

Post autor: czessman »

Witam wszystkich, którzy tu zajrzeli:)
Jeżeli jeszcze nie trafiła do Was informacja, że zbieramy głosy na TAK dla nowego placu zabaw w Siechnicach to służę pomocą i linkiem: http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko2016.
NAPRAWDĘ KAŻDY GŁOS SIĘ LICZY!!! Obecnie dobiliśmy do 42 miejsca a pierwszych 40 otrzyma place zabaw. Jak widzicie nagroda jest na wyciągnięcie ręki! Damy radę ale tylko wtedy kiedy każdy z nas "kliknie". Zaangażujcie się aby na koniec, kiedy wygramy, poczuć ogromną satysfakcję i pomyśleć sobie w duchu: ja również jestem ojcem tego sukcesu :D
Skoro w "Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy", którą od tylu lat organizuje Pan Jurek Owsiak, potrafimy się zjednoczyć i tak mocno zaangażować choć dotyczy ona całego kraju, czyli także miejsc bardzo nam odległych, to dla Siechnic, naszej "małej ojczyzny" powinniśmy móc zrobić 100% więcej.
Aby wszystkim "niedowiarkom" w sukces naszej akcji udowodnić, że nasze działania przynoszą wymierne rezultaty przytoczę konkretne liczby: w poniedziałek nasze Zacisze było na miejscu 82. Dzisiaj, 4 dni później, jesteśmy na miejscu 42! Dzięki wielkiemu wsparciu wielu Siechniczan zdołaliśmy dogonić czołówkę.
Z Waszymi głosami wskoczymy na którąś z bezpiecznych pozycji w pierwszej czterdziestce i sukces będzie nasz.
Powodzenia :)

czessman
Posty: 37
Rejestracja: środa, 22 czerwca 2011, 07:11

Re: "Podwórko NIVEA" - prośba o pomoc

Post autor: czessman »

Stało się: wskoczyliśmy na 40 miejsce! Świetnie. Gratuluję wszystkim głosującym:) Nie spoczywamy na laurach bo konkurencja nie śpi.
Pozdrawiam

martuszka
Posty: 12
Rejestracja: środa, 2 grudnia 2009, 18:46

Re: "Podwórko NIVEA" - prośba o pomoc

Post autor: martuszka »

Mam problem z rejestracją by móc zagłosować, czy Wy też? Nie otrzymałam linka z aktywacją...Czy ktoś wie jak długo czeka się na aktywację?

czessman
Posty: 37
Rejestracja: środa, 22 czerwca 2011, 07:11

Re: "Podwórko NIVEA" - prośba o pomoc

Post autor: czessman »

Witam,
Mail z linkiem aktuwacyjnym przychodzi od 2 do 5 minut na zarejestrowany adres. Jest szansa że wylądował w SPAMIE. Proszę przeszukać katalog SPAM.
Dzięki za przyłączenie się do akcji:)
Pozdrawiam

Beny82
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 14 maja 2016, 08:48

Re: "Podwórko NIVEA" - prośba o pomoc

Post autor: Beny82 »

Witam,
Ja molestuję wszystkich możliwych znajomych do oddawania głosów na naszą lokalizację.
Dużo dała ta akcja z karteczkami w skrzynkach pocztowych która informowała o akcji.(organizator nj.Paweł/Siechniczanin).
Ładnie idziemy w rankingach-plac będzie nasz!!!
Pozdrawiam wszystkich zaangażowanych.

alopol
Posty: 8
Rejestracja: środa, 5 sierpnia 2015, 08:45

Re: "Podwórko NIVEA" - prośba o pomoc

Post autor: alopol »

29 miejsce - plac jest nasz !!!

czessman
Posty: 37
Rejestracja: środa, 22 czerwca 2011, 07:11

Re: "Podwórko NIVEA" - prośba o pomoc

Post autor: czessman »

Hurrra, brawo! Wygraliśmy dla siechnickich dzieci wspaniały plac zabaw!
Na stronie NIVEA zostały ogłoszone wyniki I TURY konkursu. Nasza lokalizacja na ZACISZU uplasowała się na 4 pozycji. Wspaniały i do niedawna niewyobrażalny sukces. Siechniczanie możecie być z siebie dumni:) Każdemu kto oddawał choćby jeden głos należą się ukłony:)
A skoro II TURA dopiero się rozpoczęła, może spróbowalibyśmy "wyszarpać" jeszcze jeden plac na Kolejowej? Co Wy na to? Uda się nam? Kto jest chętny powalczyć? Ja na pewno będę głosował i zapraszam innych :)
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ