Co myslicie o ciągnącej się serii włamań do mieszkań?

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Awatar użytkownika
PanTalon69
Posty: 26
Rejestracja: piątek, 17 października 2014, 13:06

Co myslicie o ciągnącej się serii włamań do mieszkań?

Post autor: PanTalon69 »

Od zeszłego roku w Siechnicach na osiedlu obrobiono ponad 5 mieszkań i kilkanaście piwnic w blokach. Co się dzieje z ta spokojna kiedyś miejscowością. Fakt wraz z rozbudową trochę się tu pozmieniało w sferze bezpieczenstwa jednak kiedyś były to tylko kradzieże kołpaków i czasem kół. To co się dzieje obecnie to jakiś cyrk. Część znajomych obecny stan rzeczy łaczy z przyjazdem do Siechnic ukraińców którzy pracują w ogrodnictwie. Myslicie że to dobry trop?

dixi
Posty: 7
Rejestracja: środa, 13 kwietnia 2016, 14:47

Re: Co myslicie o ciągnącej się serii włamań do mieszkań?

Post autor: dixi »

Myślę, że kradzieże mogą się zdarzyć wszędzie, trzeba się przed nimi chronić, nawet zwykły system alarmowy (polecam satela) podniesie bezpieczeństwo, a jak by go wesprzeć jeszcze CCTV, to złodziej wybierze inny prostszy obiekt.

anika1981
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 22 sierpnia 2014, 20:53

Re: Co myslicie o ciągnącej się serii włamań do mieszkań?

Post autor: anika1981 »

A gdzie jest straż miejska bądź policja?
Generalnie robi się tu niebezpiecznie. Dwa lata temu spod domu skradziono mi auto. Auto po paru godzinach się znalazło...złodziej w sumie też. Jak chciałam zgłosić to zajście to usłyszałam od policjanta żeby tego nie robić bo ten chłopak czytaj złodziej już ma dużo na sumieniu więc po co go jeszcze bardziej pogrążać???!!!! Śmiech na sali. To tyle jeżeli chodzi o kradzieże.
Druga kwestia to bezpieczeństwo na ulicach w Siechnicach. Mam wrażenie, że tego też nikt nie ma pod kontrolą. Pędzące auta.....motory..........generalnie luz. Dopóki nie dojdzie do nieszczęścia.

ODPOWIEDZ