Żenująca propaganda

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
olaf
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 28 listopada 2014, 20:21

Żenująca propaganda

Post autor: olaf »

Witam,
chciałbym podzielić się z Państwem spostrzeżeniami na temat dość osobliwego zdarzenia, które miało miejsce 25.11.14 r. Otóż do naszych drzwi zapukał sam Pan Prezes Spółdzielni MSM Czechnica i wręczył babci (bo tylko ona była w domu) broszury wyborcze zachęcające do oddania głosu na pana J.Fitka. Treść i forma tych broszur mają charakter jawnie propagandowy. Interesująca jest zwłaszcza ta broszura, na której treść składają się pytania stawiane obecnemu burmistrzowi Siechnic. Podkreślam,iż w broszurze zamieszczono tylko i wyłącznie pytania. Nikt nie pofatygował się, żeby zamieścić także odpowiedzi dr.Usaka. Bo i po co? Mało tego. Każde pytanie zostało sformułowane tak,że brzmi jak zarzut. Hmm, ciekawy zabieg. Na poziomie całej tej szopki.
Pomijając jednak treść i formę samych broszur, bo nie o tym chcę pisać, zastanawia mnie przede wszystkim sam fakt szerzenia tego typu propagandy przez Szanownego Pana Prezesa. Czy Pan Prezes naprawdę sądzi,że skoro pofatyguje się osobiście do naszych domów, to wpłynie przez to na nasze decyzje wyborcze? A może wydaje mu się,że z racji pełnionej przez siebie funkcji ma prawo robić ludziom, zwłaszcza starszym, wodę z mózgu? No cóż, widocznie nie ma on o nas najlepszego zdania, skoro uważa,że tak tanim chwytem i przez tak marną i żenującą agitację, może na nas wpłynąć. Powiem tak, gdybym nie był zdecydowany na kogo oddać swój głos, po czymś takim z pewnością oddałbym go na kontrkandydata p. Fitka Jak widać, Pan Prezes zdecydowanie przecenia swoją popularność wśród mieszkańców wspomnianej wyżej spółdzielni. Biorąc pod uwagę fakt, jaką opinią cieszy się Pan Prezes wśród mieszkańców Siechnic, śmiało mogę powiedzieć,że oddał Pan swojemu faworytowi tzw. niedźwiedzią przysługę. Panie Prezesie,żałuję,że nie mogę powiedzieć Panu tego osobiście, ale nas naprawdę nie interesuje to, w czyje łaski chce się Pan wkraść, lub może w czyich pozostać. I na przyszłość proszę się dobrze zastanowić, zanim ruszy Pan w teren siejąc propagandę. A tak na marginesie, szkoda,że nie odbywają się wybory na prezesa spółdzielni, bo przegrałby Pan z kretesem.
Ciekaw jestem co inni mieszkańcy należący do spółdzielni Czechnica o tym sądzą?
pozdrawiam
Ostatnio zmieniony wtorek, 2 grudnia 2014, 23:08 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nar. reg - używanie samych dużych liter w tytule

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: ŻENUJĄCA PROPAGANDA

Post autor: Obywatel Gminy »

leszek leszel chodzi intelgent i mowi cytuje>> nie glosujcie na tego durnia>>>> bardzo wysoki poziom kultury.... leszku na ciebie glosowac nie bedziemy!!!!!

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: ŻENUJĄCA PROPAGANDA

Post autor: Obywatel Gminy »

a darek dzwoni i dzwoni darku minuty sa drogie a ty tluczonym szklem wiesz co bys zrobil !!!!!

Kielich
Posty: 9
Rejestracja: piątek, 28 listopada 2014, 21:05

Re: ŻENUJĄCA PROPAGANDA

Post autor: Kielich »

Pragnę zwrócić uwagę, iż Pan Radny Strażak Rozdaje ulotki Pana Milana w EC. Napomnę również, że Baner wyborczy wyżej wymienionego kandydata znajduję się na terenie EC. Mianowicie za płotem parkingu na ulicy Fabrycznej.

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: ŻENUJĄCA PROPAGANDA

Post autor: Obywatel Gminy »

cisza wyborca za 150 min. a potem :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kielich
Posty: 9
Rejestracja: piątek, 28 listopada 2014, 21:05

Re: ŻENUJĄCA PROPAGANDA

Post autor: Kielich »

i w końcu Obywatel Gminy się uciszy:)

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: ŻENUJĄCA PROPAGANDA

Post autor: Obywatel Gminy »

darku nowy nick na koniec slabe

Kielich
Posty: 9
Rejestracja: piątek, 28 listopada 2014, 21:05

Re: ŻENUJĄCA PROPAGANDA

Post autor: Kielich »

Nie trafił Pan, Panie Obywatelu:)

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: ŻENUJĄCA PROPAGANDA

Post autor: Obywatel Gminy »

trafilem trafilem

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: ŻENUJĄCA PROPAGANDA

Post autor: Obywatel Gminy »

raz sierpem raz młotem czerwona hołote :lol: :lol: :lol:

Kielich
Posty: 9
Rejestracja: piątek, 28 listopada 2014, 21:05

Re: ŻENUJĄCA PROPAGANDA

Post autor: Kielich »

Niestety nie. Nigdy się Pan nie dowie kim jestem. Od dawna obserwuje forum i postanowiłem/łam się uaktywnić gdyż uważam że mam coś do powiedzenia w temacie.

Kielich
Posty: 9
Rejestracja: piątek, 28 listopada 2014, 21:05

Re: ŻENUJĄCA PROPAGANDA

Post autor: Kielich »

I uważam, że krzykiem i brakiem samodyscypliny niestety nic Pan nie zdziała. Pozdrawiam.

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: ŻENUJĄCA PROPAGANDA

Post autor: Obywatel Gminy »

Takie głodne kawałki to opowiadaj lechowi jak się tam lenicie ??? :D :D

Kielich
Posty: 9
Rejestracja: piątek, 28 listopada 2014, 21:05

Re: ŻENUJĄCA PROPAGANDA

Post autor: Kielich »

Zabawne. Ma Pan zaburzony obraz świata, nie wszyscy są podstawieni tak jak Pan.

ODPOWIEDZ