Wyborczy stan wojenny!

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Bronisław Czapla
Posty: 51
Rejestracja: sobota, 11 października 2014, 01:32

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: Bronisław Czapla »

I mnie Pan wyzywa ? za co? Proszę pomyśleć.
Rozumiem że ten obrazek jest dla Pan ikonę – przywołuje trudne wspomnienia.
Przykro mi, że za poprzedniego ustroju został Pan wielokrotnie pobity.
Mniemam że walczył Pan o wolność rodaków – za co dziękuję.

Obrazek ten jest dla mnie symbolem poprzedniego ustroju. Dla mnie komuna łączy się choćby poprzez działaczy z SLD i co za tym idzie dalej z JF. Nie trawiłem też Kwaśniewskiego jako Prezydenta.
Wstydzę się za ulicy Gierka w Smardzowice (nadaną za Czasów pana Fitka penie na wniosek imiennika sołtysa Edwarda Skiby)
Wstydzę się Świerczewskiego w Siechnicach, Michała Roli Żymierskiego w Radwanicach, że pomimo lat nikt tych zbrodniarzy nie usunął z tablic.
Za Jaruzelskiego też się wstydzę, że za nic go nie skazano. I dożywał sobie starości za pieniądze z moich podatków, jak wiele osób które Pan biło.
Ja temu mowie nie.

denis
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 22 lutego 2011, 19:20

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: denis »

Przepraszam wszystkich forumowiczów za ostry tekst ale gostek(Czapla),który chyba mało zna życie,nie wie co to było zomo, co to jest żyć w pełni demokracji,a, pieprzy, że żyje w chmurach.Czapla,pochodzę z W-wy jeśli masz chęć spotkajmy się oko w oko, za moich czasów tak się rozwiązywało problemy, nikt nie żalił się na forum, mnie akurat wychowali gici z cynkową w oku,charakterny jestem i nikt mi nie będzie pieprzył,że to jakiś pastisz, tak samo Twój koleś, który chodził po Henryka i wciskał kit ludziom, że będą bloki budować,
Mleczko pod nosami macie, jak się patrzy na waszych radnych to żal dupe ściska, Akcja Pagórek- sprawy karne w sądzie o reszcie przemilcze(glina bez wyników, zdziadziały strażak)

obserwatorgminny
Posty: 99
Rejestracja: środa, 27 lipca 2011, 09:24

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: obserwatorgminny »

Bronisław Czapla pisze:Wstydzę się za ulicy Gierka w Smardzowice (nadaną za Czasów pana Fitka penie na wniosek imiennika sołtysa Edwarda Skiby)
A za co lub za kogo tak bardzo się wstydzisz Broneczku a może Milaneczku a może....? Czy pamiętasz tamte lata,że taki wstyd Cię ogarnął.
Ja natomiast wstydzę się za dr Providenta. Wstydzę się za to ,że obiecuje gruszki na wierzbie, mami tych młodych ludzi obietnicami bez pokrycia ( stadion,kąpielisko) a oni Mu wierzą.

W miedzy czasie denis opublikował swój tekst,ja też nieźle w dupę dostałem w 81 roku, pracowałem wtedy we Wrocławiu w "Hutmenie".Pręgi na plecach miałem ze dwa miesiące.A poza tym chętnie bym z tobą porozmawiał o czasach minionych.

Dariusz Kliszewski

denis
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 22 lutego 2011, 19:20

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: denis »

Panie Grom, niestety wywołałem Pana do tablicy, zachował Pan dystans do tej głupiej dyskusji, ja niestety nie wytrzymałem, jak półmózg porównał Jaruzela do Fitka, jesteśmy to samo pokolenie, bardzo Pana szanuje,czy na koniec tej debilnej dyskusji można Pana prosić o głos(ma Pan w naszym henrykowskim społeczeństwie wiarygodny szacunek)

denis
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 22 lutego 2011, 19:20

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: denis »

Panie Darku,
Z wielką przyjemnością się z Panem spotkam, zapraszam na małe piwko ,tak kulturalnych ludzi zawsze będę witał tzw chlebem i solą , Pana posty czytałem z wielkim zainteresowaniem. Niestety politycznie chyba jesteśmy w mniejszości

Pozdrawiam serdecznie

Robert Dudziak

Bronisław Czapla
Posty: 51
Rejestracja: sobota, 11 października 2014, 01:32

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: Bronisław Czapla »

Dla wniesienia odrobiny humoru do dyskusji, z przywołaniem milszych wspomnień z lat 80.

http://s2.ifotos.pl/img/gargamelj_whxsnqw.jpg

frodo
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 30 października 2010, 18:30

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: frodo »

Komando zielonych ludzików znów zaatakowało... Trzeba przyznać, że są sprawni. Podobną akcję zrobili tuż przed I turą, tylko mniej spektakularną. No cóż, mieszkańcy sami powinni to ocenić... Szkoda, że radny PN nie robi teraz apeli na forum... Rzygać się chce

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: Obywatel Gminy »

rzygac to sie chce na ciebie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

frodo
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 30 października 2010, 18:30

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: frodo »

Obywatel gminy jesteś typowym trollem wyborczym, który zakłada konto przed wyborami, żeby dać upust swoim frustracjom, ewentualnie potrollować trochę na forum. Większość internautów cię ignoruje, a ja do ciebie piszę, żeby ci się nie wydawało, że coś znaczysz. Do tego jesteś debilem i analfabetą, i możesz rzygać na mnie ile chcesz. Będę zawsze ci przypominał kmiocie kim jesteś.

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: Obywatel Gminy »

dobre dobre i to wasza cala kampania skrycie sie za monitorkiem!!!!!!!! a rzeczywistosc by cie zabila jak bys wiedzial z kim piszesz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

frodo
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 30 października 2010, 18:30

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: frodo »

ja nie prowadzę żadnej kampanii. sądzisz według siebie? Jesteś jednym z zielonych ludzików oddelegowanych na odcinek forum, żeby tam trollować? Jedni zrywają plakaty, inni mażą po murach, a inni trollują... tylko dlaczego wyznaczyli ciebie do pisania, jak jesteś analfabeta... Nie przyznałeś się?

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: Obywatel Gminy »

frodo pisze:ja nie prowadzę żadnej kampanii. sądzisz według siebie??
Nie nie nie prowadzisz żadnej kampanii, ależ skąd hipokryto. A wiem dobrze z kim jesteś związany i bądź świadom że wiem z kim piszę :lol: :lol: :lol: :lol:

Bronisław Czapla
Posty: 51
Rejestracja: sobota, 11 października 2014, 01:32

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: Bronisław Czapla »

obserwatorgminny pisze: A za co lub za kogo tak bardzo się wstydzisz Broneczku a może Milaneczku a może....? Czy pamiętasz tamte lata,że taki wstyd Cię ogarnął.
Czasy pamiętam.
A wstydzę się tego że pomimo 25 lat demokracji nie pozamiatano poprzedniego systemu. Został olbrzymi dług po Gierku, który będą spłacać moje wnuki a ktoś nadaje ulice jego imienia. Nie znam nikogo kto za komuny miał dobrze a teraz ma źle.

denis
Posty: 21
Rejestracja: wtorek, 22 lutego 2011, 19:20

Re: Wyborczy stan wojenny!

Post autor: denis »

Obywatel Gminy pisze:
frodo pisze:ja nie prowadzę żadnej kampanii. sądzisz według siebie??
Nie nie nie prowadzisz żadnej kampanii, ależ skąd hipokryto. A wiem dobrze z kim jesteś związany i bądź świadom że wiem z kim piszę :lol: :lol: :lol: :lol:
Bądż też świadom z kim piszesz, po ip też można ustalić kim jesteś i takim cwaniaczkom z miodem w uszach
też niechcący możesz mieć przykre doświadczenie życiowe( :D )

ODPOWIEDZ