DEBATY WYBORCZE

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
GS2030+
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 22 listopada 2014, 14:07

DEBATY WYBORCZE

Post autor: GS2030+ »

Serdecznie zapraszamy na DEBATY WYBORCZE:

- 23 listopada (niedziela) o godz. 16:00 - Gimnazjum w Siechnicach, ul. Świerczewskiego 40

- 25 listopada (wtorek) o godz. 19:00 - Świetlica w Radwanicach, ul. Kolejowa 8

- 26 listopada (środa) o godz. 18:00 – Hala Sportowa w Świętej Katarzynie przy Szkole Podstawowej, ul. Główna 94

- 27 listopada (czwartek) o godz. 19:00 - Świetlica w Żernikach Wrocławskich, ul. Parkowa 2

GS2030+
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 22 listopada 2014, 14:07

Re: DEBATY WYBORCZE

Post autor: GS2030+ »

Szczegóły dotyczące debat:
https://www.facebook.com/396872300466276/photos/a.399416913545148.1073741828.396872300466276/413336792153160/?type=1&theater

Jerzy Fitek
Posty: 83
Rejestracja: poniedziałek, 3 listopada 2014, 23:51

Re: DEBATY WYBORCZE

Post autor: Jerzy Fitek »

Serdecznie zapraszam na dzisiejszą debatę. Spotykamy się już o godzinie 16:00.

Obrazek

Jerzy Fitek
Posty: 83
Rejestracja: poniedziałek, 3 listopada 2014, 23:51

Re: DEBATY WYBORCZE

Post autor: Jerzy Fitek »

Dziękuję za interesującą debatę i zapraszam na kolejne spotkanie, które odbędzie się we wtorek 25 listopada o godz. 19:00 w Radwanicach (świetlica osiedlowa przy ulicy Kolejowej).

Obrazek

Jerzy Fitek
Posty: 83
Rejestracja: poniedziałek, 3 listopada 2014, 23:51

Re: DEBATY WYBORCZE

Post autor: Jerzy Fitek »

Kolejne debaty już przed nami. Z mieszkańcami Radwanic, Świętej Katarzyny i Żernik Wrocławskich Jerzy Fitek spotka się już we wtorek, środę oraz czwartek. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału.

Obrazek

pepe31
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 24 listopada 2014, 20:48

Re: DEBATY WYBORCZE

Post autor: pepe31 »

Hola,hola przystopujcie nieco Panowie i Panie. Ja byłem na debacie, podobała mi się.Kandydaci na Burmistrza Siechnic bez zbytecznych gestów merytorycznie odpowiadali na losowane pytania.
Zabrakło mi tylko jednego. A mianowicie pytań dotyczących budżetu 2015.Starałem się dzisiaj poszukać projektu budżetu.Nigdzie nie mogłem znaleźć.Aprzecież jest obowiązek żeby do 15 listopada projekt był udostępniony.Na stronie gminy nie ma. Przeczytałem ten wątek i zauważyłem,że z nazwiskawypowiadasię tu jedynie p.Fitek.Panie Jerzy jak to jest z tymi projektami budżetu,powinien być wyłożony czy nie.
Proszę o odpowiedź bo zamierzam jeszcze uczestniczyć w debacie w Św. Katarzynie i chętnie bym stworzył jakieś pytania do nowego budżetu.
Sorry ale chyba pomyliłem forai ten tekst powinie być właśnie tutaj.
A tak przy okazji to Pan Burmistz Uszak obiecał,że podatki nie wzrosną a i woda nie podrożeje bo jest naprawdę droga w Siechnicy.Niedługo tu mieszkam,przyjechałem z nad morza zapracą ale tam płaciłem zawodę ze ściekami 8,30 atu ponad 11 zł,dlaczego tak drogo?A do tego strasznie śmierdzi chlorem,w akwarium mi wszystkie rybki popadały.To są jakieś ścieki a nie woda.

Jerzy Fitek
Posty: 83
Rejestracja: poniedziałek, 3 listopada 2014, 23:51

Re: DEBATY WYBORCZE

Post autor: Jerzy Fitek »

Wg informacji z urzędu gminy, pomimo upływu 10 dni od 15 listopada, czyli od ustawowego obowiązku przedstawienia Regionalnej Izbie Obrachunkowej, radnym oraz mieszkańcom PROJEKTU BUDŻETU NA 2015 ROK do dnia dzisiejszego p. Usak nie przygotował nawet projektu PROJEKTU. Czyżby przez wybory p. USAK NIE MIAŁ CZASU NA TAK WAŻNE SPRAWY? A MOŻE W TYM DOKUMENCIE WYSZŁA BY NA JAW CAŁA PROPAGANDA?!!!

Piłsudskiego
Posty: 4
Rejestracja: wtorek, 25 listopada 2014, 10:13

Re: DEBATY WYBORCZE

Post autor: Piłsudskiego »

KRADZIEŻE W SIECHNICACH!!!
Chętnie się się wybiorę na debatę. Może powiedzą mi kiedy zajmą się bezpieczeństwem w Gminie. W ciągu tygodnia w Siechnicach zginęło 5 aut. W tamtym tygodniu próbowali ukraść moje. Z soboty na niedzieli z Staszica ukradziono kolejne. Złodzieje zrobili sobie z Gminy darmowy hipermarket i kradną co chcą. Gdzie jest policja? Gdzie straż miejsca która umie tylko mandaty walić za złe parkowanie.
Kiedy Panowie na stanowiska wezmą się za nasz bezpieczeństwo?
Złodzieje rządzą w Gminie i grają wszystkim na nosie. Policja z Rakowca bezsilna bo przecież mają do nas 12 km...
Żenada, żałuje że tu zamieszkałam....

Awatar użytkownika
JarzębiNowy
Posty: 23
Rejestracja: poniedziałek, 19 września 2011, 15:57

Re: DEBATY WYBORCZE

Post autor: JarzębiNowy »

Czy debata była jakoś rejestrowana (nagrywał ktoś)? A może przynajmniej był sporządzany protokół? :?:
Nie miałem czasu wybrać się na debatę siechnicką, a na te kolejne tym bardziej nie będę miał czasu, ale z chęcią obejrzałbym, lub odsłuchał nagranie, albo przynajmniej przeczytałbym protokół, czy też jakąś relację.
Moim zdaniem taką debatę powinno się nagrać i umieścić np. na stronie gminy, lub w innym miejscu.

Jerzy Fitek
Posty: 83
Rejestracja: poniedziałek, 3 listopada 2014, 23:51

Re: DEBATY WYBORCZE

Post autor: Jerzy Fitek »

Kolejna debata za nami. Sala została zapełniona, a dyskusja była ciekawa i merytoryczna. Zapraszam na kolejne spotkanie.

Obrazek

tris
Posty: 7
Rejestracja: wtorek, 25 listopada 2014, 15:40

Re: DEBATY WYBORCZE

Post autor: tris »

[[ Naruszenie regulaminu - powielanie postów (3x). Usunięty post widoczny jest w temacie "Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza" ]]

Jerzy Fitek
Posty: 83
Rejestracja: poniedziałek, 3 listopada 2014, 23:51

Re: DEBATY WYBORCZE

Post autor: Jerzy Fitek »

[[ Naruszenie regulaminu - powielanie postów (5x). Usunięty post widoczny jest w temacie "Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza" ]]

ODPOWIEDZ