Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Obywatel Gminy »

frodo bolec [] i czy jak ci tam przeczytaj dokladnie [] moj post i zobacz co truje wyraznie napisalem ze halda a nie krematarium i teraz daj upust swojej wiedzy na ten temat???????? truje halda czy nie ??????? wiem wiem poczekam chwile najpierw telefon do czerwonego boga i jakas kretynska odpowiedz no zmala pokora zeby sie przymilic wyborca chlopie samo frodo twoj nik mowi duzo o twoim poziomie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 1 grudnia 2014, 18:01 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: [nar.reg]

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Obywatel Gminy »

frodo pisze //to obiekty sa/// czysta polszczyzna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

frodo
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 30 października 2010, 18:30

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: frodo »

obywatel gminy lepiej się pochwal, jak napisałeś ponieważ, bo może nie wszyscy widzieli

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Obywatel Gminy »

frodo bledey bledami jak widzisz tobie tez sie trafi!!!!!!!! odpowiedz co z halda??????????????? czy to juz niewygodne?????????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

frodo
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 30 października 2010, 18:30

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: frodo »

Różnica między naszymi błędami jest taka, że ja zrobiłem literówkę - a ty jesteś analfabetą.
Co z hałdą? Decyzja o jej rozbiórce jest bardzo dobra. I należało ją podjąć znacznie szybciej. A jeśli są jakieś nieprawidłowości teraz, to są od tego odpowiednie służby, żeby reagowały. nie wiem co ma z tym teraz wspólnego J. Fitek.

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Obywatel Gminy »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol nic wsolnego tylko podpisal sie pod decyzja a czarne jest biale :lol: :lol: :lol: :lol:

frodo
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 30 października 2010, 18:30

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: frodo »

I bardzo dobrze że się podpisał pod decyzją, bo była ona bardzo dobra dla Siechnic. W końcu trzeba hałdę rozebrać

Bronisław Czapla
Posty: 51
Rejestracja: sobota, 11 października 2014, 01:32

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Bronisław Czapla »

frodo pisze:Co z hałdą? Decyzja o jej rozbiórce jest bardzo dobra. I należało ją podjąć znacznie szybciej. A jeśli są jakieś nieprawidłowości teraz, to są od tego odpowiednie służby, żeby reagowały. nie wiem co ma z tym teraz wspólnego J. Fitek.
To pan Fitek jako starosta zmienił warunki dla użytkowania hałdy odpuszczając (znacząco ułatwiając ) restrykcje jakie wynikały z pierwotnego pozwolenia na rozbiórkę (warunków środowiskowych). Np. jak utwardzanie terenu czy zapobieganie nadmiernemu pyleniu a to kosztowało by inwestora sporo… Może nawet nie opłacałybyście rozbierać tej hałdy.
A kto się będzie liczył ze zdrowiem i bezpieczeństwem mieszkańców. Liczy się szmalec. Hałdę należy zlikwidować ale tak aby to nie było uciążliwe i szkodliwe dla mieszkańców.
Niestety Pan Fitek wydaje się zawsze przedkłada dobro tzw „inwestorów/deweloperów” nad interes mieszkańców. A
Podobnie jak krematorium w Radwanicach, starał się wcisnąć ta inwestycję wbrew woli mieszkańców, przecież potrzebujemy dochodów.
To prymat - większe dochody = większe kredyty.

Awatar użytkownika
Smok
Posty: 32
Rejestracja: środa, 12 marca 2014, 10:23

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Smok »

Czy na tym forum jest ktoś,
kogo nie próbował obrazić "głos" obecnie panującego Burmistrza ,
o pseudonimie Obywatel Gminy???

frodo
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 30 października 2010, 18:30

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: frodo »

Bronisław Czapla - ale jakim problem z krematorium? Firma jak każda inna, tylko bardziej schludna i ekologiczna... wszyscy chcą inwestycji, ale nie pod ich domami.

frodo
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 30 października 2010, 18:30

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: frodo »

Smok - mnie próbował obrażać Obywatel Gminy, problem w tym, że taki kmiot nie jest w stanie mnie obrazić, cokolwiek by napisał...

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Obywatel Gminy »

Dziękuje tyle chciałem wiedzieć! [] Widzę już wam władza wali na dynie w niedziele przegracie!Im sorry :) :) Powiedz mi debilu skonczony a co z tymi pierwiastkami metali ciężkich w tym pyle co się codziennie unosi?.. i my to wdychamy, ty [] to wdychasz, twoja matka, dzieci....zastanowiłeś się kiedyś [] dlaczego zamknięto hute? raz ubliżasz mi i piszesz ze krematoria sa ekologiczne a teraz piszesz ze przerób hałdy jest ok! kim ty jesteś []? !!!!!!! cale ulice kolo Orlenu zapylone tym dziadostwem, dachy domy, auta i twoje grządki itd. Dalej kochaj swojego bożka. Pisaliście w poprzednich postach że z milą chęcią kupilibyście ziemie po 20 zl za metr. Otóż wasi bogowie wasz oklamują bo oni kupowali pa 30 groszy (sic!) za metr grunty po majątku ZZD! przyznali wam się do tego? Sprawdźcie sobie w instytucie zootechniki w Krakowie Balicach. Tak! Dobrze piszę bo tam wyprzedawano majątek ZZD Siechnice. Więc paroby na kołach dalej rozkładajcie czerwone dywany swoim paniczom.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 1 grudnia 2014, 18:03 przez admin, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nar.reg. - obrażanie innych uczestników dyskusji

Awatar użytkownika
Smok
Posty: 32
Rejestracja: środa, 12 marca 2014, 10:23

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Smok »

Frodo, racja :)
Jaki Pan, taki kram.

Co z hałdą ??
Ziemia w okolicy hałdy przez wiele lat wchłania z niej całą zawartość , tablicę Mendelejewa.
To dostaje się do wód gruntowych.
(Pewnie z pobliskiego źródła pijał wodę Obywatel Gminy)
Jej bezpyłowa rozbiórka jest niemożliwa z technicznego punktu widzenia.
Postawienie huty nie było decyzją żadnego z obecnych kandydatów,
ale jej rozbiórka , jak kukułcze jajo odpychana przez lata w końcu nastąpiła.
Czy za rok , czy za 10 lat będzie kurzyło się podobnie.
Może zmienić się technologia, ale nie oczekujmy cudów !!!
A co do krematorium ?
Przykre, ale wszyscy kiedyś z niego skorzystamy ..
Mamy cmentarze i nikogo to nie razi mimo, że dotyka tego samego etapu naszego życia.
Też wolałbym Disneyland..
Ostatnio zmieniony piątek, 28 listopada 2014, 18:39 przez Smok, łącznie zmieniany 1 raz.

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Obywatel Gminy »

Obywatel Gminy pisze:poza tym to wasz ulubiony kolor

ODPOWIEDZ