Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
mmilk
Posty: 40
Rejestracja: wtorek, 30 września 2014, 09:03

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: mmilk »

SMOK, ty chyba byłeś na innej debacie niż pozostała część społeczności naszej gminy.
P.Fitek konkretnie nie odpowiadał na większość pytań czy to dotyczących tej kadencji czy swojej poprzedniej,
zasłaniając się długim upływem czasu i zapewniając o przygotowaniu się na następną debatę.
Rzucał dodatkowe pytania do Milana tylko nie sprawdził ich prawdziwości i tylko się ośmieszał, co było kwitowane kilkoma falami śmiechu na sali.

Awatar użytkownika
Smok
Posty: 32
Rejestracja: środa, 12 marca 2014, 10:23

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Smok »

mmilk,
przyznaję Ci rację, że p. Fitek nie odpowiedział na któreś z pytań prosząc o możliwość przygotowania odpowiedzi na następną debatę.
Przypominam jednak,że o podobną możliwość poprosił też p. Usak.
Wydaje mi się, że gorszym jest odpowiadanie bez sensu,
niż nie posiadanie aktualnej wiedzy na jakiś temat i przyznanie się do tego.
Buczenie na sali ze strony zwolenników p. Usaka , pozostawię bez komentarza.
Powiadają ,że dzwon głośny , bo pusty...

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Obywatel Gminy »

tak jest smok romper stomper ci jak ci tam dzwon glosny bo pusty wiec dzwoncie dalej!!!!!

frodo
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 30 października 2010, 18:30

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: frodo »

Obywatel Gminy zluzuj majty i nie pisz na forum wielką, czerwoną czcionką. Rozumiem, że trzęsiecie gaciami, mimo że burmistrz wygrał I turę dość wyraźnie, ale zielone komando na pewno da radę w ostatnie nocki przed niedzielą

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Obywatel Gminy »

do was tak trzeba bo inaczej nie dociera !!!! no ale nie dziwie sie poniewarz wczoraj na debacie poznalem wasz poziom!!!!

Obywatel Gminy
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek, 17 listopada 2014, 09:22

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Obywatel Gminy »

po za tym to wasz ulubiony kolor

frodo
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 30 października 2010, 18:30

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: frodo »

Obywatel Gminy poniewarz pisze się ponieważ, a po za - poza . Jesteś jednak debilem (w medycznym znaczeniu tego słowa)

TrabaBomba
Posty: 21
Rejestracja: sobota, 14 czerwca 2014, 07:24

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: TrabaBomba »

Komando teraz jest w modzie. Smsowe kalambury to jest dopiero poniżenie. Ciekawe czy macie na to zgody ?

Teos
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 24 listopada 2014, 16:07

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Teos »

Co do sukcesów pana MU to nie jest budowa hali sportowej w Żernikach Wr. Całość powstała za kadencji p.Fitka a p.M dokonał jej otwarcia a miało to miejsce zaraz po ostatnich wyborach na burmistrza, p Vitek tez był na otwarciu jako v-ce starosta

Jerzy Fitek
Posty: 83
Rejestracja: poniedziałek, 3 listopada 2014, 23:51

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Jerzy Fitek »

Kopiejko; Pan Skiba szedł z takim hasłem, ale było ono skierowane przeciwko komitetom partyjnym, a nie wyborców. Nasz komitet został założony przez mieszkańców zarówno zrzeszonych z różnymi partiami, jak i bezpartyjnych.

Bronisław Czapla; Nigdy nie proponowałem stanowiska zastępcy Panu Skibie, a jego poparcie odnosi się do mojego programu. Ponad to, moja sytuacja finansowa jest ustabilizowana.

TrabaBomba; Za mojej kadencji m.in. wybudowane zostały dwie nowe szkoły podstawowe, zmodernizowane pozostałe trzy oraz gminne gimnazjum. Zakończona została budowa trzech kompleksów sportowo-rekreacyjnych w Siechnicach, Świętej Katarzynie i w Żernikach Wrocławskich. A to tylko jedne z wielu korzyści, jakie otrzymali mieszkańcy. Moich zasług nie ma co porównywać z zasługami Pana Usaka.

Mmlik; Nasze odczucie co do debaty jest zupełnie inne. Odpowiedzi były merytoryczne, a publiczność jak najbardziej zadowolona.

Jerzy Fitek
Posty: 83
Rejestracja: poniedziałek, 3 listopada 2014, 23:51

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: Jerzy Fitek »

Już jutro kolejna debata, na którą serdecznie zapraszam. Tym razem spotykamy się o 19:00 w Radwanicach.
Obrazek

mieszkaniec
Posty: 53
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2011, 08:36

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: mieszkaniec »

Jerzy Fitek pisze:
TrabaBomba; Za mojej kadencji m.in. wybudowane zostały dwie nowe szkoły podstawowe, zmodernizowane pozostałe trzy oraz gminne gimnazjum. Zakończona została budowa trzech kompleksów sportowo-rekreacyjnych w Siechnicach, Świętej Katarzynie i w Żernikach Wrocławskich. A to tylko jedne z wielu korzyści, jakie otrzymali mieszkańcy. Moich zasług nie ma co porównywać z zasługami Pana Usaka.
Tak dla ścisłości proszę o informację, które z tych inwestycji były spowodowane wymaganymi remontami po powodzi z 1997 roku a które faktycznie zostały wykonane staraniem władz Gminy i nie miały związku z powodzią.

Pytam bo mieszkam tu dopiero 8 lat i nie bardzo się orientuję co działo się tu w tamtych czasach.

Dziękuję i pozdrawiam.

mieszkaniec
Posty: 53
Rejestracja: wtorek, 13 grudnia 2011, 08:36

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: mieszkaniec »

Panie Jerzy,

Pańskie zaproszenie na debatę nie jest zbyt zachęcające (takie moje własne odczucie) a też i trochę ryzykowne gdyż nowi mieszkańcy (rok, dwa trzy lata mieszkania w Gminie - a jest ich sporo) nie bardzo kojarzą który z kandydatów to "propaganda" a który to "dokonania". Proszę pamiętać, że dla nich na razie znany jest jeden Burmistrz (obecny) i znają tylko jego dokonania.

Nie wiem czy to Pański autorski pomysł czy kogoś ze sztabu wyborczego, ale ja bym go nie stosował.

snajper
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek, 26 grudnia 2005, 04:29
Lokalizacja: Siechnice

Re: Wybory tuż tuż. Czas na lepszego gospodarza !!

Post autor: snajper »

Drodzy forumowicze a w szczególności pavlo i milo, dużo mówicie na temat kandydatów (w szczególności jednego), ale jak widać z postów na debacie nie byliście. W związku z tym, że będą kolejne w tym 25.11.2014r. w Radwanicach (świetlica) proponuje uczestnictwo w niej. Ci którzy byli zapewne różnie ją oceniają w zależności od sympatii do konkretnego kandydata. Uważam jednak, że było kulturalnie i grzecznie. To mi się podobało w debacie jako takiej.

ODPOWIEDZ