Parafia

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Łukasz.Kropski
Posty: 34
Rejestracja: środa, 30 marca 2011, 20:28

Re: Parafia

Post autor: Łukasz.Kropski »

Przetasowania w naszej parafii wynikają z awansu Proboszcza w strukturach kurii. Ze względu na to zmiany są niezbędne, a powrót ks. Bartka pewny. Tym razem Pani Dyrektor nie zawiniła.

grom
Posty: 693
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 09:15

Re: Parafia

Post autor: grom »

Potwierdzam. Na prośbę ks. Proboszcza poinformowałem obecnych na dorocznym zebraniu mieszkańców Siechnic o przyczynach zmian personalnych w naszej parafii. Odbyły się one bez udziału Pani Dyrektor szkoły podstawowej.
Ks. Proboszcz został mianowany nowym Ekonomem diecezji i dyrektorem Wydziału Finansowego Kurii Diecezjalnej (w uproszczeniu będzie odpowiadał za finanse i majątek całej Dziecezji Wrocławskie). Ksiądz Bartek będzie jego zastępcą.
GRoman

klikaczu007
Posty: 45
Rejestracja: czwartek, 27 czerwca 2013, 07:59

Re: Parafia

Post autor: klikaczu007 »

Może nie zrozumiałem dokładnie więc dopytam. Ks. Bartłomiej wraca żeby być zastępcą proboszcza czy zastępcą Ekonoma (pomóc proboszczowi na stanowisku w kurii)?

grom
Posty: 693
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 09:15

Re: Parafia

Post autor: grom »

Przepraszam za zbytnie uproszczenie.
Będzie trzecim wikarym w parafii i Zastępcom Dyrektora Wydziału Finansowego Kurii Diecezjalnej.
GRoman

bollo
Posty: 7
Rejestracja: niedziela, 22 czerwca 2014, 13:32

Re: Parafia

Post autor: bollo »

Ale na pewno jeden z księży znał się na prawie oświatowym i często udawadniał to pani dyrektor. Więc wcale nie jest pewne, ze to się nie przyczyniło do ich odejścia. Bo dziwne że tak szybko odchodzą, tym bardziej że byli bardzo lubiani, przede wszystkim przez dzieci.

smyk_l
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 8 lipca 2014, 11:20

Re: Parafia

Post autor: smyk_l »

Wczoraj byłam na mszy dziecięcej, to już nie to samo, szkoda ...

ODPOWIEDZ