Niedługo nowa gazeta lokalna

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
NOWA GAZETA
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 19 sierpnia 2013, 00:42

Niedługo nowa gazeta lokalna

Post autor: NOWA GAZETA »

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NOWĄ GAZETĄ LOKALNĄ O PROFILU INFORMACYJNYM, WYDAWANĄ I KOLPORTOWANĄ NA TERENIE GMINY SIECHNICE W CYKLACH DWUTYGODNIOWYCH! GAZETA JEST TWORZONA PRZEZ ZESPÓŁ MŁODYCH, KREATYWNYCH LUDZI - MIESZKAŃCÓW GMINY. IDEĄ JEST DOSTARCZANIE RZETELNYCH INFORMACJI Z REGIONU, PRZEDSTAWIANIE MOCNYCH STRON GMINY, JEJ TŁA KULTURALNEGO, A PRZEDE WSZYSTKIM - REAGOWANIE NA NASTROJE SPOŁECZNE I UKAZYWANIE PROBLEMÓW MIESZKAŃCÓW.
PIERWSZY NUMER GAZETY UKAŻE SIĘ NA POCZĄTKU WRZEŚNIA.

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ LOKALNYCH DZIENNIKARZY, REPORTERÓW I FOTOREPORTERÓW DO WSPÓŁTWORZENIA PROJEKTU!

grom
Posty: 693
Rejestracja: wtorek, 30 marca 2010, 09:15

Re: NOWA GAZETA LOKALNA

Post autor: grom »

Może coś więcej o tej inicjatywie.
Kto ją wydaje?
Kto jest redaktorem?
Jaki adres do korespondencji?
Jaką ma formę?
itd.
Bez możliwości dotarcia nie ma współpracy.
Grom

jawka
Posty: 5
Rejestracja: czwartek, 8 sierpnia 2013, 08:35

Re: NOWA GAZETA LOKALNA

Post autor: jawka »

Właśnie. Proszę o więcej informacji np. gdzie będzie ją można dostać?
Mam nadzieję że będzie ona w miarę obiektywna i niezależna :wink:

frodo
Posty: 90
Rejestracja: sobota, 30 października 2010, 18:30

Re: NOWA GAZETA LOKALNA

Post autor: frodo »

Wiadomo już co z tą nową gazetą? Bo mamy już połowę września, ale nigdzie jej nie widziałem. Może za słabo szukam, tylko nie wiem czy już się ukazała, czy nie... A tak przy okazji to znalazłem w sieci ciekawą stronkę, piszą głównie o naszym regionie."Ciekawe" rzeczy tam piszą

Awatar użytkownika
wocash
Posty: 54
Rejestracja: poniedziałek, 17 października 2005, 14:47
Kontakt:

Re: NOWA GAZETA LOKALNA

Post autor: wocash »

No właśnie, co z tą gazetą? Mamy forum, a nawet dwa, ale poziom dyskusji bywa różny. Mamy też sporo "pozytywnego zaklinania rzeczywistości" ze strony władz (ostatni przykład: pan Burmistrz podczas ceremonii otwarcia orlika powiedział był, że budowa stadionu lekkoatletycznego jest "czasowo jedynie wstrzymana" - uśmiałem się setnie). Fajnie byłoby poczytać solidne reportaże na tematy lokalne, ale także dowiadywać się o nowych inicjatywach, powstających firmach/sklepach/punktach usługowych, wynikach naszych siechnickich sportowców itp.
Trzymam kciuki, żeby się udało!

ODPOWIEDZ