poradzcie

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
karolina65
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 8 lutego 2013, 07:39

poradzcie

Post autor: karolina65 »

witam od niedawna mieszkam w Siechnicach jestem w ciąży i szukam dobrego lekarza może polecicie gdzie się udać,jest na miejscu czy trzeba jechać do wrocł?

M&M
Posty: 63
Rejestracja: poniedziałek, 31 sierpnia 2009, 18:05

Re: poradzcie

Post autor: M&M »

hej, zapytam się żony, pierwsze dziecko prowadził znany, drogi lekarz we wrocku, drugie natomiast lekarz w zoz-ie w katarzynie - żona mówiła że bez porównania oczywiście ze wskazaniem na tego drugiego !

karolina65
Posty: 3
Rejestracja: piątek, 8 lutego 2013, 07:39

Re: poradzcie

Post autor: karolina65 »

hej to chyba zgłosze się do zozu

atomowiec
Posty: 50
Rejestracja: wtorek, 17 maja 2011, 07:21

Re: poradzcie

Post autor: atomowiec »

Hej, moja żona w końcówce ciąży, ostatni trymestr, chodziła do Siechnic/ Świętej Katarzyny, była... jest zadowolona z ginekologa.

ihabot
Posty: 17
Rejestracja: wtorek, 14 lutego 2006, 19:58

Re: poradzcie

Post autor: ihabot »

Witam , wszystko zależy co masz na myśli mówiąc '' dobry lekarz". W twoim wypadku " dobry " znaczy taki który otoczy Cię opieką od teraz do samego rozwiązania. Krótko mówiąc będzie obecny przy porodzie. Jest to optymalne rozwiązanie w twoim przypadku. Lekarz z tytułami a smacznie śpiący w swoim domku podczas twojego rozwiązania to pomyłka.Ostatnie doniesienia medialne pokazują to w bardzo klarowny sposób. Myślę że takie wydarzenie jak przyjście na świat dziecka nie powinno być powodem do wdrażania jakiś oszczędności. Osobiście widziałem wiele tragedii rodzinnych z tego powodu. Większość niedotlenień a w ślad za tym idących porażeń mózgowych jest oczywistą winą zaspanych lekarzy , tudzież ich koncentracji na mniej anonimowej matce.

Pozdrawiam

m_k
Posty: 36
Rejestracja: piątek, 8 kwietnia 2011, 10:57

Re: poradzcie

Post autor: m_k »

czytając odpowiedzi postanowiłam i ja się odezwać:) w ciązy bylam co prawda dwa lata temu, ale coś tam jeszcze pamiętam. Pamiętam np. pana ginakologa z siechnic/Katarzyny ( pracuje w dwóch placówkach) i nie wspominam go dobrze.. Ci, którzy pisali komentarze moze wiedzą o jakimś nowym ginekologu, ale jeśli chodzi o pana O...be to odradzam! jego plusem jest tylko to, że jest za darmo.. mało brakowało i doprowadzilby mnie do stanu poważnej anemii i komplikacji związanych z zalecaniem globułek dopochwowych... :/ nie mówiąc już o braku rękawiczek przy badaniu, wulgarnych odzywkach itd.. ucieklam do lekarza wrocławskiego, wtedy pracującego w luxmedzie. A najbardziej polecam pana doktora odbierającego mój poród - pana doktora Madanowskiego Artura. Przyjmuje prywatnie we Wrocławiu i Oławie ( w Oławie jest taniej), pracuje również w szpitalu w oławie ( szpital też polecam), więc nie tylko może poprowadzić ciąże, ale również odebrać poród. Jest bardzo dobrym położnikiem, delikatnym i pomocnym, ginekologiem prowadzącym także ciąże bliźniacze, z dużym doświadczeniem, można o nim poczytać także na znanylekarz.pl prowadził ciąże dwóch moich koleżanek - obie zadowolone. Jest też bardzo dobrym człowiekiem, mocno poświęca się swojej pracy, odpowiada na nawet najdziwniejsze pytania ciężarnej:) Polecam i mam nadzieję, że pomogłam

ODPOWIEDZ