Sylwester w GCK w Siechnicach-są wolne miejsca!

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
GCK_Siechnice
Posty: 136
Rejestracja: poniedziałek, 8 listopada 2010, 16:04

Sylwester w GCK w Siechnicach-są wolne miejsca!

Post autor: GCK_Siechnice »

Gminne Centrum Kultury w Siechnicach, ul. Fabryczna 15, serdecznie zaprasza na Bal Sylwestrowy 2012
Zabawa przy zespole muzycznym The Arrow, catering. Koszt: 170 zł od osoby
Zapisy i zaliczka do 03.12., wpłata do 07.12.201z r. - ilość miejsc ograniczona!
Zapisy telefonicznie 71 311 53 53, e- mailowo: [email protected] lub w Klubie Relaks (pn-wt,czw-pt 14-21, w środy 14-19).

Awatar użytkownika
szczepan
Posty: 120
Rejestracja: poniedziałek, 3 grudnia 2007, 08:21

Re: Sylwester w GCK w Siechnicach-są wolne miejsca!

Post autor: szczepan »

Witam .
Czytam czasem ogłoszenia o balach Sylwestrowych umieszczone na słupach , płotach i gdzie popadnie .
I dziwna rzecz - podają tam oprócz kosztu zaproszenia jeszcze menu - czyli ,to co możemy spodziewać się na stole , ba - chce im się jeszcze podać co będzie do picia i w jakiej ilości . A co niektórzy posuwają się jeszcze do takiej ekstrawagancji że podają - czy ewentualnie w razie braków na stole można dokupić coś na miejscu ,czy też należy zabrać dodatkowe zaopatrzenie . Mam jasny obraz - za co płacę i szybko mogę podjąć decyzję czy mnie to interesuje czy nie .
Powyższe ogłoszenie też ma sporą zaletę bo wzmacnia stosunki międzyludzkie , trzeba zadzwonić ,posłuchać informacji podawanych przez zapewne miłą Panią , zadzwonić jeszcze raz po podjęciu decyzji .
Ewentualnie napisać i przeczytać odpowiedz i znowu napisać . Więc ta więź międzyludzka jakaś się wytwarza
i tego się trzymajmy. :D

pozdrowionka

GCK_Siechnice
Posty: 136
Rejestracja: poniedziałek, 8 listopada 2010, 16:04

Re: Sylwester w GCK w Siechnicach-są wolne miejsca!

Post autor: GCK_Siechnice »

Szanowny Panie,
faktycznie niedopatrzenie, ale bierze się ono z tego, że catering jest w trakcie negocjacji. Na pewno oprócz przekąsek będzie coś na ciepło. Jak tylko znane będzie MENU, na pewno je podamy.
Jeśli chodzi o napoje, do Państwa dyspozycji będzie kawa i herbata, na każdym stoliku butelka szampana, aby móc symbolicznie przywitać Nowy Rok. Pozostałe napoje we własnym zakresie.
Zmieniły się także, wydłużyły, terminy przyjmowania zapisów oraz zaczliczek. Zapisy i zaliczka do 07.12., wpłata do 14.12.2012 r.
Pozdrawiamy!

Awatar użytkownika
szczepan
Posty: 120
Rejestracja: poniedziałek, 3 grudnia 2007, 08:21

Re: Sylwester w GCK w Siechnicach-są wolne miejsca!

Post autor: szczepan »

Pięknie dziękuję
Miło mi że szanowna Pani podała częściową informacje - ale odrobinę dziwi mnie że sprzedaje się coś co do końca nie jest jeszcze ustalone . Więc wybaczy Pani ale z podjęciem decyzji wstrzymam się do chwili uzyskania całości oferty .
z uszanowaniem
szczepan

GCK_Siechnice
Posty: 136
Rejestracja: poniedziałek, 8 listopada 2010, 16:04

Re: Sylwester w GCK w Siechnicach-są wolne miejsca!

Post autor: GCK_Siechnice »

Szanowny Panie, Szanowni Państwo,
oczywiście rozumiemy, że kwestia MENU, o którym możemy na tę chwilę napisać, że na pewno będzie smaczne ;) , jest istotna przy podejmowaniu decyzji. Dlatego jak tylko uzyskamy konkretną informację, niezwłocznie ją podamy.
Pozdrawiamy!

GCK_Siechnice
Posty: 136
Rejestracja: poniedziałek, 8 listopada 2010, 16:04

Re: Sylwester w GCK w Siechnicach-są wolne miejsca!

Post autor: GCK_Siechnice »

A oto i MENU-zgodnie z obietnicą :)

Kolacja:
-karczek w sosie z zielonego pieprzu
-buraczki zasmażane
-ziemniaki

Garmażerka:
-półmiski wędlin
-jaja w sosie tatarskim
-sałatka jarzynowa
-galaretki wieprzowe
-sałatka z kurczakiem

Ciepłe posiłki w formie szwedzkiego stołu:
-zupa gulaszowa
-żurek z jajkiem i kiełbasą
-bigos wiejski

Mamy jeszcze wolne miejsca, trwają zapisy, czasowo przedłużyliśmy ;) tak więc serdecznie zapraszamy! Zapisy: GCK, ul. Fabryczna 15,
telefon: tel. 71-31-13-997, 71 311-53-53, e-mail: [email protected]

ODPOWIEDZ