brak reakcji mieszkańców

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
obywatel O.
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 15 stycznia 2012, 19:10

brak reakcji mieszkańców

Post autor: obywatel O. »

Witam!
Jak to się dzieje, że w mieście, na Ciepłowniczej dwa dni stoi na drodze TIR i nikt nawet nie zadzwonił na straż miejską. Wczoraj jak wracałem autobusem wieczorem stał i dzisiaj o 16 też. Zadzwoniłem i przyjechali. Nie wiem co dalej się dzieje. Tyle ludzi jeździ tą ulicą, przechodzi, kierowcy autobusów wymijali go kilka razy w ciągu dnia i nikt nic nie zrobił. Ludzie! Potem narzekacie, że taki burdel w tym kraju. Sami zgadzacie się na tą dyktaturę chamstwa. Dużo gadania, a potem nawet jednego telefonu nie chce się wykonać.

Pozdrawiam

wmnowa
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 5 grudnia 2011, 14:43

Re: brak reakcji mieszkańców

Post autor: wmnowa »

Wykonałeś i OK. czego oczekujesz ? Wpisania do księgi guinessa?, nadania orderu orła białego? jak to było takie trudne i kosztowne to podaj nr konta - o0dwdzięczymy się ................

pablos89
Posty: 35
Rejestracja: czwartek, 3 marca 2011, 20:39

Re: brak reakcji mieszkańców

Post autor: pablos89 »

A swoją drogą Straż Gminna przecież wszystko kontroluje i co Panowie nie widzą problemu ,żeby zareagować skoro pojazd stoi z 2 dni?

agrafka
Posty: 25
Rejestracja: niedziela, 30 maja 2010, 13:12

Re: brak reakcji mieszkańców

Post autor: agrafka »

widocznie nikomu to nie przeszkadzało, kiedyś bardzo często sobie tak stały i najwyraźniej nawykliśmy :) a straż miejska z pewnością była bardzo zajęta wypisywaniem mandatów bandytom pijącym piwo, budżet gminy musi rosnąć

ODPOWIEDZ