rozpoczęcie roku szkolnego

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
margo
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 15 czerwca 2013, 12:47

Re: rozpoczęcie roku szkolnego

Post autor: margo »

We wtorek odbyło się spotkanie z rodzicami klas I. Zostały przedstawione trzy panie (czwarta była nieobecna ). Jest wśród nich jedna bez doświadczenia (każdy kiedyś zaczyna, ale chyba nie w tym wieku). Pani wice (chyba? ta co stała na środku i niewiele mówiła) stanęła jakby w jej obronie stwierdziła,że jest odpowiedzialna. Pogratulować "TAKIEJ" ODPOWIEDZIALNOŚCI .Przydługa wypowiedź dyrekcji mogła się zamknąć w kilku zdaniach: grupy nie będą dzielone, obiady będą dla zerówek (200) a dla naszych tylko 50 (ale dla których) i przepraszam nie przygotowałam się do spotkania z Państwem. Pani Dyrektor powiedziała,że zatrudnia najlepszych, trzymam ją za słowo.

obserwatorka
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek, 18 lutego 2013, 12:12

Re: rozpoczęcie roku szkolnego

Post autor: obserwatorka »

TAK!!!! Pani Dyrektor zatrudnia najlepszych - dwoje ludzi ze szkoły we Wrocławiu, opowiadają, że czeka
w Siechnicach na nich miejsce (historia, w-f). Jeśli tak dobrych jak od przyrody i francuskiego i bez przygotowania do klasy I do świetnie! GRATULUJE DYREKCJI !!!! Bardzo dobre rozwiązanie zamiast wysokiego poziomu w szkole będziemy mieć ciepłe gniazdko Dyrektorki z jej "najlepszymi" nauczycielami. Tylko dlaczego nikt nie myśli o dzieciach ?

mieszkaniec2
Posty: 22
Rejestracja: piątek, 14 czerwca 2013, 09:59

Re: rozpoczęcie roku szkolnego

Post autor: mieszkaniec2 »

W sobote mamy piknik rodzinny. Mam nadzieję, że ani złotówka nie pójdzie na piknik z pieniędzy za zdjęcia. Pani J. i G. !!! Na ostanim zebraniu rodzice zdecydowali o przekazaniu tych pieniędzy dla poszczególnych klas. To nie są wasze pieniądze i nie macie prawa nimi dysponować. Dlatego obserwujemy i czekamy czy spełnicie naszą wolę. Mam nadzieję, że P. Dyr tego dopilnuje. Pamiętamy jak wygladał piknik w tamtym roku. Kwota 3713,19, którą wydano na kiełbaski dla chłopaków z pod sklepu to była przesada. Dlatego czas zacząć się liczyć z większością i nie robić prywaty.

Karka
Posty: 44
Rejestracja: czwartek, 4 marca 2010, 10:29

Re: rozpoczęcie roku szkolnego

Post autor: Karka »

A kto to jest pani J.? bo nie wiem.

Mnie zastanawia jedno gdzie sa kamery w szkole, o ktore byla taka zadyma we wrzesniu :?

mieszkaniec2
Posty: 22
Rejestracja: piątek, 14 czerwca 2013, 09:59

Re: rozpoczęcie roku szkolnego

Post autor: mieszkaniec2 »

W szkole odbyło się zakończenie klas VI. Całe Siechnice gadają jak zostali potraktowani nauczyciele naszych dzieci. Czy lubimy nauczycieli czy nie, to jednak należy się im szacunek. Nasze dzieci powinny się tego uczyć od nas, rodziców, bo w przyszłości będą tak samą traktować nas. Dlatego postawa co nie których rodziców np Pani G. mówiącej: cyt. " z Węgrem gadam po węgiersku a z chamem po chamsku"(czyli nauczyciele według tej Pani kim są?) jest poniżej człowieka na poziomie. Władza odbija i spacza umysły nawet ludzi inteligentych.

arabella
Posty: 64
Rejestracja: środa, 5 września 2012, 15:45

Re: rozpoczęcie roku szkolnego

Post autor: arabella »

Cyt. z protokołu "Wychodzenie klas 0- III na plac zabaw na terenie szkoły - zapytanie od pana ......Powołując się na ustalenia między Radą Rodziców a panią Dyrektor Anną Kuczyńską z ostatniego zebrania przypominam wszystkim rodzicom,że dzieci mogą wychodzić na plac zabaw w dowolnym czasie trwania zajęć lekcyjnych, gdyż w nauczaniu początkowym nie ma dzwonków. Przerwy określa nauczyciel oceniając możliwości pracy dzieci i to on decyduje o czasie i potrzebie wyjścia dzieci na plac zabaw. "

Co za bzdury, przecież ci nauczyciele z I-III mają NORMALNE DYŻURY, na które nie mogą się spóźniać. Muszą tak skończyć lekcje, żeby zdążyć na dyżury, który jest WAŻNIEJSZY NIŻ LEKCJE. Nie można w tym czasie nawet z nimi porozmawiać. Więc skąd się wzięła ta informacja, skoro tak zarządziła dyrektorka?

zaneta
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 29 czerwca 2013, 16:42

Re: rozpoczęcie roku szkolnego

Post autor: zaneta »

Dlaczego do tej pory nie ma list klas pierwszych i zerówek? Co to za głodne kawałki , jak można na tym stanowisku tak kręcić. Po co mówiła, że będą do końca roku szkolnego. Do tej pory na stronie szkoły są listy do zerówek i klas pierwszych IMIENNE !!! z września 2012. Prawo od września się nie zmieniło. Przez lenistwo i barak kompetencji DYREKCJI ja i inni rodzice codziennie mamy koczować pod szkołą ?! Oczywiście, nie musimy, ale wtedy moje dziecko dostanie taką nauczycielkę , że nie wyjdziemy z podziwu. Nie po to przeprowadziliśmy się do Siechnic , żeby wozić do Wrocławia.

Gwóźdź
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 24 stycznia 2013, 00:04

Re: rozpoczęcie roku szkolnego

Post autor: Gwóźdź »

Włos się jeży, kiedy czytam o czym Państwo piszecie...
Jak dobrze, że to już za nami...:-)
Nie zgińcie w całym tym gąszczu...

arabella
Posty: 64
Rejestracja: środa, 5 września 2012, 15:45

Re: rozpoczęcie roku szkolnego

Post autor: arabella »

Do Gwóźdź -Ale o co chodzi, bo trudno się połapać. Co jest niby za nami, chyba tylko szóstych klas się to tyczy. Z tego co wiem nic się nie zmieniło, a już na pewno nie na lepsze. Nie znam szkoły , która funkcjonuje w większym bałaganie.

aniaok
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 5 lipca 2013, 17:03

Re: rozpoczęcie roku szkolnego

Post autor: aniaok »

Kochani czytam z zainteresowaniem wasze posty i uważam, że jesteście trochę samolubni jeżeli chodzi o panią dyr. Męczycie się dopiero od kilku miesięcy a inni męczyli się kilka lat. Powodzenia

arabella
Posty: 64
Rejestracja: środa, 5 września 2012, 15:45

Re: rozpoczęcie roku szkolnego

Post autor: arabella »

Szkoda, że jak ktoś się nie sprawdził to zamiast "wilczego biletu" otrzymuje awans i rozwala dalej co mu dali.

dzidek
Posty: 27
Rejestracja: poniedziałek, 29 czerwca 2009, 20:58

Re: rozpoczęcie roku szkolnego

Post autor: dzidek »

aniaok pisze:Kochani czytam z zainteresowaniem wasze posty i uważam, że jesteście trochę samolubni jeżeli chodzi o panią dyr. Męczycie się dopiero od kilku miesięcy a inni męczyli się kilka lat. Powodzenia
Mam nadzieję że to ironia ...

Tak jak w tym dowcipie, o piekle i polakach, że diabeł nie musiał ich pilnować ...
A dlaczego? Właśnie z powodu takiej postawy.
My mieliśmy źle to wy też powinniście mieć źle ... Jaki prawem chcecie mieć lepiej od innych!

AK

aniaok
Posty: 5
Rejestracja: piątek, 5 lipca 2013, 17:03

Re: rozpoczęcie roku szkolnego

Post autor: aniaok »

do Dzidka: ironia w czystym wydaniu.

vox
Posty: 2
Rejestracja: wtorek, 6 sierpnia 2013, 10:58

Re: rozpoczęcie roku szkolnego

Post autor: vox »

obserwatorka pisze:TAK!!!! Pani Dyrektor zatrudnia najlepszych - dwoje ludzi ze szkoły we Wrocławiu, opowiadają, że czeka
w Siechnicach na nich miejsce (historia, w-f). Jeśli tak dobrych jak od przyrody i francuskiego i bez przygotowania do klasy I do świetnie! GRATULUJE DYREKCJI !!!! Bardzo dobre rozwiązanie zamiast wysokiego poziomu w szkole będziemy mieć ciepłe gniazdko Dyrektorki z jej "najlepszymi" nauczycielami. Tylko dlaczego nikt nie myśli o dzieciach ?
Moja córka ukończyła w tym roku szkołę w Siechnicy. Nie miałam możliwości przekonać się jaką nauczycielką jest p od francuskiego, ale wiem,że nauczycielka przyrody zasługuje na wysokie oceny. Moja córka była bardzo zadowolona ze sposobu prowadzenia lekcji. Materiał był usystematyzowany, powtarzany,pani w sposób klarowny tłumaczyła nowe treści. Przykre,że nauczyciele nie potrafią szanować jeden drugiego. Jak zatem Państwo chcecie pozyskać szacunek uczniów i rodziców?

ODPOWIEDZ