festyn straszna wiocha nawet parkietu nie było muzyka no ok

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Awatar użytkownika
buniar02
Posty: 161
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 20:38

festyn straszna wiocha nawet parkietu nie było muzyka no ok

Post autor: buniar02 »

festyn straszna wiocha nawet parkietu nie było muzyka no ok

Awatar użytkownika
niutek
Posty: 31
Rejestracja: czwartek, 1 stycznia 2009, 19:13

Re: festyn straszna wiocha nawet parkietu nie było muzyka no

Post autor: niutek »

A czego oczekiwałeś/aś buniar02 ? Co ci się oprócz braku parkietu nie podobało? Na koncertach np. w rynku też wypatrujesz parkietów?

Awatar użytkownika
buniar02
Posty: 161
Rejestracja: poniedziałek, 13 listopada 2006, 20:38

Re: festyn straszna wiocha nawet parkietu nie było muzyka no

Post autor: buniar02 »

muzyka kiepska jak festyn to dla wszystkich i młodzieży i starszych.Muzyka powinna być zróżnicowana a nie wszystko na jedno kopyto.Siechnice powinny się uczyć od Jelcza Laskowic jak robić festyn :) duże braki

Czesiuu
Posty: 28
Rejestracja: wtorek, 10 sierpnia 2010, 21:31

Re: festyn straszna wiocha nawet parkietu nie było muzyka no

Post autor: Czesiuu »

buniar02 pisze:muzyka kiepska jak festyn to dla wszystkich i młodzieży i starszych.Muzyka powinna być zróżnicowana a nie wszystko na jedno kopyto.Siechnice powinny się uczyć od Jelcza Laskowic jak robić festyn :) duże braki
co do parkietu to faktycznie powinien sie pojawic poniewaz gdby padal deszcz to uwierzcie mi ze byscie wygladali jak świnki które wyszły z koryta.... Na rynku we wrocławiu nie jest potrzebny parkiet ponieważ jest tam położona kostka nawet i nawet gdy pada to nie bedzie błota.
Co do muzyki...
Czemu kiepska i co rozumiesz na jedno kopyto? Zawsze gdy ktos mowi ze muzyka jest na jedno kopyto potwierdza fakt ze osoba nie ma zielonego pojecia o nurtach muzyki.... Niechce nikogo tutaj obrazać czy cos. Niektórzy ludzie zawsze będą nie zadowoleni bo tak już jest potrafią tylko narzekać całe życie. Co według ciebie powinno być zagrane dla młodzerzy i twoarzystwa starzego bys był zadowolony?
Może "żono moja"? :lol:
Ja osobiscie powiem tak że było muzycznie lepiej niż rok temu....

miśka
Posty: 14
Rejestracja: niedziela, 6 lutego 2011, 12:27

Re: festyn straszna wiocha nawet parkietu nie było muzyka no

Post autor: miśka »

wydaję mi się, że organizacją festynu powinien zając się ktoś młody, ktoś na topie. Może na następny rok znajdzie się ktoś bardziej operatywny. chciałabym bo tego typu spotkania przybliżają do siebie ludzi.

obserwatorgminny
Posty: 99
Rejestracja: środa, 27 lipca 2011, 09:24

Re: festyn straszna wiocha nawet parkietu nie było muzyka no

Post autor: obserwatorgminny »

Obserwuję organizację Dni Siechnic praktycznie z małymi przerwami od 1997 roku czyli od samego początku.Z przykrością muszę stwierdzić, że pomimo upływu 14 lat od zorganizowania pierwszej imprezy, atrakcyjność pozostaje na tym samym poziomie czyli żenującym.Brak profesjonalizmu organizacyjnego przekładałem na nikłe doświadczenie osób zajmujących się organizacją Dni Siechnic. Minęło 14 lat i ta sama kadra zorganizowała w tym roku taką samą hałturę jak zwyklę.Nie wiem czy osoba odpowiedzialna ( dyrektor Gminnego Centrum Kultury) zauważyła , że Siechnice są już miastem i należy się im impreza pokroju tych organizowanych przez chociażby Oławę , Strzelin, czy Jelcz - Laskowice.Nie ładnie Pani Dyrektor brać duże pieniążki z Gminy ( patrz BIP Siechnice - oświadczenia majątkowe )i nic kompletnie nie robić przez 14 lat.
A wystarczyłoby zatrudnić do organizacji imprezy profesjonalną firmę eventową, która to firma na długo przed imprezą przedstawiłaby bardziej lub mniej ambitny program z gwiazdami o niebo lepszymi niż np. Hirek Wrona sic!!!. Trzeba tylko chcieć.Impreza tegoroczna przelała czarę goryczy ponieważ wiązała się z obchodami 100 lecia Elektrowni Czechnica i można buło spokojnie pozyskać środki pieniężne od EDF France.Możecie mi wierzyć lub nie , ale przy preliminarzu finansowym realnie zbudowanym można było liczyć na refinansowanie conajmniej połowy wydatków. Ale to trzeba ruszyć [...] i rozmawiać , a nie czekać aż ktoś przyjdzie. Duże imprezy miejskie refinansują się poprzez pozyskiwanie środków od sponsorów, czyż u nas jest mało prężnych firm .... ale to trzeba chcieć.
Reasumując, przyszedł już czas aby tym tematem zajął się ktoś młody, ambitny z pasją.
Oczekuję zmian, wszak mamy nowego ,mam nadzieję prężnego Burmistrza.

Orion
Posty: 268
Rejestracja: czwartek, 24 listopada 2005, 19:57
Lokalizacja: Święta Katarzyna
Kontakt:

Re: festyn straszna wiocha nawet parkietu nie było muzyka no

Post autor: Orion »

obserwatorgminny pisze:Oczekuję zmian, wszak mamy nowego ,mam nadzieję prężnego Burmistrza.
Twój prężny burmistrz nie ma zbyt wiele czasu na jakąś prowincjonalną gminę, bo musi pilnować swojej kariery na Uniwersytecie Wrocławskim. Po wyborze na burmistrza nadal pracuje tam na całym etacie.

Goral
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek, 13 czerwca 2011, 18:08

Re: festyn straszna wiocha nawet parkietu nie było muzyka no

Post autor: Goral »

Ale Burmistrz ma jeszcze Urząd Miejski...

Orion
Posty: 268
Rejestracja: czwartek, 24 listopada 2005, 19:57
Lokalizacja: Święta Katarzyna
Kontakt:

Re: festyn straszna wiocha nawet parkietu nie było muzyka no

Post autor: Orion »

To może burmistrz w ogóle nie jest potrzebny? Tym bardziej nieobecny.
Skoro jest urząd, a każdy wydział ma swojego kierownika...

mieszkaniec01
Posty: 30
Rejestracja: wtorek, 26 kwietnia 2011, 21:41

Re: festyn straszna wiocha nawet parkietu nie było muzyka no

Post autor: mieszkaniec01 »

Drogi Orionie, dlaczego poświadczasz nieprawdę? Burmistrz przed objęciem Urzędem wykładał na UWr. Nie mógł ot tak w polowie semestru zostawic swoich studentow i odejsc. musial dokonczyc to co zaczął. teraz przeciez nie pracuje na uwr, bo z tego co wiem to ma bezpłatny urlop na czas trwania kadencji.... wiec proponuje zakonczyc te plotki :) poświęcił się pracy na rzecz Gminy ;p

Joana
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 9 sierpnia 2011, 07:15

Re: festyn straszna wiocha nawet parkietu nie było muzyka no

Post autor: Joana »

Ludzie, ja organizacje festynu śledzę od środka. I w cale nie jest to takie proste. Myślę że gdy powstanie rynek to wtedy będziemy mogli zaobserwowac zmiany w tym jak bedize wyglądał festyn.
Mam znajomą która pracuje z Jelczu(własnie przy eventach) i uwierzcie że to jaki my mamy budżet nie jest porównywalne do tego co ma Oława, Jelcz czy inne okoliczne większe Miasta.
Uważam też że ze zmiana władz też to trochę ruszy. Na razie trzeba zbudować odpowiednie relacje i wsparcie.
Co mam jeszcze napisać, nie wiem, bo i tak krytykujecie to co było niewiedząc ile trzeba sie przy tym narobić. Poza tym nie rozumiem was, ludziom z zewnątrz się podobało i w ogóle, a wy marudzicie.

ODPOWIEDZ