Kebab bar koło biedronki - opinie

Ogólne forum Mieszkańców miasta Siechnice
Awatar użytkownika
jimmy_lodolamacz
Posty: 300
Rejestracja: środa, 4 lutego 2009, 22:01

Re: Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: jimmy_lodolamacz »

m.galert pisze::lol: od kilku dni sledze forum,zaczyna sie robic glosno na temat [[]Karolinki]wiec,droga pani karolinko,ewidentnie widac,ze nie lubi pani kebab-baru,a nie jak pani pisze skór,tylko pytanie dlaczego...uwazam,zreszta nie tylko ja ,ze klienta zdobywa sie jakoscia podanego produktu,a nie oszczerstwami skierowanymi ku konkurecji :) slyszalem ze pracuja tam fajne dziewczyny,moze to pania boli pani karolinko :D .widze jeszcze ze karolinka ma tu swoja bande,ktora nazywam skórzaki,nie maja innego tematu jak skóry,ludzie zajmijcie sie swoimi zonami,mezami,dziecmi,jest wiele wazniejszych spraw,[]! Mieciu,Macku.wroclaw,Jimmy-Lodolamacz mam dla was propozycje ,jest taka placowka MOPS tam napewno dostaniecie wiecej adresow stolowek,nie przeplacajcie za obiady 7zl:lol: jeszcze dzisiaj ide do baru sprobowac tego slynnego jedzenia,chociaz znajomi chwala...jutro napisze jak bylo :) Wlascicielu tegoz baru,sa na takie [[]]odpowiednie kodeksy,ktore na szescie obowiazuja w naszym kraju.moj e-mail [email protected] wszystkich Marian Galert mieszkaniec gminy Siechnice
Po 1.Nie strasz, nie strasz bo...wiesz. Po 2.polecam obiady z Patio bo są smaczne i tanie. Każdy kto prowadzi intensywny tryb życia będzie doceniał taką opcje. Ileż można jechać na gyrosie czy pizzie. Siechnicki gyros niestety jeszcze musi zostać dopracowany. Podtrzymuję opinie o królowaniu Petry. Jem go od około 10lat. Najpierw w Mcfalafelu na Sklodowskiej pozniej z innych ktore sa w calym Wroclawiu i zawsze jest tak samo dobry.

luna123
Posty: 30
Rejestracja: czwartek, 26 maja 2011, 22:11

Re: Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: luna123 »

Dobry wieczór.
Od kilku dni z zaciekawieniem czytam, co państwo wypisują na stronie, gdzie każdy mieszkaniec Siechnic może wejść i sobie przeczytać istotne informacje na temat wydarzeń w naszej miejscowości. Nie rozumiem, dlaczego tyle osób sprzecza się, gdzie jakie jedzenie jest dobre. Proszę państwa, każdy będzie chodził na posiłek tam, gdzie mu smakuje, gdzie jest miła atmosfera, gdzie dania są podawane estetycznie. Nie sądzę, żeby mieszkańcy chcieli czytać takie sprzeczki ( jeżeli możemy to tak nazwać). Mieszkam w Siechnicach zaledwie miesiąc i odwiedziłam zarówno "Kebab bar" jak i "Patio" "Oregano". Jestem zadowolona z usług jakie mi zaoferowano w "Kebab barze". Nie dostałam "skór" a surówki były malowniczo podane. Proszę się zastanowić, czy właścicielce bądź właścicielom tego lokalu jest miło czytać to co wszyscy Państwo piszecie. Z pewnością nie. Widzę również, że jest tu spory problem dotyczący cen. Wiadomo, że domowe obiady zawsze będą tańsze, prawda? Jeżeli ktoś znajdzie wolną chwilę oczywiście może wybrać się na zestaw z gyrosem, knyszę lub krewetki. inni natomiast są zabiegani, nie mają czasu na zrobienie obiadu, więc pójdą do Patio. Po co się chwalić i pisać " Ja tam już nic nie zjem" proszę to zachować dla siebie. Z tego co wiem to tu jest forum polecające Kebab bar". Forum na którym można krytykować jest całkiem gdzie indziej. Jeżeli jest tak dużo osób polecające "Oregano" lub "Hollyfood" to proszę założyć osobne forum i tam pisać wady i zalety lokali, obsługi jak i potraw.

Przy okazji chciałam również powiedzieć, że z informacji jakie uzyskałam od znajomych "Kebab bar" zaprasza dzieci 01.06.2011 na świetne promocje. Przy okazji rodzice pociech mogą skorzystać z promocji, jakie ten lokal zaplanował na ten szczególny dzień. Także proszę zabrać swoje dzieci i przekonać się na własnej skórze, czy podawane tam posiłki są dobre czy też nie. Nie ma najmniejszego sensu słuchać plotek. Proszę Państwa to tylko Siechnice. Nie kładźmy komuś błota pod nogi, tylko po to aby mieć satysfakcje. Proszę się zastanowić czy na prawdę warto...

Karka
Posty: 44
Rejestracja: czwartek, 4 marca 2010, 10:29

Re: Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: Karka »

Łoooo matko :lol: grunt to sobie pozakladac 10 kont i zrobic reklame.
Mysle, ze jak jedzienie w Kebab Bar Siechnice bylo dobre, to by ludzie tak napisali, a jak nie jest to tez napisali jak jest, moze trzeba przyjac to do wiadmosci i poprawic jakosc jedzenia.
Ja po tej akcji na forum, ewidentnie wlasciciela albo jego znajomych czuje sie zniesmaczona.
A pizze w Oregano lubie :)

Manolka
Posty: 14
Rejestracja: środa, 3 listopada 2010, 16:03

Re: Kebab bar koło biedronki - odradzam.

Post autor: Manolka »

"Kochani" Forumowicze,
czytam ten wątek i ręce mi opadają. Mieszkam od urodzenia w Siechnicach i zawsze nas mieszkańców ( przynajmniej mnie i moją rodzinę ) cieszyły inicjatywy biznesowe mieszkańców Siechnic. Nie trzeba jeździć do Wrocławia do Oławy po mału robiło się tu fajnie, "wszystko pod ręką" sami mieszkańcy znali własne potrzeby i żyło się fajnie. Od kilku lat coraz więcej ludzi PRÓBUJE inwestować swoje pieniądze, czas i wychodzić na przeciw oczekiwaniom konsumpcyjnym mieszkańcom. Ale wychodzi im to coraz trudniej....mam wrażenie że przez nagonkę nowych mieszkańców którzy chyba zapomnieli że mieszkają na peryferiach Wrocławia- Siechnice, prowadzenie biznesu stało się tu udręką. Napływ nowych mieszkańców daje wiele możliwości ale w moim odczuciu wprowadzają się sami "bogacze", z dużą ilością czasu, ochoty na wszystko którzy mają gdzieś lokalną i od dawna żyjącą tu społeczność.
Wszystko bee, nie dobre, nie ładne, za drogie itp itd. Mam wrażenie, że we Wrocławiu dają za darmo i same rarytasy.
Nikt z atakujących forumowiczów zapewne nie zwrócił uwagi właścicielom lokalu - zjedli aż im się uszy trzęsły ale było nie dobre. Skoro wyglądało źle trzeba było oddać i poprosić o zwrot gotówki lub jeśli się już zjadło można zwrócić uwagę że coś jest niedopracowane. Jeśli właścicielom zależy na lokalu wezmą sugestie klientów do serca i będą się starali- chociaż po takich atakach mam spore wątpliwości czy maja na to ochotę bo mi osobiście nie chciało by się już interesu prowadzić. Najlepiej anonimowo krytykować - to właśnie nasza lokalna mentalność.
Do właścicieli - głowa do góry początki są trudne :) proszę się nie poddawać i dać z siebie wszystko. :) a na pewno się uda. Jeśli nowi mieszkańcy kochają Wrocław niech jeżdźą do Wrocławia i już.
Sama uwielbiam gyrosa i szkoda mi czasu i pieniędzy na "wypady" do Wrocławia - więc przy nadarzającej się okazji wpadnę do Kebaba i spróbuję co Państwo przygotowali dla klientów.
Pomysł super- trzeba jeszcze dopracować co nieco.

karolinka
Posty: 17
Rejestracja: środa, 18 maja 2011, 14:48

Re: Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: karolinka »

od 1989 roku mamy wolność słowa i możemy pisać co nam sie podoba byleby nie przekroczyć pewnych granic przyzwoitości. Jeżeli mi cos nie smakuję mam prawo do tego zeby to skrytykować, u mnie w pracy też czasem spotykam sie z krytyką ale to nas mobilizuje to poprawy asortymentu i jakosci towaru. Dla mnie tylko Petra Gyros

VICO
Posty: 62
Rejestracja: niedziela, 24 stycznia 2010, 21:04

Re: Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: VICO »

Ludzie dajcie już sobie spokój z tą krytyką lub wychwalaniem. Bo aż wstyd jak to się czyta.
Jeżeli ktoś lubi takie jedzenie to niech chodzi i je, jak ktoś woli pizze to niech idzie gdzie indziej, jak obiady domowe to do patio. Jeżeli lokal będzie serwował dobre posiłki to na pewno się utrzyma, jeżeli nie to czas to zweryfikuję i za kilka tygodni lokal będzie zamknięty. Ja życzę właścicielowi oby interes się kręcił jak najlepiej. Ja preferuje nieco inne jedzenie, raz tam byłem, swoją opinię wyraziłem i koniec.

pozdrawiam tych kłócących się :)

kursman12
Posty: 18
Rejestracja: środa, 30 grudnia 2009, 21:27

Re: Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: kursman12 »

otóż tak się składa, że pracuje w marketingu w Social Media :) po pierwszym poście było widać, że to "fejk" i po drugim i po trzecim. A jak spojrzałem na daty utworzenia kont, to już wszystko stało się jasne. Widocznie właściciel czytał, ale nie doczytał książek z danej branży. A otóż specjaliści mówią, że żeby zachwalać publicznie "produkt" to z tych fejkowych kont trzeba z miesiąc popisać na różne tematy, żeby zdobyć zaufanie, a nie zostać publicznie ośmieszonym :) Tyle w temacie :)

kursman12
Posty: 18
Rejestracja: środa, 30 grudnia 2009, 21:27

Re: Kebab bar koło biedronki - odradzam.

Post autor: kursman12 »

całe szczęście, że nie jadam mięsa :)

karolinka
Posty: 17
Rejestracja: środa, 18 maja 2011, 14:48

Re: Kebab bar koło biedronki - odradzam.

Post autor: karolinka »

mięso możesz jeść, idz do PATIO tam mają dobre obiady, mięsko pierwsza klasa.

karolinka
Posty: 17
Rejestracja: środa, 18 maja 2011, 14:48

Re: Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: karolinka »

kursmann12 ale te wszystkie osoby znalazły się tutaj zupełnie przez przypadek, nigdy nie zaglądały na te forum, ale nagle po zjedzeniu gyrosa tak im zasmakował, ze musiały podzielic sie tutaj swoimi opiniami. Najlepsza pizza w oregano, czekam aż tam zrobią gyrosika ale takiego bez fejka, he he :), bo najlepsze gyrosy są bez fejka

kursman12
Posty: 18
Rejestracja: środa, 30 grudnia 2009, 21:27

Re: Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: kursman12 »

ja tam jadłem w holyfoodzie, ale raz zostałem tak średnio potraktowany, po za tym dają małe dodatki na pizze. Przerzuciłem się na Oregano i zjedzenie tam pizzy raz na miesiąc mi odpowiada.

kursman12
Posty: 18
Rejestracja: środa, 30 grudnia 2009, 21:27

Re: Kebab bar koło biedronki - odradzam.

Post autor: kursman12 »

karolinka pisze:mięso możesz jeść, idz do PATIO tam mają dobre obiady, mięsko pierwsza klasa.
wolę piwo i ser

m.galert
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 29 maja 2011, 14:17

Re: Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: m.galert »

bylem,zjadlem i napewno tam bede wracal,lokal godny polecenia!

karolinka
Posty: 17
Rejestracja: środa, 18 maja 2011, 14:48

Re: Kebab Bar Siechnice polecam

Post autor: karolinka »

byłam zjadłam i niestety tam nie wroce, wole PETRE

ODPOWIEDZ